Autor Wątek: Dziwne stukanie  (Przeczytany 2378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziwne stukanie
« dnia: Lipiec 06, 2006, 22:26:18 pm »

karol983

  • Gość
Mam pytanie mam poldka PLUSA ze wspomaganiem i problem jest tak iże podczas kręcenia kierownic? w pewnych momentach słychać charakterystyczne "puknięcie". Nie jest to za każdym razem w tym samym miejscu jak kręcę kierownic? ale dzieje się to zarówno w drodze jak i na postoju. Co to może być????????????

Dziwne stukanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2006, 22:32:28 pm »

karol-1987

  • Gość
a nie czujesz luzów na kierownicy? sprawdz czy nie masz wychlapanych końcówek dr?żków...

Dziwne stukanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2006, 23:19:00 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "karol-1987"
a nie czujesz luzów na kierownicy? sprawdz czy nie masz wychlapanych końcówek dr?żków...


u mnie to końcówka dr?żka i nie mam za bardzo czsau żeby go zrobić...Ponoć trza się osiłować ale nei wie czy duży problem...

Dziwne stukanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2006, 23:41:38 pm »

karol-1987

  • Gość
Pudzian_Puławy, w ogole jakis dziwny jestes, chcesz pokazac ze potrafisz a nie umiesz, sciemniasz caly czas a w swoim samochodzie przeprowadzasz tjunink a nie tuning, o ile cokolwiek robisz. tak, wiem, jestem zlosliwy. jak wymienisz koncowki to musisz jechac na ustawienie zbieżno?ci, ja jak wymienialem koncowki to kupilem je w warsztacie i wymienilem u nich i nie zaplacilem 50zl za zbieżnosc, (osobny koszt to za koncowki i wymiane 50zl + 50zl kosztuje zbieznosc, razem 100zł)(ale ja poniewaz robilem to u nich to zaplacilem tylko 50zl za koncowki i wymiane), jakbym sam chcial to zrobic to musze zaplacic za koncowki i sam to robic i jeszcze zaplacic za ustawienie. interes do d.upy jednym slowem.

Dziwne stukanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:40:29 am »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "karol-1987"
Pudzian_Puławy, w ogole jakis dziwny jestes, chcesz pokazac ze potrafisz a nie umiesz, sciemniasz caly czas a w swoim samochodzie przeprowadzasz tjunink a nie tuning, o ile cokolwiek robisz. tak, wiem, jestem zlosliwy. jak wymienisz koncowki to musisz jechac na ustawienie zbieżno?ci, ja jak wymienialem koncowki to kupilem je w warsztacie i wymienilem u nich i nie zaplacilem 50zl za zbieżnosc, (osobny koszt to za koncowki i wymiane 50zl + 50zl kosztuje zbieznosc, razem 100zł)(ale ja poniewaz robilem to u nich to zaplacilem tylko 50zl za koncowki i wymiane), jakbym sam chcial to zrobic to musze zaplacic za koncowki i sam to robic i jeszcze zaplacic za ustawienie. interes do d.upy jednym slowem.



Nie ?ciemniam bo byłem w sklepie to kole? krzyknoł mi 45zł za jedn? końcówke a pytałem sie ile kosztuje zbierzno?c to powiedziano mi ze do 50zł więc zależne to moze byc od miasta

Dziwne stukanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2006, 15:04:18 pm »

Grabek

  • Gość
Bo to chyba zależy jakie końcówki. Najprostsze rzemie?lnicze to koszt około 20,- a ja ostatnio za jakie? markowe płaciłem 45,- (bo akurat tylko takie im zostałay a potrzebowałem na już ).

Re: Dziwne stukanie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2006, 15:10:20 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13834
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: "karol983"
Mam pytanie mam poldka PLUSA ze wspomaganiem i problem jest tak iże podczas kręcenia kierownic? w pewnych momentach słychać charakterystyczne "puknięcie". Nie jest to za każdym razem w tym samym miejscu jak kręcę kierownic? ale dzieje się to zarówno w drodze jak i na postoju. Co to może być????????????

e peknieta podluznica w miejscu mocowania przekladni
u mnie tak bylo/jest ,ale slychac tylko na postoju ,najlepiej na wylaczonym silniku
w czasie jazdy nie da sie uslyszec

takie charakterystyczne strzykniecie jak dwie blachy przylegajace krawedziami sie rozdziela
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Dziwne stukanie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2006, 15:48:11 pm »

Arnold

  • Gość
Ja kupowałem po 41 zeta a na giełdzie te same były po 20... A za wymianę razem z geometri? wzięli ode mnie chyba ze 130 zł!!! Wymianiałem tylko jedn? końcówkę gdyż drug? wymienił dzień wcze?niej go?ciu co mi sprzedał samochód. I kupowałem u nich w sklepie kilka dni wcze?niej. Ale ?dzierstwo  :mad: Ale to i tak nie nie pomogło bo mam jaki? inny defekt że mnie ?ci?ga :( My?lałem że opony... Mam nowe i to samo. Chociaż naprawdę na zimowych ?ci?ga mnie w lewo a na letnich w prawo. Różnie to jest :) Generalnie fajna zabawa podczas jazdy :) Nigdy nie wiesz w któr? stronę cię ?ci?gnie  :mrgreen:  :twisted:

Dziwne stukanie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2006, 01:03:39 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13834
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
sciaganie jest tez powodowane nawierzchnia
choc w wawie chyba jest pare gladziutkich kawalkow drogi zeby sprawdzic
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.