Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1657168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6880 dnia: Czerwiec 07, 2017, 09:23:45 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Ale pewnie cisza była ;)...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6881 dnia: Czerwiec 07, 2017, 17:36:56 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Może kogoś zainteresuje Truck stojący na ulicy Dąbrowszczaków w Sosnowcu. Wnętrze zawalone kawałkami samochodu i rupieciami, brak powietrza w tylnym kole, i nosek do wymiany ale blacha na oko jest w porządku, progi i cała konstrukcja nośna pod paką też wygląda b. dobrze. Obok kant do robienia progi i podszybie, zderzaki w środku. Nie wiem czyje to to, ale dość dlugo nieruszane.

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6882 dnia: Czerwiec 07, 2017, 20:07:33 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
I zapomniałeś dodać że jest także VECTRA A wrastająca w glebę.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6883 dnia: Czerwiec 07, 2017, 21:25:25 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Mam wrażenie, że znam to auto i rozmawiałem z właścicielem jakieś 2-3 lata temu - zbieraczem, trochę tych złomów (w tym wrastajacych) miał - nie zdziwiłbym się, że to ten sam wóz, nie zgnite żółte halogeny i kant obok sugerują, że to nie jest chyba przypadkowe spotkanie :P. Jeśli to jego, to powodzenia w dogadaniu się, bo ciężko się z gościem porozumieć (a szczególnie dodzwonić), swego czasu wystawiał graty do polonezów na OLX.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6884 dnia: Czerwiec 08, 2017, 10:20:46 am »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Troszke słosyczy  :P
Pączek z wiśnią i czekoladą >:D
Pozdrowienia z Gdyni ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6885 dnia: Czerwiec 08, 2017, 12:34:02 pm »

Offline trucker

  • tysionc pincet
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 269
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 SLE '90
Mam wrażenie, że znam to auto i rozmawiałem z właścicielem jakieś 2-3 lata temu - zbieraczem, trochę tych złomów (w tym wrastajacych) miał - nie zdziwiłbym się, że to ten sam wóz, nie zgnite żółte halogeny i kant obok sugerują, że to nie jest chyba przypadkowe spotkanie :P. Jeśli to jego, to powodzenia w dogadaniu się, bo ciężko się z gościem porozumieć (a szczególnie dodzwonić), swego czasu wystawiał graty do polonezów na OLX.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Polonez też wisiał na OLX te kilka lat temu.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6886 dnia: Czerwiec 08, 2017, 14:11:47 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Ten pączek wygląda trochę jak pieczony kurczak :)
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6887 dnia: Czerwiec 08, 2017, 15:50:45 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Mam wrażenie, że znam to auto i rozmawiałem z właścicielem jakieś 2-3 lata temu - zbieraczem, trochę tych złomów (w tym wrastajacych) miał - nie zdziwiłbym się, że to ten sam wóz, nie zgnite żółte halogeny i kant obok sugerują, że to nie jest chyba przypadkowe spotkanie :P. Jeśli to jego, to powodzenia w dogadaniu się, bo ciężko się z gościem porozumieć (a szczególnie dodzwonić), swego czasu wystawiał graty do polonezów na OLX.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Polonez też wisiał na OLX te kilka lat temu.
Pewnie tak, bo ja też już nie pierwszy raz go widzę.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6888 dnia: Czerwiec 12, 2017, 19:17:20 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire


 Poldek światowy :D Złomek dojechał do Paryża ;)
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6889 dnia: Czerwiec 12, 2017, 21:10:08 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
I to tego prawdziwego, bo zamieszkałego w większości przez Europejczyków! <lol2>

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6890 dnia: Czerwiec 14, 2017, 12:51:19 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
A złomek nocami ciągle nabija Kilometry ;) Kurde przyznam szczerze pancerna ta OHVKa jest ;) Tak jest deptana na trasach (po 160 Licznikowe ) na LPG  i nic jej się nie stało prócz zatartego krzyżaka na wale jak ją przywlekliśmy ze znajomymi :) . Nie dość że się rozjeździła to  się nic nie dzieje tylko Tankować i jeździć ;) Auto ma ponad 200 tys a nic się nie pierdzieli znajomi mieli auta z mniejszymi przebiegami i ciągle coś z mechaniki wyskakiwało .

Przedwczorajsza traska Oświęcim ;) Nie ma to jak spakować się ekipą zalać gazu i lecieć bez celu ;) Na koniec wylądowaliśmy pod Klubem Pomarańcza w Katowicach  <rotfl2>

A tu foto jedno foto z Oświęcimia :

"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6891 dnia: Czerwiec 14, 2017, 17:15:36 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
I to tego prawdziwego, bo zamieszkałego w większości przez Europejczyków! <lol2>
w tym prawdziwym to wiekszosc Europejczykow, ale w tym na zdjeciu to niestety pewnie z polowa pislamistow

Nie ma to jak spakować się ekipą zalać gazu i lecieć bez celu
hotdogi na stacjach, odwrotna grawitacja ;p
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6892 dnia: Czerwiec 15, 2017, 01:04:08 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
w tym prawdziwym to wiekszosc Europejczykow, ale w tym na zdjeciu to niestety pewnie z polowa pislamistow
Od radykalnego "pislamismu" nikt nie zginał, co innego od radykalnych opalonych "Europejczyków"

hotdogi na stacjach, odwrotna grawitacja ;p
to co mnie wzmacnia do fury i jazda :P Jazda bez celu ma swój ukryty cel :P

A tu foto jedno foto z Oświęcimia
Kurde otwarli to już jakiś czas temu i dalej pustki na parkingach :)

A żeby nie było, to poldek jest przygotowywany do sezonu :)



Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6893 dnia: Czerwiec 15, 2017, 01:19:45 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Od radykalnego "pislamismu" nikt nie zginał, co innego od radykalnych opalonych "Europejczyków"
Igor Stachowiak  - szach mat

Kurde otwarli to już jakiś czas temu i dalej pustki na parkingach :)
ale czego sie tam spodziewasz głęboką noca, miasteczka namiotowego ?
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6894 dnia: Czerwiec 15, 2017, 06:47:19 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
w tym prawdziwym to wiekszosc Europejczykow, ale w tym na zdjeciu to niestety pewnie z polowa pislamistow
Tak naszła mnie refleksja, że blok, w którym mieszkam, jest "rasistowski". Same białasy i nudy na pudy - żadnych zamachów, żadnych bójek na maczety, żadnych płonących samochodów... Trzeba wywłaszczyć trochę bladych twarzy zaimportować paru "Europejczyków" - od razu będzie ciekawiej.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6895 dnia: Czerwiec 15, 2017, 08:59:23 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Igor Stachowiak  - szach mat
No tak, był przykładnym obywatelem, zabiły go mochery, dowodził ksiądz a zmarł od wody święconej. Jak porównujesz obywatela RP do funkcjonariusza policji no to nie mamy o czym gadać. Idź na manifestacje bronić KOD-alfonsa bo biedaczek chyba się jeszcze nie obudził że od dwóch lat nie jest już kryty.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6896 dnia: Czerwiec 15, 2017, 11:45:07 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
To że pislamiści są lepsi od islamistów to jasne. Nie znaczy to jednak że nie byłoby dobrze ich naprostować.
Kiedy zachód będzie miał u siebie wojnę domową i zastój umysłowy, u nas to drugie też będzie. System edukacji mamy g........ a wciskanie bajek i wyznania smoleńskiego tu nie pomaga.
Najgorsze jest jednak to że nie ma się temu kto przeciwstawić, bo alternatywa polityczna też jest g....... tylko że w inny sposób.

Niemniej nie tak znowu pewnym ludziom (i prawodawcom!) do islamistów daleko, bo jedni i drudzy uważają że mogą zmuszać innych siłą do respektowania ich idelogii, tyle że islamiści używają siły fizycznej, a katolicy pozywają przed sądem o "obrazę uczuć religijnych".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 11:49:04 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6897 dnia: Czerwiec 15, 2017, 23:46:06 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
w tym prawdziwym to wiekszosc Europejczykow, ale w tym na zdjeciu to niestety pewnie z polowa pislamistow
Tak naszła mnie refleksja, że blok, w którym mieszkam, jest "rasistowski". Same białasy i nudy na pudy - żadnych zamachów, żadnych bójek na maczety, żadnych płonących samochodów... Trzeba wywłaszczyć trochę bladych twarzy zaimportować paru "Europejczyków" - od razu będzie ciekawiej.
a moze dlatego, że mieszkasz w trójkącie bermudzkim Polski B ,czyli gdzies miedzy Dąbrową Białostocką, Sokółką i kozią Wólką,
przez dwa tygodnie krazylem w tych okolicach, do dzis mam koszmary z tych 15km "strefy zamieszkania" ciagnacej sie przez totalne wiochy,
w tych koszmarach Truck wola do mnie " błagam ! wciśnij gaz, bo mnie panewki bolą"

pojedz w Polskę, na autostradzie zobaczysz bitwe na maczety miedzy lysymi katolikami,
zamieszkaj w Gdańsku to inny katolik spali ci samochod,

cudze ganicie, swojego nie znacie ;]


No tak, był przykładnym obywatelem, zabiły go mochery, dowodził ksiądz a zmarł od wody święconej. Jak porównujesz obywatela RP do funkcjonariusza policji no to nie mamy o czym gadać. Idź na manifestacje bronić KOD-alfonsa bo biedaczek chyba się jeszcze nie obudził że od dwóch lat nie jest już kryty.
masz racje, nie mamy o czym gadac, bo pierdolisz jak potluczony, wiec nie wiadomo o co ci chodzi
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6898 dnia: Czerwiec 16, 2017, 02:52:54 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Lechu kiedy w końcu zamontujesz do tej szesnachy wspomaganie bo to os ohvki to widzę że już z 5 rok na fartuchy odkrecone leży
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6899 dnia: Czerwiec 16, 2017, 06:30:05 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
mieszkasz w trójkącie bermudzkim Polski B ,czyli gdzies miedzy Dąbrową Białostocką, Sokółką i kozią Wólką
Tak się składa, że choć od niecałych jedenastu lat bywam w tych okolicach i lubię je, nigdy nie "mieszkałem" tam dłużej niż przez trzy dni. A Koziej Wólki to nawet sobie nie kojarzę, więc może ten twój "trójkąt bermudzki" jeden z wierzchołków ma w zupełnie innej Polsce... W moim województwie (czy - jak niektórzy twierdzą - w mojej Polsce) rejestracje rzeczywiście są na B.
do dzis mam koszmary z tych 15km "strefy zamieszkania" ciagnacej sie przez totalne wiochy
Totalne wiochy? Czyli pasowałeś do otoczenia.
pojedz w Polskę, na autostradzie zobaczysz bitwe na maczety miedzy lysymi katolikami,
zamieszkaj w Gdańsku to inny katolik spali ci samochod,
Rasowy lewacki bełkot... Nie wiem, kim trzeba być, żeby mieć jakiś problem z katolikami.