Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 598821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2480 dnia: Kwiecień 29, 2017, 13:15:22 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
no wlasnie,a to sa jakies smety wcale nie smieszne

Caro origami
<co>
 <cwaniak2>
to akurat jest tuning ,czyli :
 gleba ,czarna felga ,blaszane ospojlerowanie ,buda do obspawania,
tylko pomarancze i żółte haluksy wywialo

a tu masz Caro origami http://mklr.pl/122313
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2481 dnia: Kwiecień 29, 2017, 15:09:51 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2482 dnia: Kwiecień 29, 2017, 20:50:22 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
a tu masz Caro origami http://mklr.pl/122313
Może i origami, ale jeszcze przed poskładaniem w harmonijkę. ;)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2483 dnia: Maj 02, 2017, 00:14:26 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2484 dnia: Maj 02, 2017, 02:21:55 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Byłem przedwczoraj na Losie Wściekłych czyli po Polskiemu Szybcy i Wściekli 8 . Nigdy tak się nie uśmiałem z absurdów w filmach ;)

Aż wam zaspojleruje kawałek filmu z Trailera . Hahahha spierdzielają przed łodzią podwodną  ruskich separatystów  ,ruskimi separatystami i pewnymi "złymi"  O_O to to nic minute później w filmie widzisz że mięśniak wyskakuje z fury i  robi z butów łyżwy a  jedną ręką odpycha lecącą  rakietę  podwodną po lodzie O_O . Cóż czekam tylko jak w 9 części będzie ich UFO ścigać  <rotfl2>

https://youtu.be/NxhEZG0k9_w?t=2m16s

No nic jak dla mnie ostatnią częścią zamykająca całość powinna być 7 część

1,2 i tokyo Drift jak na razie są najlepsze według mnie .  Ehh aż sobie przypomniałem jak się człowiek w 2 części Jarał Skylinem ...
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 02:49:46 am wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2485 dnia: Maj 02, 2017, 12:27:40 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Szybkich i Wściekłych nigdy nie trawiłem, te filmy zawsze były wg. mnie wulgarne, z kiepską muzyką, a co najistotniejsze, z zupełnym brakiem realizmu scen jazdy.

Ale tutaj to widzę że się już na hinduskim kinie akcji wzorowali
https://www.youtube.com/watch?v=dzzEVp_kuD8

Tokyo Drift chciałem obejrzeć, ale scena wyścigu na tym osiedlu w budowie już była bzdurna, a jak zobaczyłem że ten typ w scenie na parkingu podziemnym patrzy się w bok i śmieje zamiast patrzeć przez przednią szybę (potem się rozbił) to stwierdziłem że taki bezmózg nie mógłby się nauczyć dobrze prowadzić ani wygrać żadnego wyścigu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2486 dnia: Maj 02, 2017, 13:00:10 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
https://youtu.be/g95iHHjGtuU?t=5m52s
a jakas instrukcje do tego filmu, zeby wiedziec gdzie sie smiac posiadasz ?
bo to na zasmiecanie tematu humor wyglada


No nic jak dla mnie ostatnią częścią zamykająca całość powinna być 7 część
a w ktorej to ciagneli sejf ze styropianu ?
bo takiego ze stali wazacego kilka ton to wiesz, szybciej by te samochody na pol sie rozerwaly, niz kloc ruszylby sie o 1cm
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2487 dnia: Maj 02, 2017, 13:22:32 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
a jakas instrukcje do tego filmu, zeby wiedziec gdzie sie smiac posiadasz ?
bo to na zasmiecanie tematu humor wyglada

Pomyliłem się. Miało iść do Linkowiska.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2488 dnia: Maj 02, 2017, 13:29:50 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to wybaczam, bo mylic sie jest rzecza ludzka ;>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2489 dnia: Maj 02, 2017, 14:04:53 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
to wybaczam, bo mylic sie jest rzecza ludzka ;>
Wiesz, ja znam i takich, którzy woleliby iść w zaparte niż przyznać się do jakiegokolwiek błędu. ;)

Co do amerykańskich filmów, nie ma to jak sceny śmierci w "Final destination". Nie wiem, czemu, ale zawsze bawią mnie do łez.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 14:09:37 pm wysłana przez mp79 »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2490 dnia: Maj 02, 2017, 21:57:24 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
a w której to ciągnęli sejf ze styropianu ?

Chyba w 6 jak pamiętam ;) . Pisałem że 7 część była była idealnym zakończeniem bo idealnie ogarnęli wycofanie się Walkera  w filmie na końcu po tym jak zmarł  w wypadku i po cichu liczyłem że to już koniec wszystko było dograne a tu z dupy kolejna część z Klekotem  który się odwraca od swoich bliskich (co w pewnym stopniu ma trochę sens ale trzeba  cały film oglądnąć żeby zrozumieć )

https://www.youtube.com/watch?v=0-sIYf1Q1wY to jest idealne jak dla mnie zakończenie . Według którego każdy się ustatkowuje odpuszcza życie gangsta itd ... I dla mnie mimo absurdów ta seria na tym powinna się skończyć z Samego szacunku dla Walkera .
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 22:05:42 pm wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2491 dnia: Maj 02, 2017, 22:13:44 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Weźcie, cała ta seria to kiepska komedia, począwszy od serii pierwszej

https://www.youtube.com/watch?v=lTRftZx2tAo

Co to ma być? Koleś nie potrafi prosto ruszyć (reżyser z kaskaderami też się nie dogadali jak to zrobić z nawiązaniem do realizmu), strojenie podczas wyścigu, do tego głupek tak obniżył że podłoga go hamuje, i z czego ona w ogóle była? Tak korozja zeżarła że powstały dziury, a on spawarki nie miał?  <lol2>

https://www.youtube.com/watch?v=0-sIYf1Q1wY to jest idealne jak dla mnie zakończenie . Według którego każdy się ustatkowuje odpuszcza życie gangsta itd ... I dla mnie mimo absurdów ta seria na tym powinna się skończyć z Samego szacunku dla Walkera .

Jakiego szacunku? Jak powiedział Mark Hamill, w Hollywood liczą się tylko pieniądze!

https://www.youtube.com/watch?v=pzxV9y1Ba7k

Będą i Szybcy i Wściekli 16, jeżeli tylko uznają że to się sprzeda. Będą prequele, rebooty itd.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 22:17:55 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2492 dnia: Maj 02, 2017, 22:24:33 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5135
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Pisałem że 7 część była była idealnym zakończeniem bo idealnie ogarnęli wycofanie się Walkera  w filmie na końcu po tym jak zmarł  w wypadku i po cichu liczyłem że to już koniec wszystko było dograne a tu z dupy kolejna część z Klekotem  który się odwraca od swoich bliskich (co w pewnym stopniu ma trochę sens ale trzeba  cały film oglądnąć żeby zrozumieć )

https://www.youtube.com/watch?v=0-sIYf1Q1wY to jest idealne jak dla mnie zakończenie . Według którego każdy się ustatkowuje odpuszcza życie gangsta itd ... I dla mnie mimo absurdów ta seria na tym powinna się skończyć z Samego szacunku dla Walkera .
A Ty czytałeś, ile poprzednia (niby ostatnia) część zarobiła kapuchy? Gdybyś był takim producentem, inwestującym szmal w podobne produkty, to czy odpuścił byś w obliczu tak niesamowitego sukcesu kasowego? Na tamtej części, to wszyscy się ładnie "oblizali". Mówiąc brutalnie, to śmierć Walkera, choć chwilowo pokrzyżowała im plany, była najlepszą rzeczą, która im się przytrafiła, bo dzięki temu, film zyskał niesamowity rozgłos, jako ostatni, w którym zagrał, a z tym, wiadomo jak jest (Jason Lee i Kruk) On ponoć i tak chciał już odejść, bo był tym zmęczony.Podejrzewam, że żadna kasa by go nie przekonała.Jak to mówisz, "Klekot" wszędzie rozpowiadał, że bez Paula, nie robią dalej tej serii, bo szacunek, przyjaciel itd. a w końcu się okazało, że jednak robią, bo "tego by chciał Paul". Gdy w grę wchodzą miliony zielonych, nie ma miejsca na sentymenty.Zmarł, pożegnali go itd. ale show must go on i interes musi się kręcić, a hajs się zgadzać.Taki jest teraz świat.Siódma część, zarobiła na całym świecie 1,5 miliarda!! baksów i została ponoć szóstym najbardziej kasowym filmem w historii.Żaden mądry producent, nie zarżnie takiej złotej kury.Będą kręcić dotąd, aż większość obsady się nie wysypie, lub seria nie zacznie przynosić strat.
Weźcie, cała ta seria to kiepska komedia, począwszy od serii pierwszej

https://www.youtube.com/watch?v=lTRftZx2tAo

Co to ma być? Koleś nie potrafi prosto ruszyć (reżyser z kaskaderami też się nie dogadali jak to zrobić z nawiązaniem do realizmu), strojenie podczas wyścigu, do tego głupek tak obniżył że podłoga go hamuje, i z czego ona w ogóle była? Tak korozja zeżarła że powstały dziury, a on spawarki nie miał?  <lol2>
To jest czysta głupia rozrywka, zwykły odmóżdżacz, a nie oscarowe dzieło (choć dzisiaj, to i tak żaden wyznacznik) ma być efektowne i kolorowe, nic więcej.Jeśli szukasz ambitnego kina, to nie ten adres.Oglądałem raz wypowiedzi samych twórców i oni sami się z tego śmiali.To ma zarabiać kupę szmalu i dawać dobre źródło dochodów dla aktorów, na ich wypasione posiadłości, jachty itd. a przy okazji dawać niezobowiązującą rozrywkę.Ty się lepiej przygotuj na dziewiątą część, która wychodzi w '18 i będzie pewnie jeszcze bardziej "odjechana". Ostatnią, to mogą nawet zrobić w kosmosie, bo i tak to się będzie sprzedawać.Ja oglądam z przyjemnością i z pełną świadomością, na co patrzę.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 22:29:06 pm wysłana przez Buźka »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2493 dnia: Maj 02, 2017, 22:33:24 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Od odmóżdżenia mam klasyka, w którym aż tak nie odjechali z realizmem i coś naprawdę czasem jeździli (jak dostali parę dolarów na wachę i klisze, bo recykling ujęć był w serii przeokrutny, a scenariusz i realizacja poszczególnych odcinków wahały się od zupełnie dobrych do bardzo kiepskich.

Mam nadzieję że to się w dziale humor zmieści.
https://youtu.be/7WIK5QxWjDQ?t=12s
Tego się koleś nie spodziewał  <lol2>
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2494 dnia: Maj 02, 2017, 22:54:52 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
tutaj to akurat dobrze trafiles banned
ale nie uwazasz,ze KITTowi brakuje gleby ;>

Zmarł, pożegnali go
On akurat zginął,
nie zmarł i nie poległ tylko zginął,
tak samo jak pasazerowie tupolewa zginęli  ,a nie zmarli czy polegli

P.S.
zupelnie przypadkowo na winampie leciala I' Be Ready przed zaladowaniem filmiku  :P
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 22:57:08 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2495 dnia: Maj 02, 2017, 23:01:27 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5135
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
KGB, już naprawdę nie musisz czepiać się takich szczegółów.Ja wiem, że zginął w samochodzie itd. ale jednak w konsekwencji, umarł i tego się trzymajmy.Gdybym napisał "umarł" zamiast "zmarł" to by już było poprawnie, czy nadal nie? Nie masz ważniejszych problemów? Sens wypowiedzi jest jasny, więc na uj drążyć?

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2496 dnia: Maj 02, 2017, 23:23:30 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
I' Be Ready

I'll be ready. 'll to skrót od will, czyli jak się domyślasz, czas przyszły. Samo słowo bez kontekstu nie ma znaczenia, jest tylko elementem gramatycznym.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 23:31:57 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2497 dnia: Maj 02, 2017, 23:36:52 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Bużka,
KGB bawi i uczy - a to byl wlasnie aspekt edukacyjny z jezyka polskiego

a teraz humor :
http://memnews.pl/img/27006/kawal-przychodzi-ekspert-z-ministerstwa-do-kina/
http://memnews.pl/img/27039/sedzia-masakruje-w-ce-ministra-sprawiedliwosci-i-wildsteina/
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/absurd-w-sejmie-kto-jest-na-zdjeciach-kuchcinskiego/1e2bm5w

banned,
faktycznie
I'll  jest w tytule , myslalem ze jakies znaczki winamp dodal sam ,bo to pliki z odzysku,
ale nie chodzi o tytul, tylko o piosenke, ktora jest powiazana z serialem na ktorym Hasselhoff osiagnal szczyt kariery
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 23:42:27 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2498 dnia: Maj 03, 2017, 01:01:54 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2499 dnia: Maj 03, 2017, 11:46:56 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Każdy zdrowo myślący idąc na FF8 wiedział czego się spodziewa, ja byłem bo chciałem spędzić na trzeźwo niedziele oglądając te wszystkie absurdy na dużym ekranie IMAX.
Takie filmy są dla ludzi którzy myślą sobie "ciekawe co można jeszcze wymyślić, coś mega absurdalnego i mając kupę kasy" i właśnie to robią zarabiając jeszcze więcej kasiory.
Ostatnim polskim filmem komediowym jaki oglądałem był JOB, kiedyś skacząc po kanałach natrafiłem na film "Ciacho" i na scenę jak ciągnęli po Wawie policyjnego WV T4. No to sorry ja wolę oglądać jak V8 ciągną styropianowy sejf po Rio w FF5 lub jak The Rock manewruje torpedą niż taką naszą polską padakę z Karolakiem.
Po filmie odpaliłem swoje skromne V6 i jadąc do domu miałem dobry humor, a taki powinien być film tej klasy, bawić. Amen :)