GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Car Audio

Caro Plus, radio

<< < (3/6) > >>

mak:
Do wczesnych Caro, fajnie mogła pasować taka Diora:
http://www.oldradio.pl/karta.php?numer=1249&Diora,RPS_650

sunset:
Wielkie dzięki Panowie za odpowiedzi. Najsensowniejsze będzie chyba wstawienie tego z logiem Daewoo, tak jak ktoś tu podsunął. Czy jest wśród Was osoba, która posiada takie i chciałaby jednego z kujawsko-pomorskich Poldków uszczęśliwić tymże radyjkiem? :)

djcygan2009:
Nie wiem jaki masz zamysł, ale po tym co czytam sądzę, że robisz swoje auto w 100 % w ori stan dlatego takiego radia poszukujesz i nie zależy Ci na funkcjonalności, tylko aby było w 100 % w oryginale. Ze swej strony dodam jak chcesz używać radia i mieć jaką funkcjonalność to nie polecam montowania takiego radia, no chyba, że słuchasz tylko stacji radiowych i muzykę nagrywasz na kasety.

sunset:
Zgadza się, chcę autko doprowadzić do stanu pełnej oryginalności i w zasadzie brakuje mi tylko tego radia (chyba, że o jakichś brakach nie wiem, pomijając oczywiście też rzeczy eksploatacyjne). Jeśli o samo radio chodzi i jego funkcjonalność, to przecież do słuchania można używać adaptera kasetowego, dzięki któremu jest możliwość odtwarzania całej muzyki np. z telefonu. Mam w innym swoim aucie taki bajer i jest to naprawdę wygodna opcja. Jakość dźwięku w zasadzie taka jakbym słuchał płytę CD.

Blackbull:
Dokładnie taka kaseta jest idealnym rozwiązaniem polecam wszystkim

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej