Autor Wątek: parking policyjny  (Przeczytany 8170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: parking policyjny
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2011, 21:20:23 pm »

Offline show

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 745
    • FSO 1500
Ale i tak patrzę ,że najwięcej gangsterów to jeździ maluchami :D

Odp: parking policyjny
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 24, 2011, 23:01:26 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
I znowu mamy w Polsce przykład skrajnie odwrotnego podejścia. Trzymają samochód aż się rozpadnie i nie można go odkupić. W Anglii poszli w drugą stronę. Jeżeli dla przykładu (rok nie jest przestępny) i w 366 dniu pobytu policja zatrzyma cię z polskim prawem jazdy to stwierdzą że prawo jazdy jest nieważne i nie możesz poruszać się tym samochodem ,a także że ubezpieczenie jest w związku z tym nieważne. W tej sytuacji twój samochód jest konfiskowany i trafia na parking policyjny. Jeżeli w ciągu dwóch tygodni nie odbierzesz go z angielskim prawem jazdy to ci go zezłomują- nie ma zmiłuj.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: parking policyjny
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2011, 23:45:45 pm »

Offline fanatyk

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez 1.5LE
Mnie nie rozchodzi się o te lampy; po prostu po trzech latach przerwy od wypadku mam trochę grosza i chcę sobie kupić drugi samochód i ma to być oczywiście polonez z lat 1978-1990 młodszego nie chce. Przeglądam oferty nawet po jednego miałem już jechać i kupić ale gość się w ostatniej chwili rozmyślił. A te co są na aukcjach to mam do nich trochę daleko a po pracy jak kiedyś wracałem to zauważyłem tego poloneza i tak mi przyszło do głowy że może warto tu spróbować. Sam nie wiem za bardzo co zrobić. Nie dalej jak pół roku temu jak przeglądałem allegro był dużo ciekawszy wybór.
Był:  Polonez 1.5SLE
Jest: Ford Sierra 2.0OHC->2.0DOHC efi
         Polonez 1.5LE
         Ford Sierra Xr4i 2.8

Odp: parking policyjny
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2011, 00:08:55 am »

Offline Szakal#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1669
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 4.2 V8 40V
Takiego z parkingu policyjnego to bym brał jakby był wyjątkowym okazem ... np trzy drzwiowy ... a dla takiego zwykłego jakich pełno, a na dodatek w stanie rozpadu to nie warto ... daj sobie spokój i szukaj gdzie indziej ... więcej załatwiania i babrania niż to warte ... a kupisz szmelc, który stał kilka lat i tylko rdzewiał ... będziesz musiał wsadzić w niego z 10 000 żeby nim jeździć ... blachy to na nim już nie ma ... silnik po tylu latach to też szmelc ... daj sobie spokój ... pierwszy z brzegu rupieć z allegro jest w o wiele lepszym stanie niż ten złom ...
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 00:10:13 am wysłana przez Szakal_wawa »
Był: Polonez Caro 1.4/1.6 GLI 16V 95' L-139
Był: Polonez Atu+ 1.6 GSI 01` 42U
Był: Polonez Caro 1.4/1.8 VVC GTI 16V 97`
Był: Polonez Caro 1.4 GLI 16V 96`

Odp: parking policyjny
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2011, 00:15:03 am »

lolki

  • Gość
Jeśli chodzi o wyciągnięcie auta z parkingu to komenda ma dział zajmujący się obsługą przetargów i tam należy się zgłosić, kilka ładnych sztuk można zawsze nabyć ( znajomy 3 miesiące targował mondeo ) i często w okazyjnej cenie , wszystko jednak zależy od tego czy status auta jest uregulowany i od wewnętrznych pism policji.