Autor Wątek: Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?  (Przeczytany 1823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« dnia: Październik 26, 2006, 00:51:32 am »

maras

  • Gość
Mój aku pada, muszę zmienić, chciałem kupić centrę, bo miałem z ni? dobre do?wiadczenia, ale dzisiaj w sklepie zarekomendowali mi wła?nie tego Bannera. Nie słyszałem o nim wcze?niej, ale sprzedawca twierdzi, że lepszy od centry. jest trochę droższy bo 55Ah kosztuje tyle, co centra 62Ah. Jeżeli kto? użytkuje, lub użytkował aku tej marki, to proszę o podzielenie się do?wiadczeniami

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2006, 08:15:38 am »

e_gregor

  • Gość
Ja mam Centrę i jestem happy  :roll:

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2006, 14:48:59 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Kup sobie Centre a bedziesz zadowolony, nie sugeruj sie sprzedawca byc moze akurat chce sprzedac sprzet, ktory mu nie schodzi
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2006, 16:46:13 pm »

Offline MaciejFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez 1.5LE '87 (2.0 DOHC)
Kupuj Centre!! Dobre akumulatory, jak OZZ#1845 mowi nie sugeruj sie tym co sprzedawca mowi! Ja mam centre juz 4 rok (nie wiem ile wczesniej w tym aucie jezdzil, ale na nowy akumulator nie wygladal) i jestem bardzo zadowolony!!
Kazde auto jest najlepsze na swiecie pod warunkiem ze jest to auto z FSO!!!!!!!!! ;-)
2.0 DOHC, Łada brake system! :)
LPR - liga punk rocka

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2006, 16:56:56 pm »

e_gregor

  • Gość
3:0 dla Centry  :roll:

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2006, 20:36:39 pm »

maras

  • Gość
Kiedy? mieli?my centrę w DFie, jedna z pierwszych tzw.bezobsługowych, przez 5 lat nie mieli?my z ni? najmniejszych problemów, ani razu nie była doładowywana, potem została sprzedana wraz z samochodem, st?d moje do?wiadczenia. Tego bannera nie znałem, dlatego pytałem... Dzięki za odpowiedzi

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2006, 22:50:51 pm »

Arnold

  • Gość
A ja mam Centrę, pierwszy z nich padł po miesi?cu więc reklamacja, dostałem drugi i po 8 miesi?cach to samo :? Ale to raczej wina samochodu :(

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2006, 17:18:28 pm »

wesley

  • Gość
Banner z tego co wiem to kiedyś był montowany od nowości w samochodach marki Volkswagen i znajomym działał min.6-8 lat,a Centra wg mnie to"zależy jak się trafi" i u mnie padała po ok. dwóch latach (po gwarancji) :badass: Dwa auta i dwa akumulatory Centry sprawdziłem osobiście.Teraz mam 4 rok"Sznajdera" i o dziwo działa jeszcze idealnie.Takie moje skromne zdanie... ;)

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2007, 11:19:24 am »

smogs

  • Gość
a ja własnie sie zastanawiam tez jaki kupic do swojego poldka 1,5.zastanawiam tez sie nad cetra tylko czy plus czy futura??

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2007, 22:32:10 pm »

Offline Alien#174

  • Mój Polonez - jako JEDYNY od początku w PTK
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Mężczyzna
  • ***$karbnik PTK ***
    • PN CARO 1.6GLE MR'91
i tak większość alumulatorów jest robiona przez 2 - 3 producentów - dają tylko inne naklejki i gra ... ja kupiłem w nourato - 3 lata gwary i robiony przez varte... dwie wcześniejsze centry chodziły jak cacy !
kup taki by ci alternator wyrabiał - czyli w okolicach 50-tki
Minister Zdrowia ostrzega! Polonez uzależnia!
PN Caro - burgundowe cacuszko 92' ( Polina )

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2007, 23:04:00 pm »

maras

  • Gość
O, ktoś mój temat odkopał:) W końcu kupiłem exide clasic, czy jakoś tak, sprawuje się bez zarzutów. Kiedyś, w DF-iemieliśmy centrę i też byłem zadowolony, więc polecam! A w mrozie, gdy motorcraft zaniemógł pn z exidem dał radę uruchomić mondeo diesla  :mrgreen:

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 25, 2007, 00:00:13 am »

gucio

  • Gość
też miałem centre i padła mi po miesiącu. gwarancji nie uznali bo stwierdzili że to wina ładowania w samochodzie (ciekawe na jakiej podstawie to wywnioskowali) sprawdziłem ładowanie i mieściło się w granicach podanych w gwarancji samochodu.

[ Dodano: 25 Mar 2007 00:01 ]
gwarancji akumulatora... sorki za pomyłke  :oops:

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 25, 2007, 21:58:47 pm »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
Tez mialem centre i zero problemów -polecam :)  U mnie wytrzymała prawie 6 lat Obecnie mam Sznajdera(cholera wie jak to sie pisze) i jak narazie ok- za kilka lat odgrzebie ten temat i napisze czy jest ok  :P
PS NIE KUPUJCIE ZADNYCH AKUMULATORÓW W SUPERMARKETACH GDYZ NIE CHCA UZNAWAC GWARANCJI NA NIE
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG

Akumulator Banner-co o nim s?dzicie?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 27, 2007, 01:05:37 am »

gucio

  • Gość
ja nie kupilem go w hipermarkecie tylko w sklepie który zajmuje się tylko akumulatorami. i to nie sklep nie chciał uznać gwarancji a producent