GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > CAŁA POLSKA

You Tube się zbuntowało!

(1/5) > >>

wrb#1974:
YOU Tube chce mnie zmusić do oglądania reklam! ukazał się taki tekst: " Odtwarzanie filmów będzie zablokowane, dopóki YouTube nie znajdzie się na liście dozwolonych lub blokada reklam nie zostanie wyłączona." co z tym zrobić, raz odblokowałem reklamy to odtworzenie 5 minutowego filmu trwało 15 minut, reklamy trwały dłużej niż sam film. jak to ominąć?

Buźka:
Ja mam zarówno Ad Blocka, jak i U Block Origin. Z tym pierwszym, faktycznie jest problem i wyskakiwał mi ten komunikat, więc chcąc nie chcąc, wyłączyłem zarówno jedno, jak i drugie, ale później wyczytałem na wykopie, że niby U Block pozwala na względne oglądanie bez reklam, tylko trzeba go niby co jakiś czas wyłączać i włączać ponownie, gdy pojawi się komunikat o blokowaniu (czy jakoś tak, nie pamiętam). Teraz mam to cały czas włączone i póki co, jest spokój, ale jak będą się bardzo upierali, to i to przestanie skutkować. Przeglądarkę mam Firefox. Youtube prowadzi taką politykę na całym świecie, nie tylko u nas. Pojawiły się na ten temat artykuły w sieci. Niestety, ale teraz wszystkim rządzą korporacje i to one decydują, co ci wolno, a czego nie, "a jak ci się nie podoba, to nie musisz korzystać". Bedzie jeszcze gorzej. Reklamy to kasa, której spory procent spływa również do jutuba, a oni łatwo z tego nie zrezygnują.

diodalodz:
zapłaciłem i jest wspaniale. Nie ma reklam, działa z wyłączonym ekranem a często słucham podcastów. Szkoda życia.

Maćko:
1. Porzucić wszelkie przeglądarki oparte o silnik Chromium (Chrome, Edge, Opera) - z biegiem czasu z nimi będzie tylko gorzej w kwestii blokowania reklam, nie tylko na YT.
2. Zainstalować Firefoxa.
3. Zainstalować do Firefoxa dodatki: uBlock Origin, Decentraleyes i HTTPS Everywhere (chociaż najważniejszy jest ten pierwszy).
4. Cieszyć się internetem wolnym od reklam.

diodalodz:

--- Cytat: Maćko w Listopad 05, 2023, 23:08:57 pm ---Firefoxa.
--- Koniec cytatu ---
Kilka lat temu porzuciłem Foxa na rzecz Opery, właśnie przez słabe ogarnianie reklam. Przewrotny ten świat. Muszę spróbować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej