Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1588206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2120 dnia: Styczeń 21, 2014, 14:52:39 pm »

Offline Przem

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 744
  • PN Atu 97r 1.8 GLI 16V L128

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2121 dnia: Styczeń 21, 2014, 15:54:08 pm »

Offline bartek66977

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1242
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Plus GSi-> GTi
Pamiętam że ktoś go sprzedawał ze 2 lata temu moze wiecej na allegro. Gdzie obecnie on jest i jaka cena za niego?
Polonez jest bogiem, atu plus nałogiem, GTi podstawą, RWD zabawą :-)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2122 dnia: Styczeń 21, 2014, 16:04:24 pm »

Offline Przem

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 744
  • PN Atu 97r 1.8 GLI 16V L128
Jest tam gdzie byl

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2123 dnia: Styczeń 21, 2014, 17:51:04 pm »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
No ale masz komplet nowych?Jak tak to myśle że podobne kwoty uzyskasz bo w zeszłym roku poszły nowe elektryczne szyby za 999 :)
A co, chętnyś?  <lol>
Nie, nie mam (niestety?) :P Miałem używki zakupione (celem montażu kiedyś tam na tył) ale ja bym czas na to znalazł... :) Za 130 pogoniłem wczoraj (ale za obie!).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2014, 17:53:43 pm wysłana przez Macki »
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2124 dnia: Styczeń 21, 2014, 18:31:10 pm »

Offline Łukasz_ERW

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 372
  • Płeć: Mężczyzna
No i ma świeże Katowickie blachy
Ta seria wychodziła gdzieś w lutym 2009.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2125 dnia: Styczeń 21, 2014, 18:37:48 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
http://tablica.pl/oferta/elektryczne-szyby-fso-polonez-komplet-okazja-zobacz-CID5-ID4IXCL.html

Bartek ogarnij się,,, ja 500 odrazu wystaw... Ceny robicie mega kozak... Ja z forum kupilem 3 zestawy po 100z, w komplecie przelączniki i wiązka.
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2126 dnia: Styczeń 21, 2014, 18:46:22 pm »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
A po co Ci 3 zestawy?  ]:->
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2127 dnia: Styczeń 21, 2014, 20:07:00 pm »

Offline mlody

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 96r. L98 1.8Gli 16v/kombi 00r. 92u 1.6gli 16v/2xE30 Touring 93r. 1.8IS
właśnie  weście się ludzie trochę ogarnijcie bo przez takich ludzi mamy części bo 2razy większych cenach niż to jest warte ja rozumiem że jest prawo rynku że każdy ma prawo swoją cenę dać ale no bez przesady teraz tzw. kowalski wejdzie na allegro tablice i zobaczy że cena jakiegoś super hiper elementu kosztuje powiecmy 150zl podniesie jeszcze dodatkowo swoją cenę o 20zl następny to podchwyci i mamy takie ceny a nie inne jak np. nowe lustra za 1000zl i standardowy dopisek obrso  podnoszący cenę danej części 2 krotnie
Cytat: Fasola
Co tam groki, el lusterka, szyby, grzane dupy, wspomaganie itd itd je*ać, EL w Vinie się liczy

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2128 dnia: Styczeń 21, 2014, 20:26:10 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
Jeden z drugim poleci z zlom wytarga "zlom" i sprzedaje jak zloto.
Maćki jedne mam ja, druge suwaja się w cieniasie a trzecie ma kolega w Polonezie.
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2129 dnia: Styczeń 21, 2014, 20:42:36 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Jeden z drugim poleci z zlom wytarga "zlom" i sprzedaje jak zloto.
Ale ja pisałem o fabrycznie nowych zestawach szyb czy luster a nie o wytarganych ze złomu a tego już w sklepie się nie kupi stad ceny są jakie są.Z drugiej strony nie popadajmy w paranoje że 1000zł to nie wiadomo jakie wielkie pieniądze.To nie są części montowane w każdym polonezie tylko wyposażenie dodatkowe za które zawsze trzeba było dopłacić ekstra.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2130 dnia: Styczeń 21, 2014, 20:47:57 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
właśnie  weście się ludzie trochę ogarnijcie bo przez takich ludzi mamy części bo 2razy większych cenach niż to jest warte ja rozumiem że jest prawo rynku że każdy ma prawo swoją cenę dać ale no bez przesady teraz tzw. kowalski wejdzie na allegro tablice i zobaczy że cena jakiegoś super hiper elementu kosztuje powiecmy 150zl podniesie jeszcze dodatkowo swoją cenę o 20zl następny to podchwyci i mamy takie ceny a nie inne jak np. nowe lustra za 1000zl i standardowy dopisek obrso  podnoszący cenę danej części 2 krotnie
A jak nie dodasz napisu obrso kjs bambino tylko normalny opis to piszą do ciebie handlarzyki (również z tego forum) czy sprzedam za 5zł bo myślą że trafili na laika w temacie, wiem coś o tym :D

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2131 dnia: Styczeń 21, 2014, 20:55:22 pm »

Offline Sławek#1978

  • Partacz
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1682
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 OHV Turbo Intercooler +1?? KM?? & Fiat Marea Weekend 1.9 JTD '01 110 KM - Gruz Holownik & Volvo V70 2.4T AWD '01 200 KM - Dailycar "TurboŁoś"
Tak to jest jak się tylko siedzi przed monitorem, wystarczy poszukać gdzie indziej. Przykład: jakiś czas temu dorwałem nowe elektryczne lustra po 80 zł/sztuka, inny przykład: nowe Grocliny które kolega Tomekk nabył w cenie używek z forum/allegro...
Im dalej w blachę tym więcej rdzy...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2132 dnia: Styczeń 21, 2014, 20:56:52 pm »

Offline mily24

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1344
  • Płeć: Mężczyzna
  • HEBEL TEAM - Ekipa z Krakowa
narzekacie :) mógł wystawić za 1000 w komplecie z dromaderem, unikat obrso!  ]:->
Daewoo Polonez '99 nowy 1.6GSI
Sweter mk2 1.8 KAMEI X1

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2133 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:01:02 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Dokładnie, tym bardziej, że 240zł za elektryczne szyby to nie jest jakaś kosmiczna cena, zakładając, że można próbować negocjować to uznałbym, że to normalna cena, tym bardziej biorąc pod uwagę ceny allegrowe, jakiś czas temu sprzedałem kompletny zestaw za 200zł i uważam, że to normalna cena za coś takiego. Chore są dla mnie ceny typu 500zł za szyby czy 1000zł za lusterka  ;-|

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2134 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:18:48 pm »

Offline P!otrek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
  • GSI power :P
    • malinka metalik :)
sory, ale można sobie dobrać siłowniki elektrycznych szyb z innego wozu, które kosztują grosze ;)
FSO Polonez 1.6GSI 280000km praktycznie 340000 Rest In Pepperoni... jeszcze doczeka się następcy :)
wiem że nie powinienem ale kupiłem passata :D

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2135 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:24:12 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5136
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ale ja pisałem o fabrycznie nowych zestawach szyb czy luster a nie o wytarganych ze złomu a tego już w sklepie się nie kupi stad ceny są jakie są.Z drugiej strony nie popadajmy w paranoje że 1000zł to nie wiadomo jakie wielkie pieniądze.To nie są części montowane w każdym polonezie tylko wyposażenie dodatkowe za które zawsze trzeba było dopłacić ekstra.
Akurat takie lusterka można sobie zrobić za grosze w 2 godziny i za przeproszeniem,ni ch*j by się nie połapał,że to nie orginał.Szyby też idzie dopasować,nawet by lepiej działały,bo te polonezowskie to w sumie żadne cuda.A co do Twojej opinii,że "to rzadko montowane części itd" to bez znaczenia,bo to jeszcze nie ten czas,żeby za części do poloneza,choćby nowe płacić po 1000 pln.Swego czasu ktoś wystawił nową klimę na allegro za 2 klocki i nie brakowało tu opinii,ze gościa porypało,a porównując klimę do głupich lusterek,to cena nie była wygórowana.Poza tym,z tego co mi mówił jeden gościu,to sam handlujesz "rarytasami" i wcale się nie dziwię,że bronisz takich cen.Każdy ma prawo zarobić,jeśli tylko znajdzie jelenia,a o takich jak widać nie trudno.
Peace  <peace>
sory, ale można sobie dobrać siłowniki elektrycznych szyb z innego wozu, które kosztują grosze ;)
I o tym właśnie mówię.Na złomie za psie można kupić,bo i tak w kontener to pójdzie.A działają o wiele lepiej i szybciej,niż te w poldku.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2136 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:47:18 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Poza tym,z tego co mi mówił jeden gościu,to sam handlujesz "rarytasami" i wcale się nie dziwię,że bronisz takich cen.Każdy ma prawo zarobić,jeśli tylko znajdzie jelenia,a o takich jak widać nie trudno.
Ciekawych rzeczy można się o sobie na forum dowiedzieć.Szkoda że nie wiedziałem że handluje rarytasami.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2137 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:59:53 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Poza tym,z tego co mi mówił jeden gościu,to sam handlujesz "rarytasami" i wcale się nie dziwię,że bronisz takich cen.Każdy ma prawo zarobić,jeśli tylko znajdzie jelenia,a o takich jak widać nie trudno.
Ciekawych rzeczy można się o sobie na forum dowiedzieć.Szkoda że nie wiedziałem że handluje rarytasami.


Wiesz tu się można wszystkiego dowiedzieć , ale najlepsze jest to że gówniarstwo z gimnazjum i innych wynalazków opanowało to forum i udają pseudo handlarzy, wciskając towar nie zgodny z opisem i zwyczajny chłam wyciągnięty u pana Stasia ze złomu za darmo....
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2138 dnia: Styczeń 21, 2014, 22:58:36 pm »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
sory, ale można sobie dobrać siłowniki elektrycznych szyb z innego wozu, które kosztują grosze ;)
Gorzej jak ktoś ma kolekcjonerską laleczkę i dba o to żeby każdy element był oryginalny :)
1.4 GLI 16V

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #2139 dnia: Styczeń 21, 2014, 23:03:53 pm »

Offline Bartekcom#1982

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1545
  • Płeć: Mężczyzna
    • 2x FSO Polonez
Tu się zgodzę ale z drugiej strony jest to zupełnie niewidoczny element i ostatecznie ujdzie w tłoku. :)
Daewoo-FSO Polonez Atu Plus 1.6GSi 2001'
FSO Polonez 1.5SLE 1989'
Opel Vectra C FL Sedan 2.2DIRECT 2005'