Autor Wątek: rozładowuje akumulator przez noc  (Przeczytany 8263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: rozładowuje akumulator przez noc
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 13, 2012, 16:09:00 pm »

Offline Szyna

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
    • Lanos HB 1.5 16V
cholera juz dosyc mam tego rozruchacza.. podkladki, ktore sa przed bendiksem werznely mi sie w oske wirnika i nie moge ich zdjac.. skrecilem wszystko iiii rozruchacz sie nie kreci bendiks wyskakuje nie chce sie krecic, reka.. tez sie nie da wiec pytanie. Jak to cholera poskrecac zeby bylo dobrze? bo juz nie mam sily na to niby ksiazke trzeciaka mam i ciagle ja czytam i robie z nia i kupa z tego...

Odp: rozładowuje akumulator przez noc
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 13, 2012, 19:05:04 pm »

piciek

  • Gość
Jakbys oddal do regeneracji to bys mial zaoszczedzony czas,  a tak niestety nie masz nic. Proponuje zaniesc do mechanika.

Odp: rozładowuje akumulator przez noc
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 14, 2012, 00:41:37 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Taki poradnik :


Jeśli składanie rozrusznika ci nie wychodzi, to weź....


i nie składaj.

Oddaj to komuś kto się na tym zna. Jeśli wykonanie debilnie prostych czynności ci nie idzie, to weź dotację z PEFRONU i zatrudnij kogoś kto potrafi niepohclastać się obieraczką do ziemniaków i złoży ci rozrusznik.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: rozładowuje akumulator przez noc
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 14, 2012, 09:44:20 am »

Offline Szyna

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
    • Lanos HB 1.5 16V
Jeśli składanie rozrusznika ci nie wychodzi, to weź....


i nie składaj.

Oddaj to komuś kto się na tym zna. Jeśli wykonanie debilnie prostych czynności ci nie idzie, to weź dotację z PEFRONU i zatrudnij kogoś kto potrafi niepohclastać się obieraczką do ziemniaków i złoży ci rozrusznik.
dzieki za porade na pewno skorzystam.

Ja sie pytam jak to zrobic skoro cos jest nie tak, ale ok

Odp: rozładowuje akumulator przez noc
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 14, 2012, 18:34:56 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
ale ja mowie powaznie, tam się nie da tego źle zrobić.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: rozładowuje akumulator przez noc
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 14, 2012, 18:57:58 pm »

Offline Szyna

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
    • Lanos HB 1.5 16V
no to czemu przestal sie krecic?tulejki nagle koso stanely? za pierwszym razem wszystko dobrze a tu nagle przestal sie krecic. mam juz drugi ciekawe ile podziala

Odp: rozładowuje akumulator przez noc
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 14, 2012, 21:28:27 pm »

Offline pigini

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Caro+/- ? 1,4 16v 1994
no to czemu przestal sie krecic?tulejki nagle koso stanely? za pierwszym razem wszystko dobrze a tu nagle przestal sie krecic. mam juz drugi ciekawe ile podziala
Przestały się kręcić bo zapewne się zatarły jakimś cudem, może były za ciasno spasowane a może  po prostu miały taki kaprys, tego nie przewidzisz.
Wiele razy coś się wydaje że jest  dobrze a chwile potem nic nie działa ;) Nie zniechęcaj się jedna porażką  za którymś razem wreszcie się uda, a  tulejki są na tyle tanie że możesz sobie pozwolić na eksperymenty ;)
Jeśli ci się będzie  chciało nakręć filmik powiemy Ci co nie tak robisz  bo to na pewno jakaś banalna  sprawa ;)
Jeśli nie potrafisz naprawić czegoś młotkiem, masz problem natury elektrycznej.