Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1317351 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1860 dnia: Czerwiec 15, 2012, 16:17:11 pm »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
To jakiś stary debil, jak był bym policjantem który tam interweniował to chyba wyrwał by na dzień dobry pare strzałów w łeb za to co zrobił. Tak to jest jak psychole są na wolności... .
1.4 GLI 16V

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1861 dnia: Czerwiec 15, 2012, 16:22:49 pm »

Offline Despero

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ GSi '98 23E LPG
To jakiś stary debil, jak był bym policjantem który tam interweniował to chyba wyrwał by na dzień dobry pare strzałów w łeb za to co zrobił. Tak to jest jak psychole są na wolności... .
A prawda taka, że niestety ani ja bym go nie pociągnął na łańcuchu, ani Ty byś mu nie wpakował paru kulek, bo wtedy byśmy działali jego metodami, to po pierwsze, a po drugie międzynarodowe regulacje dotyczące praw człowieka i ten wymysł zwany humanitaryzmem do tego stopnia by nas dotknął za takie coś, że byśmy pierdzieli w pasiak 25 lat spokojnie... Czasem przydałby się kodeks Hammurabiego...

Kiedyś do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu trafiła skarga pewnego porywacza ze Szwajcarii, który porwał i zamordował kilkunastoletniego syna bogatego właściciela sklepu jubilerskiego i chciał wymusić okup. Policja go ujęła, podczas przesłuchania jeden policjant nie wytrzymał, żeby dowiedzieć się gdzie przetrzymuje chłopaka, zastosował wobec tego porywacza przemoc fizyczną, po czym ten się przyznał, że to on go porwał i zamordował oraz wskazał miejsce, w którym ukrył ciało. Potem, gdy już znaleźli ciało w tym miejscu, w którym wskazał, wyparł się zeznań pod pretekstem że zeznał to po zastosowaniu przemocy i złożył skargę jak wyżej napisałem do ETPC w Strasburgu. Wyobraź sobie, że Trybunał orzekł, że nie można zastosować jego zeznań jako dowód w sprawie, bowiem były one wymuszone po użyciu przemocy, a policjant złamał art. 3 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (zakaz tortur). I gdyby nie to, że na szczęście policja zebrała inne dowody na to, że to było jego sprawstwo, to byłby całkowicie wolny. Oczywiście policjant i jego przełożony zostali skazani za to, że zastosowali wobec tego gnoja przemoc i wydalono ich ze służby. Sprawa stara, sprzed wielu lat, ale nic się nie zmieniło... Zwyrodnialec ma większe prawa niż chociażby policjant.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2012, 16:40:21 pm wysłana przez Despero »
Polonez Atu+ GSi '98 23E LPG 240 tys. km
Polonez Caro+ GLi '99 92U LPG 210 tys. km
Polonez Caro+ GLi '99 LPG 60 tys. km
Lublin 3 2,4 TD Andoria 3,5t '00 340 tys. km
Był: Polonez Atu+ GLi '98 LPG 230 tys. km

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1862 dnia: Czerwiec 15, 2012, 17:04:05 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ten stary pegerowiec to chyba poloneza tanczyl ,a nie jechal Polonezem,
a druga sprawa to co ma do rzeczy marka samochodu ,ktorego nazwy pismak nie potrafi nawet prawidlowo napisac ?
jakby ciagnal psa za RR i bylby to ktorys Koral to by pewnie psiaki psa skopali za to,ze mu sie do RR przyczepil lancuchem
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1863 dnia: Czerwiec 15, 2012, 17:51:13 pm »

piciek

  • Gość
Przykre, ze coraz wiecej glupich jest wsrod nas, a ci najglupsi bronia zazarcie tych mniej lub bardziej glupich. Za takie cos to powinna byc czapa. Jak ma nierowno pod kopula i meczy psa, co szkodzi mu zrobic to samo z czlowiekiem. Ale nie, orzekna ze jest niespelna rozumu i jeszcze mu k***a z moich podatkow opieke dadza. Dla przykladu jakby takiego powiesili na tym haku to by sie kilku z podobnym pomyslem zastanowilo na drugi raz.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1864 dnia: Czerwiec 15, 2012, 18:55:26 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1865 dnia: Czerwiec 15, 2012, 19:51:29 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1866 dnia: Czerwiec 15, 2012, 20:49:15 pm »

Offline mily24

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1344
  • Płeć: Mężczyzna
  • HEBEL TEAM - Ekipa z Krakowa
Daewoo Polonez '99 nowy 1.6GSI
Sweter mk2 1.8 KAMEI X1

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1867 dnia: Czerwiec 16, 2012, 01:04:03 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Przykre, ze coraz wiecej glupich jest wsrod nas, a ci najglupsi bronia zazarcie tych mniej lub bardziej glupich. Za takie cos to powinna byc czapa. Jak ma nierowno pod kopula i meczy psa, co szkodzi mu zrobic to samo z czlowiekiem. Ale nie, orzekna ze jest niespelna rozumu i jeszcze mu k***a z moich podatkow opieke dadza. Dla przykladu jakby takiego powiesili na tym haku to by sie kilku z podobnym pomyslem zastanowilo na drugi raz.
zgadza sie ,ze postawa (i czyn oczywiscie) jest jak najbardziej karygodna,
a podstawy bierze ona z katolicyzmu glupszej czesci spoleczenstwa - bo przeciez ksiadz mowil,ze pies i kot to stworzenia bez rozumu,a wiec i bez praw (pewnie rozbiega sie o to,ze na tace moga co najwyzej nas... sie zalatwic znaczy)
wiec wiesniak jeden z drugim wie, ze za pobicie sasiada to dostanie kratki albo po kieszeni go strzela ,
ale wydedukowal ,ze skoro zwierzeta sa do sluzenia ludziom ,to  moze z nimi robic co chce,
to sa skutki zastepowania ,ksztaltowania sumienia, przez kodeks karny ,
ale wlasnie ,gdy nikt nie widzi ,to i z czlowiekiem przeciez mozna to samo zrobic - nie ma swiadkow ,nie ma kary

czy czapa ? nie zgodze sie ,ze za wszystko nalezy karac smieracia (w sumie to nie ma czegos takiego jak kara smierci ,jezeli kara ma resocjalizowac),
bo wyjdzie nam ,ze tutaj meczenie zwierzat - czapa,
kiedys slyszalem ,ze kradziez - czapa (99% spoleczenstwa trzeba by wymordowac)
zabojstwo (kazde) - czapa
itd.

za duzo tez sie przyzwaczilismy do kar pienieznych ,ktore niektorych osobnikow co prawda kaza dotkliwie (psychicznie) ,ale co to za uczciwosc ?
troche resocjalizacji bezposredniej by sie przydalo :
ktos cie pobil  - to sad skazuje go na to ,ze mozesz mu sie odwdzieczyc bejsbolem
ktos ciagnie psa za samochodem - to co prawda pies go nie pociagnie ,ale jakis kat moglby taki wyrok wykonac,

zgodnie z przeslaniem : "poczuj to dzi..."
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1868 dnia: Czerwiec 16, 2012, 10:21:05 am »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
a podstawy bierze ona z katolicyzmu glupszej czesci spoleczenstwa - bo przeciez ksiadz mowil,ze pies i kot to stworzenia bez rozumu,a wiec i bez praw

gdzieżeś to usłyszał?? ja chodziłem do katolickiego gimazjum liceum i uniwersytetu i z księżmi miałem dosyć dużo do czynienia (już wiem z czym to od razu powiążesz;) i nigdy niczego takiego nie słyszałem... o św. Franciszku z Asyżu kiedyś słyszałeś?
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1869 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:23:40 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari

a podstawy bierze ona z katolicyzmu glupszej czesci spoleczenstwa - bo przeciez ksiadz mowil,ze pies i kot to stworzenia bez rozumu,a wiec i bez praw

gdzieżeś to usłyszał?? ja chodziłem do katolickiego gimazjum liceum i uniwersytetu i z księżmi miałem dosyć dużo do czynienia (już wiem z czym to od razu powiążesz;) i nigdy niczego takiego nie słyszałem... o św. Franciszku z Asyżu kiedyś słyszałeś?

Dokładnie, KGB zastanów się zanim napiszesz coś takiego, bo można urazić tym czyjeś uczucia religijne, ja również jako Katolik wierzący i praktykujący mam sporo doczynienia z księżmi i czegoś takiego nigdy nie słyszałem, wprost przeciwnie....

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1870 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:49:23 am »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl

a podstawy bierze ona z katolicyzmu glupszej czesci spoleczenstwa - bo przeciez ksiadz mowil,ze pies i kot to stworzenia bez rozumu,a wiec i bez praw

gdzieżeś to usłyszał?? ja chodziłem do katolickiego gimazjum liceum i uniwersytetu i z księżmi miałem dosyć dużo do czynienia (już wiem z czym to od razu powiążesz;) i nigdy niczego takiego nie słyszałem... o św. Franciszku z Asyżu kiedyś słyszałeś?

Dokładnie, KGB zastanów się zanim napiszesz coś takiego, bo można urazić tym czyjeś uczucia religijne, ja również jako Katolik wierzący i praktykujący mam sporo doczynienia z księżmi i czegoś takiego nigdy nie słyszałem, wprost przeciwnie....

Zapraszam do mojej pipidówy - zmienicie zdanie :/

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1871 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:18:15 pm »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
niestety środowisko kościół nie jest jednolity... i sami księża nad tym bardzo ubolewają... nie można wszystkiego do jednego worka wrzucać bo to szkodzi wszystkim.. Wszyscy wiedzą że księża na prowincji są różni, niestety często nie podążają za polityką kościoła chociaż trafiają się perełki gdzie lokalna społeczność bardzo zyskuje.
Ja nie jestem praktykującym katolikiem ale będe bronił kościoła przed taką generalizacją
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1872 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:18:21 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
gdzieżeś to usłyszał??
no w kosciele ,a gdzie
i od ksiedza,
no i w gazecie przeczytalem jak sie biskupi odnosza

(już wiem z czym to od razu powiążesz;)
sam to powiedziales,
glodnemu chleb na mysli

bo można urazić tym czyjeś uczucia religijne
nie mozna ,bo nie ma "uczuc religijnych" - cala wiara jest tylko "uczuciem" ,a religia to zbior obrzedow,
no ale co ciekawe za te obraze to grozi tyle samo lat co za zakatowanie zwierzecia
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1873 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:26:52 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
W jakiej gazecie ? wyborczej chyba...  ;-|
Jeśli coś takiego usłyszałeś od księdza, to według mnie ten ksiądz ma nierówno pod sufitem, dziwię się, że nikt tego nie zgłosił do kurii... gdybym ja coś takiego usłyszał od księdza, od razu po mszy bym do niego powędrował porozmawiać bo chyba nie ma pojęcia o tym co mówi <smutny>

Co zaś się tyczy uczuć religijnych i ich obrazy, powyższe przedstawione przez Ciebie stanowisko jest Twoim zdaniem, ponieważ jesteś ateistą ( tak wnioskuję po wypowiedzi ) , więc dla Ciebie nie można, dla mnie jako osoby wierzącej można.. poczułem się urażony, zresztą nie można wystawiać świadectwa na temat inteligencji drugiej osoby na podstawie jej wiary, nie wiary czy wyznawanej wiary. Mam już dość ataków pod względem Kościoła i osób wierzących, to, że grupka osób w kraju i niektórzy duchowni zachowują się jak idioci, to nie znaczy, że cały Kościół i ludzie wierzący tacy są. Z kolei u mnie w parafii księża publicznie potępiali ,,obrońców Krzyża spod pałacu prezydenckiego" , ksiądz to człowiek jak każdy inny i jak widać różni księża mają różne poglądy...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1874 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:33:50 pm »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
ksiądz to człowiek jak każdy inny
i to jest klucz do tego całego szumu wokół kościoła... niestety łatwiej jest mówić o tym co księża robią źle niż to co robią dobrego...
na szczęście tych drugich jest dużo więcej i póki co kościół ma się dobrze :)
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1875 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:48:13 pm »

Offline Adekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO 1.6 GSi 01' i 98'
Polonez Caro Plus 1.6 GSi 2001'
Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1998'

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1876 dnia: Czerwiec 16, 2012, 19:04:12 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
z katolicyzmu glupszej czesci spoleczenstwa

Trochę przesadziłeś. Myślę że jesteś zbyt ograniczony intelektualnie i niepotrzebnie łączysz katolicyzm z PISem, patologicznym klerem, radiem Rydzyka i moherowymi beretami.

A odnośnie wieśniaków, to z jakiego to wielkiego miasta pochodzisz?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1877 dnia: Czerwiec 16, 2012, 21:11:46 pm »

Offline Brysiek#1957

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zostań ninja
    • Borek 87' X20SED, Atu+00'GSI, S210 e430 4Matic
Z całym szacunkiem KGB jak Cie bardzo lubię to jak piszesz takie herezje to aż mnie oczy od czytania bolą....
Pozdrawiam Dominik
www.youtube.com/user/brysiekFSO
Cytat: dr. Grejfrut
.... jedynie słuszne dogmatyczne gadki zachowaj na czas zatwardzenia...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1878 dnia: Czerwiec 16, 2012, 21:56:52 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5136
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ale sobie Panowie dyskusje urządzacie  :-) Co do księży,większość z nich to banda hipokrytów i złodziei itp. ale wyjątki oczywiście są.Mój proboszcz np. jest super gościem,nigdy,ale to przenigdy nie wyciąga od nikogo kasy,zawsze mówi,żeby dać tyle,ile sam ktoś uważa i też jest dobrze.Zrobił parę rzeczy i rozliczył się z każdej złotówki,wiec można powiedzieć,e swój chłop.Przy tych wszystkich zaletach ma tylko jedną wadę,trochę za bardzo lubi wodę ognistą i bardzo często się zdarza,że jest "niedysponowany" nie tylko na mszy,ale też czasem dosłownie nie ma kto ostatniej posługi odprawić.Z tego co słyszałem,to komuś strasznie zaczyna to przeszkadzać i jak tak dalej będzie,to kuria dobierze się mu do przysłowiowej dupy,bo ktoś regularnie pisze donosy.W każdym razie,gość jest git.Poprzedni proboszcz to był,cytując z Kapitana Bomby:
Cytuj (zaznaczone)
Kawał sku*wysyna i ch*ja
Opie*dolił parafię z kasy,a potem udał głupiego i wylądował na 4 łapach,w jakimś cieplutkim domu starców odprawiając msze.Także nie można wszystkich "kapłanów" wrzucać do jednego wora,bo trafiają się jednostki "wybitne" chociaż zdecydowana większość to gnoje,zwłaszcza biskupi.Od dawna już uważam,że to czarna mafia.A wiara w Boga nie oznacza wiary w kościół i księży,więc nie rozumiem,dlaczego większość ludi uważa księży za chodzących świętych i nie wiadomo jakie autorytety moralne.Top są zwykli faceci,którzy niejednokrotnie mają "zony" i dzieci na boku,a dymają więcej,niż wszyscy tu razem wzięci.O przypadkach pedofilii nawet nie wspomnę,bo by mnie co niektórzy zarżnęli.Ja od 10 lat,odkąd wyszedłem z woja,do kosciółka chodzę sporadycznie.Nie uważam się za jakiegoś gorliwego katolika,ale jestem zdania,że jeśli będę chciał się pomodlić,to zrobię to sam  w domu,lub przy jakimś przydrożnym krzyżu,lub w ogóle bez krzyża,wszak Bóg jest wszędzie,a wcale nie jest mi do tego potrzebny jakiś specjalny budynek i gościu,który ma podobno pełnić rolę pośrednika pomiędzy mną,a Stwórcą.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1879 dnia: Czerwiec 16, 2012, 21:59:05 pm »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
,ale jestem zdania,że jeśli będę chciał się pomodlić,to zrobię to sam  w domu
O właśnie o to chodzi. Też jestem tego zdania.
1.4 GLI 16V