Autor Wątek: stuki w tylnym moscie  (Przeczytany 2592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stuki w tylnym moscie
« dnia: Listopad 27, 2005, 23:34:48 pm »

krzys333

  • Gość
od pewnego czasu, przy ruszaniu słychac stuk w tylnym moscie. Przypomina on jakby uderzac młotkiem o kowadło, taki metaliczny. kiedys zdarzła sie rzadko teraz prawie za kazdym razem. Moze ktos sklubowiczów rozbirał to ustrojstwo, co moze powodowac takia usterkę. Z przyspieszeniem nie ma problemów. Tylko jak sie delikatnie operuje pedałem gazu. Co w moscie trzeba wymienic, czy nie lepiej kupic nowy. Moj poldek ma staszy most (1,6 gle) nie poszeżany. czekam na rady.

stuki w tylnym moscie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2005, 23:39:37 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
wał a dokładniek krzyżaki

stuki w tylnym moscie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2005, 01:22:41 am »

mati_lecha#332

  • Gość
Mam to samo od długiego czasu, ale się przyzwycziłem. Ale nie zawsze stuka. Zazwyczaj podczas cofania.

stuki w tylnym moscie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2005, 19:17:35 pm »

cichociemny

  • Gość
mozesz wziasc pod uwage tez skrzywienie polosi.ja tak mialem.tez na poczatku myslalem o krzyzakach ale moj mechanik wyprowadzil mnie z bledu.stuki slychac bylo przy niskich predkosciach a przy wyzszych juz nie.dziwne nie?

cos moze byc na rzeczy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2005, 22:53:46 pm »

krzys333

  • Gość
z rok temu wymieniłem połos wraz z łozyskiem. zestaw naprawczy kupiłem (lozysko , pierscien kupiłem nowy) ale połos uzwan?.  W mojej starej łozyska sie zaczeło opbracac na połosi. Moze rzczywiscie jest krzywa. Na wersje z krzyżakami nie wydaje mi sie ze nie, wystepuje jakis wyczwalny luz gdy sie rusza wałem. Dzieki za  opinie

mam jeszcze jedno pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2005, 23:00:56 pm »

krzys333

  • Gość
robiliscie cos w tym kierunku, aby przestało stukac. Bo teraz zima i nie mam ochoty tam grzebac. i czy da sie z tym jezdzic.

stuki w tylnym moscie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2005, 13:00:49 pm »

Offline polmo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 111
Cytat: "Van#1860"
wał a dokładniek krzyżaki
Dokladnie to! mialem tak jeszcze w duzym fiacie ze przy ruszaniu walilo. I z tego co pamietam luzy byly na krzyzaku.

stuki w tylnym moscie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2005, 23:35:19 pm »

krzys333

  • Gość
co w takim układzie trzeba zrobic, by sie do nich dobrac (po odkreceniu wału), potrzbne sa jakies specjalistyczne narzedzia