Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1650571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6720 dnia: Marzec 08, 2017, 08:38:23 am »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Cytat: brendon86 w Marzec 05, 2017, 13:50:42 pm
Proszę pochwalcie się swoimi projektami
projektami
Projektami
PROJEKTAMI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aaaaahahahahahhahaahhahaaaaaaaaa SKISŁEM!!!!
Pochwal się cwaniaku swoim polonezem, oh przepraszam PROJEKTEM, bo póki co chyba jeszcze nikt go nie widział.
a musiał?
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 08:47:33 am wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6721 dnia: Marzec 08, 2017, 14:31:45 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Wysłanie ujawniła się Twoja hipokryzja, krtykujesz to co ktoś zrobił nawet jeśli nie był to zbyt udana przeróbka jednocześnie samemu nie zaprezentujesz tego co sam stworzyłeś, żeby ktoś inny mógł się "pośmiać".

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6722 dnia: Marzec 08, 2017, 14:57:43 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
No przecież się pochwalił pomalowanym na kanarkowo z wałka, z przodem w którym każdy kawałek był z innej parafii, bo po dzwonie.
Hej hej, Twojego też jakoś nikt sobie nie przypomina. :p

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6723 dnia: Marzec 08, 2017, 15:49:29 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Wysłanie ujawniła się Twoja hipokryzja, krtykujesz to co ktoś zrobił nawet jeśli nie był to zbyt udana przeróbka jednocześnie samemu nie zaprezentujesz tego co sam stworzyłeś, żeby ktoś inny mógł się "pośmiać".
Ziom, zluzuj dupe. Co mam ci pokazać- rozdłubane auto? Jak skończę to wyślę ci specjalnie na PW zdjęcia- abyś mógł się pośmiać :)
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6724 dnia: Marzec 08, 2017, 16:17:02 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI
Wysłanie ujawniła się Twoja hipokryzja, krtykujesz to co ktoś zrobił nawet jeśli nie był to zbyt udana przeróbka jednocześnie samemu nie zaprezentujesz tego co sam stworzyłeś, żeby ktoś inny mógł się "pośmiać".


Czas na interwencje .

Człeniu, koleś coś pokazał w sieci i tak to jest, jednym się podoba, a innym się nie podoba. Ktoś wyraził swoje zdanie - tym razem negatywne, TAKIE JEST ŻYCIE. Wróć do rzeczywistości. Wszystkie "Projekty" na szóstkę, są tylko w przedszkolu, żeby dzieciom przykrości nie robić. Co to za trucie dupy, "pokaż swój projekt". Musi go pokazać, żeby powiedzieć, że coś mu się nie podoba? Musi grać w piłkę, żeby wyrażać opinię o piłkarzach? Może ma zacząć tańczyć, żeby przed telewizorem uczciwie ponarzekać na koczkodany w tańcu z gwiazdami?


Ja piernicze, po to jest forum. Każdy kto prezentuje swoje wypociny musi się liczyć z tym, że opinie mogą być różne. Co to za tendencja, niektórzy wstawiają tu taki szajs, że głowa boli, a pod spodem milion komentarzy "no spoko, starałeś się"?Co mnie obchodzi, że się starał - NIE WYSZŁO. Jak coś jest gunwem, to należy to głośno mówić.


Oto moja ocena "projektu" o jaki toczy się ta dyskusja:


Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6725 dnia: Marzec 08, 2017, 16:20:18 pm »

Offline michal17abc

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
    • Nie Polonez :)
Siema
Wysłanie ujawniła się Twoja hipokryzja, krtykujesz to co ktoś zrobił nawet jeśli nie był to zbyt udana przeróbka jednocześnie samemu nie zaprezentujesz tego co sam stworzyłeś, żeby ktoś inny mógł się "pośmiać".


Czas na interwencje .

Człeniu, koleś coś pokazał w sieci i tak to jest, jednym się podoba, a innym się nie podoba. Ktoś wyraził swoje zdanie - tym razem negatywne, TAKIE JEST ŻYCIE. Wróć do rzeczywistości. Wszystkie "Projekty" na szóstkę, są tylko w przedszkolu, żeby dzieciom przykrości nie robić. Co to za trucie dupy, "pokaż swój projekt". Musi go pokazać, żeby powiedzieć, że coś mu się nie podoba? Musi grać w piłkę, żeby wyrażać opinię o piłkarzach? Może ma zacząć tańczyć, żeby przed telewizorem uczciwie ponarzekać na koczkodany w tańcu z gwiazdami?


Ja piernicze, po to jest forum. Każdy kto prezentuje swoje wypociny musi się liczyć z tym, że opinie mogą być różne. Co to za tendencja, niektórzy wstawiają tu taki szajs, że głowa boli, a pod spodem milion komentarzy "no spoko, starałeś się"?Co mnie obchodzi, że się starał - NIE WYSZŁO. Jak coś jest gunwem, to należy to głośno mówić.


Oto moja ocena "projektu" o jaki toczy się ta dyskusja:


Siema Ździsiek :)
Nie Polonez  <3 SDI :P

Tak po mojemu - parodia ... Zamienił stryjek siekierkę na kijek ;/

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6726 dnia: Marzec 08, 2017, 19:25:12 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Zacznijmy może od tego- jak można taki festyn nazwać "projektem? Plan projektu:
1) pomalować wałkiem karoserie z puszki która została po widocznym C-360
2) wyciąć kawałek siatki z gołębnika i wmontować to za pomocą kleju na gorąco między lampy
3) obciąć sprężyny-  profi zawias z progresywną charakterystyką.  A ja debil wybecalowałem  prawie 2k za Bile i 600 za poliuretan.
Ja w swój "projekt" włożyłem już ponad 20k i końca jeszcze nie widzę. Ten powyżej PROJEKT kosztował 20 ale złotych a ty bijesz konia do tego.
Zobacz na te zdjęcia. Ja robię to w ten sposób a jest to tylko malutki fragmencik całego auta:
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 19:27:33 pm wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6727 dnia: Marzec 08, 2017, 19:30:03 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
O cześć łukasz,jeszcze niedawno miałeś fajną ohvke pod maską,kurwowałeś na rovery że to gówno dla dzieciaków,a sam poszedłeś tą drogą?

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6728 dnia: Marzec 08, 2017, 20:18:41 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Hej hej, Twojego też jakoś nikt sobie nie przypomina.
On przynajmniej się przyznał, że jest teoretykiem i wszystkie naprawy zleca komuś.
Ziom, zluzuj dupe. Co mam ci pokazać- rozdłubane auto? Jak skończę to wyślę ci specjalnie na PW zdjęcia- abyś mógł się pośmiać
A to jakaś ujma pokazać rozdłubane auto? Nie wiem świat się skończy czy co? Wiele osób tutaj pokazywało rozdłubane samochody w trakcie przeróbek/ renowacji i nikt ich z tego powodu nie kamienował. Mówisz bije Niemca po kasku do tej wydumki? Poleciałeś, powiem Ci... Hmmm... Jeżu kochany, 600 piniądzów na poli, to ja też jakiś nienormalny jestem, bo wyobraź sobie, że też tyle na to wydałem, tylko póki co na przód nie mam czasu założyć, a ile kasy poszło w wszelkiej maści i naści remonty i "dodatki" to nawet nie chce mi się liczyć, na pewno będzie to coś ponad 5 k zł (co na prawie seryjny samochód robiony własnymi siłami nie jest małą kwotą), więc jak tak lecę po bandzie to chyba już oficjalnie czas założyć fanpage na fejsie "PORDŻEKT SMERFETKA BY GOMULSKY"... Ale do sedna, czepiasz się, że ktoś nazwał ten samochód projektem, a który powstał w prawdzie już pod koniec, ale w czasach gdy takie przeróbki BYŁY MODNE!!! Teraz widok czegoś takiego na drodze wzbudza politowanie, ale kiedyś to był projekt przez P. Dam Ci dobrą radę lepiej nie zaglądaj w galerię PTK na zloty przed 2008 bo jak zobaczysz więcej takich "projektów" to możesz dostać pomieszania zmysłów.
Człeniu, koleś coś pokazał w sieci i tak to jest, jednym się podoba, a innym się nie podoba. Ktoś wyraził swoje zdanie - tym razem negatywne, TAKIE JEST ŻYCIE. Wróć do rzeczywistości. Wszystkie "Projekty" na szóstkę, są tylko w przedszkolu, żeby dzieciom przykrości nie robić. Co to za trucie dupy, "pokaż swój projekt". Musi go pokazać, żeby powiedzieć, że coś mu się nie podoba? Musi grać w piłkę, żeby wyrażać opinię o piłkarzach? Może ma zacząć tańczyć, żeby przed telewizorem uczciwie ponarzekać na koczkodany w tańcu z gwiazdami?
Kolejny qwa KGB co się czepia słówek. Zacznijmy od tego, że sam nigdzie nie napisałem, że mi się to podoba. Pod drugie nie przyczepiłbym się do wypowiedzi Variselli, gdyby wcześniej pokazał to co zrobił ze swoim samochodem. Rozumiesz? Nie chodzi mi o to, że gość się prz...olił to czegoś co powstało w ogóle w "innej epoce" jak chodzi o kanony tuningu, gdyby sam pokazał, że stać go na więcej niż podśmie"ch*"ki z kogoś innego. A po trzecie po pewnych przepychankach słownych z zacekpl (mam nadzieje, że nie przekręciłem) stwierdzam, że tak, nawet żeby oceniać koczkodany w tańcu z gwiazdami trzeba mieć pojęcie o poruszanym temacie.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6729 dnia: Marzec 08, 2017, 20:19:32 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
mihals, Ale to nie jest zwykły Rover  <cwaniak2>
Dobra, panowie koniec spiny. Marka powinna łączyć a nie dzielić. Nie będę teraz zakładał galerii bo jestem w połowie prac nad samochodem i było by to bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 20:23:52 pm wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6730 dnia: Marzec 08, 2017, 20:28:23 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI
Pod drugie nie przyczepiłbym się do wypowiedzi Variselli, gdyby wcześniej pokazał to co zrobił ze swoim samochodem. Rozumiesz?

Nie rozumiem. Nie musi nic pokazywać, żeby komentować tego parcha, który został zaprezentowany. Wystarczy minimum poczucia estetyki, nie trzeba być konstruktorem Ferrari.

Samochód został zaprezentowany publicznie, opinia niepochlebna została wygłoszona, a Ty się czepiasz, że komuś ten wóz nie przypadł do gustu i to publicznie napisał. Przeanalizuj to co tu napisałem i zastanów się czy to normalne.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6731 dnia: Marzec 08, 2017, 21:32:07 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Hej hej, Twojego też jakoś nikt sobie nie przypomina. :p

Podłoże sięga czasów kiedy zacząłem udawać że zostałem zbanowany i chyba z rok nie napisałem żadnego postu na forum. Poza licznymi wyzwiskami, dostałem wówczas nawet pogróżki przez wiadomość prywatną. Ich autor już tu nie bywa.

Moje auto dopiero niedawno doczekało się zmian w zawieszeniu, większych felg, dzisiaj wydałem 700zł na nowe opony. Jest kilka rys, i jeden błotnik o wyraźnie złym odcieniu, bo ktoś mi źle doradził żeby malować całość zamiast zaprawki 3x5, a sprzedawca w sklepie lakierniczym wyraźnie źle wymieszał, choć dostał klapkę paliwa na wzór. Poza tym miesiąc temu wyrwało mi kawałek podłogi, bo byłem awaryjnie zmuszony użyć podnośnika fabrycznego, a ruda sobie "coś" schrupała. Do lata nic na to nie poradzę, oszczędności się kończą, a jeszcze trzeba remont hamulców zrobić. Polonez w tym roku na siebie pracuje.

Teraz chcę kupić całe zderzaki i nakładki progowe pod kolor, bo to co jest na aucie po prostu źle wygląda, ale już drugi tydzień nikt nic nie ma.

Co do tamtego: rozumiem że ktoś może akurat nie mieć czasu albo pieniędzy żeby ogarnąć auto, a rajdówkę to może bym nawet sam pomalował z wałka, ale argument "a ty jak zrobiłeś" i to w sytuacji gdy się prezentuje seryjne auto tak pomalowane, jeszcze z przodem gdzie każdy kawałek ma inny kolor, jest mocno nie na miejscu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 21:48:05 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6732 dnia: Marzec 08, 2017, 22:06:01 pm »

Offline piotrek72

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 2000
    • Borewicz -underconstruction
Panowie pasja ma łączyć ,a nie dzielić .Są dobre przeróbki i słabe .O co się tu kłócić,nie każdy ma gust ,nie każdego stać.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6733 dnia: Marzec 08, 2017, 22:15:06 pm »

Offline brendon86

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez roy 1.6
Czas usunąć konto z tego forum
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 22:45:02 pm wysłana przez brendon86 »

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6734 dnia: Marzec 08, 2017, 22:25:20 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
rozumiem że ktoś może akurat nie mieć czasu albo pieniędzy żeby ogarnąć auto, a rajdówkę to może bym nawet sam pomalował z wałka, ale argument "a ty jak zrobiłeś" i to w sytuacji gdy się prezentuje seryjne auto tak pomalowane, jeszcze z przodem gdzie każdy kawałek ma inny kolor, jest mocno nie na miejscu.
Kyrie elejson, słowem kluczem w tej całej rozkminije jest ZROBIŁEŚ!!! Do tej pory "?" nie zaprezentował nic ze swojego portfolio, a zazwyczaj tylko komentował, stąd też moja prośba, ażeby pokazał, że jednak umie coś zrobić, nawet jeśli jest to dalekie od ideału.
pasja
ZAJAWKA!!!  Słowo "pasja" jest już tak wyeksploatowane i tak zniszczone przez wszelkich medialnych błaznów, że straciło już pozytywny wydźwięk :)
Czas usunąć konto z tego forum
Nie przesadzaj :) To nie jest powód do odchodzenia z forum :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 22:51:52 pm wysłana przez Gomulsky »

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6735 dnia: Marzec 08, 2017, 22:40:12 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Kyrie elejson, słowem kluczem w tej całej rozkminije jest ZROBIŁEŚ!!!

Nie no, przepraszam, nie trzeba umieć malować żeby stwierdzić że obraz jest kiepski. Umiejętność poprawnego stwierdzenia tegoż, zależy od czegoś zupełnie innego. Jak się ma coś zrobić zupełnie do d... to lepiej nie tracić czasu i zająć się czymś w czym się nie jest chu....
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6736 dnia: Marzec 08, 2017, 22:48:36 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Jak Wam się jeszcze chce kłócić, zamiast podyskutować o czymś ciekawszym? Żeby to jeszcze były zdjęcia aktualnego poloneza, a nie z zamierzchłej już przeszłości, to bym zrozumiał. Było, minęło.Jak macie ochotę, to podyskutujcie nad aktualnymi, które Wam się podobają, lub nie.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6737 dnia: Marzec 08, 2017, 22:56:53 pm »

Offline piotrek72

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 2000
    • Borewicz -underconstruction
"kur*" w tym kraju wszystko pada nawet "pasja" do dłubania przy aucie .Teraz trzeba mieć"Zajawkę".Ja pierdole <rotfl2>

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6738 dnia: Marzec 08, 2017, 23:15:11 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
"kur*" w tym kraju wszystko pada nawet "pasja" do dłubania przy aucie .Teraz trzeba mieć"Zajawkę".Ja pierdole <rotfl2>


Jest wyjście z tej sytuacji.
Nie robić sobie obciachu i siary i nie pokazywać czegoś co jest zrobione tandetnie itp.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6739 dnia: Marzec 08, 2017, 23:50:49 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
101% racji Mruku!
I tym mądrym przesłaniem proponuję zakończyć dyskusję dot. żółtego śmietnika.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.