GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Warsztaty

Warsztat w Lublinie

(1/3) > >>

Mardas#1946:
Osobiście polecam AUTO-POL-SERWIS w Lublinie.Bardzo kompetentna obsługa ,i naprawa.Ceny niewygorowane. Tel 81 743 89 42.

Mariusz#:
co tam robiłęś w swoim aucie i na jakiej ulicy wiem że jest google ale jak komplet informacjii to komplet

Mardas#1946:
Droga Męczennikow  Majdanka 74[ siedziba dawnego Polmozbytu]Naprawiałem tam wiele rzeczy [przeważnie drobnych, bo mam poldka w bardzo dobrym stanie].Ostatnio z powazniejszych  rzeczy to robilem  wymianę  uszczelki pod głowicę po 9 latach eksploatacji,we wrześniu 2009 r,i jak do tej pory jest wszystko O.K.[kosztowało mnie to łącznie robocizna i materiały 450 zł, z rabatem].Powiem że wymieniałem tam też pasek rozrządu[koszt robocizny 60 zł], na "gorce" koło Olimpa sipiewali mi 200 zł!!!!!!!!!!!!.Paranoja.Także warto u nich naprawiać [w/g mnie],a ceny nie są wyrwane z kosmosu tak jak to jest w  innych warsztatach w Lublinie.

Mariusz#:
na górce koło olimp to tam nie  warto jeździć ceny z kosmosu. Jeśli chodzi o usczelkę pod głowica w  GSI to cena jak najbardziej przyzwoita.

zeneks:
Ja Wam powiem, że szukałem długo dobrego warsztatu u mnie w Lublinie i znalazłem w końcu. Nazywa się Auto Remont Lipert, polecam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej