Autor Wątek: Odcięcie wtryskiwaczy w 1,4  (Przeczytany 5334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odcięcie wtryskiwaczy w 1,4
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2007, 23:40:47 pm »

marcij

  • Gość
Dzieki , namierzylem te kabelki. Jak to powiedzial jeden znany osiol "byloby latwiej gdybym nie byl daltonista", ale dam rade.

Odcięcie wtryskiwaczy w 1,4
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 29, 2008, 21:34:08 pm »

lookaash

  • Gość
Witam, dopiero teraz zauważyłem pytania do mnie, w międzyczasie usunięto moje konto, ale widzę, że już napisane który to kabel.
Aktualnie wkładam Bingo M zamiast śruby i nie jestem w stanie odciąć wtryskiwaczy. Do jednego kabla z bingo puszczam +12V z cewki, drugi podłączony jest do dwóch przekaźników (pompa i wtryskiwacze). Pompę odcina, a wtryski nie i bądź tu mądry  : :?   (sprawdzałem różne kombinacje przekaźników).  Gdy na gazie wyciągam przekaźnik od rozpięcia wtrysków wtedy auto gaśnie - zdaje się, żę lambda leci do zera.
Jestem otwarty na wszelkie podpowiedzi, gdyż w czwartek muszę nim przejechać kilkaset km :mrgreen:.

Odcięcie wtryskiwaczy w 1,4
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 30, 2008, 11:17:44 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Cytat: "AndrewS#100"
a masami steruje juz komp, chyba ze sterowanie masa tez jest jedno dla wszystkich wtryskiwaczy

I w przypadku standardowego kompa 101610 w poldroverze tak jest. w 103610 chyba jest identycznie...

lookaash, napisz dokładnie co gdzie i jak wciąłeś w instalacji elektrycznej.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odcięcie wtryskiwaczy w 1,4
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 30, 2008, 18:16:31 pm »

lookaash

  • Gość
Już ogarnąłem sprawę kabelkową, natomiast mam pytanie odnosnie działania Bingo M - podczas jazdy przy wciskaniu gazu lambda leci do ~0,1V, potem do ~0,8V i lata w zakresie 0,3 - 0,8V.  To wina elektryki, czy może nastawów reduktora?