Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1317804 razy)

0 użytkowników i 20 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8340 dnia: Sierpień 22, 2022, 19:43:46 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Nie było im szkoda rozbijać takiego całkiem ładnego Poloneza?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8341 dnia: Sierpień 22, 2022, 20:21:11 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2093
czasami człowiek chce się popisać i tyle. A tu się już zbiera klub inkwizycji i rozkłada stos. Rozbił swoje, sam ma problem.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8342 dnia: Sierpień 23, 2022, 09:28:41 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Kretyn, ale skoro rozbił swoje, to cóż. A te mustangi, to naprawdę tak źle się prowadzą, czy jeżdżą nimi same amerykańskie sebki, jak u nas beemkami i audi? Te wszystkie auta z USA, co to tak chętnie nasi rodacy kupują to też wszystkie tak samo porozbijane i nie tylko amerykańskie fury, ale pełno niemieckich, czyli chyba tam naprawdę nie potrafią jeździć.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8343 dnia: Sierpień 23, 2022, 09:44:39 am »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 886
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
A jak się ma taki ciężki mustang prowadzić skoro auto z 2014 roku ma jeszcze z tyłu sztywny most i dwie cienkie sprężyny? 
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8344 dnia: Sierpień 23, 2022, 12:35:19 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Widać że przednie koło jest skręcone i nie obraca się wiec chyba brakło przyczepności. Może opony były "z epoki". :-)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8345 dnia: Sierpień 23, 2022, 13:21:18 pm »

Offline OLO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1179
Jak patrzę na filmik po raz n-ty w zwolnionym tempie, to jak by nie przysunął w barożnik to pewnie by skasował balustradę.
Były:
PNC 1.6 GLE 95
PNC 1.6 DOHC 91
PNC 1.5 GLE 93 EVO 1
PNC 1.5 GLE 94 EVO 2
PNC 1.6 GLI 95 EVO 3
PNC 1.5 GLE 94 EVO 4
PNC 1.4 GLI 96 EVO 5
PNC 1.9 D 96 EVO 6
PNC 1.6 GSI 99 EVO 7

Karetka 1.6 GLI 97 EVO 8
PN 1.5 SLE 90 EVO 9

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8346 dnia: Sierpień 23, 2022, 18:39:00 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli
A jak się ma taki ciężki mustang prowadzić skoro auto z 2014 roku ma jeszcze z tyłu sztywny most i dwie cienkie sprężyny? 

No tak bo podwozie było złe, wystarczy przesadzić z gazem, za późno skontrować kierownicą i nieszczęście gotowe, tam pod maską mają minimum 200 kucy i kupę Nm pod nogą. Wracają do poldka, to nie wiem co kierowca chciał osiągnąć puszczając kierownicę/prostując koła jak był jeszcze na asfalcie kierując się prosto na punkt kolizyjny z domkiem lotniskowym. Oczywiście był pieniek po drodze który go podbił, ale i bez tego było by bum, może trochę mniejsze.

Żeby nie było sam nie jestem święty, ale czemu by nie pośmiać się z głupoty innych ? Tak czy inaczej chłopaki poloneza wyklepali i dojechali do domu na kołach.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8347 dnia: Sierpień 23, 2022, 19:45:19 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 886
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Mi chodziło bardziej o fakt że mustangi się "ch*"owo prowadzą i nie oferują sobą nic poza dźwiękiem więc nie dziwne że tyle tego przypływa po wypadkach,takie bulgoczące odzwierciedlenie FSO tyle że zza oceanu i kilkanaście lat młodsze  <spoko>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8348 dnia: Sierpień 24, 2022, 00:22:29 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Mi chodziło bardziej o fakt że mustangi się "ch*"owo prowadzą
a jezdziles takim ? na prawde wierzysz w to, ze taki trzystu konny  mustang z 2014 zle sie prowadzi tylko dlatego, ze ma z tylu sztywny most ?
powiedz mi jak sie prowadzi taka starsza corveta c5/c6 skoro ma zawieszenie na resorach piorowych - pewnie masakra, na pewno opierdolisz ja na kretym torze jakims sztruclem w stylu audi c4 ;>

Kretyn, ale skoro rozbił swoje, to cóż.
ale, ze dom tez byl jego, trawnik jego i potencjalna ofiara, ktora mogl zdjac z trawnika to tez jego dzieciak/niewolnik ?


Widać że przednie koło jest skręcone i nie obraca się wiec chyba brakło przyczepności. Może opony były "z epoki". :-)
"ch*" wie jakie byly opony, ale na pewno hamulce z epoki utrzymaly w ryzach przednie kola, bo nie wiem czy wiesz, ale Borewicz ma tylny naped ;]
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8349 dnia: Sierpień 31, 2022, 12:58:35 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8350 dnia: Sierpień 31, 2022, 13:38:25 pm »

Offline śledzik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2870
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Accord CL9 05r +200KM
Brak słów. Najlepiej wszystko sprzedać i rozjebac...
Był: PN Caro 95r 1.6 OHV -> 1.4 16V -> 1.4 16V -> 1.6 16V PN Caro 96r 1.8 16V -> 2.9 12V V6 PN Caro Plus 01r 1.6 16V -> 1.8 16V VVC 160KM
PN Caro 96r 1.6 8V + LPG -> 1.4 16V
Jest: PN Caro 96r 1.8 16v - Big valve i ostre walki. Nie długo dostanie turbo :)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8351 dnia: Sierpień 31, 2022, 20:39:49 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Pod rozwagę wyborcom partii prezesa, którzy wierzyli w prawość i sprawiedliwość tego rządu. ;) I przede wszystkim w jego dobre chęci, odbudowę polskiego przemysłu, zaprzestanie wyprzedaży majątku narodowego itp.
Ciekawe, ilu z nich przejrzało na oczy, a ilu, pod siedmiu latach tego rządzenia, nadal wierzy, że cokolwiek źle się w Polsce dzieje, jest z winy opozycji. :)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8352 dnia: Sierpień 31, 2022, 22:53:11 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli
Mnie to nie dziwi, jakoś rok temu zostało ogłoszone że fso zostało sprzedane pod deweloperkę. Martwi mnie tylko czy zrównają absolutnie wszystko z ziemią jak tor, czy jednak zostawią coś jak było przebąkiwane dla zachowania "przemysłowego charakteru okolicy" . Najbardziej szkoda bramy głównej i lakierni gdzie było muzeum. 

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8353 dnia: Sierpień 31, 2022, 23:14:39 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Kotsisa to akurat kawalek drogi od fabryki,
ale nie ma co liczyc, ze z samej fabryki zostana jakies artefakty,
niby brama ma byc zachowana, ale znajac zycie i "prestizowe" deweloperki, to brame zastapi jakas makieta
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8354 dnia: Wrzesień 01, 2022, 13:42:53 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Kotsisa to akurat kawalek drogi od fabryki,
ale nie ma co liczyc, ze z samej fabryki zostana jakies artefakty,
niby brama ma byc zachowana, ale znajac zycie i "prestizowe" deweloperki, to brame zastapi jakas makieta

Czyli klasyczne "wizualizacja vs rzeczywistość": https://www.skyscrapercity.com/threads/polska-wizualizacja-vs-rzeczywisto%C5%9B%C4%87.1809934/page-22





W obietnice developerów można wierzyć tak, jak w obietnice pinokia w okularach :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2022, 13:50:29 pm wysłana przez Daniel#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8355 dnia: Wrzesień 01, 2022, 17:20:56 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Historia zatoczyła koło. Na Śliwice wracają domy.
Tereny znacjonalizowane, uprzemysłowione, wyrwane ludziom za myślą debila lokującego fabrykę 5km od centrum stolicy kraju...

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2022, 17:23:11 pm wysłana przez lesor#1973 »
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8356 dnia: Wrzesień 03, 2022, 17:47:42 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 655
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
FSO umarło, ale inna krajowa legenda mam nadzieje, że jak feniks powstaje z popiołu. Oby im si udało i nie skończyło si na gadaniu tylko.
https://www.youtube.com/watch?v=5JHNdLTbwzU&t=454s

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8357 dnia: Wrzesień 03, 2022, 21:27:14 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja bym się tak nie podniecał, bo może być jak z Rometem, gdzie ktoś pisał, że jest tylko logo, a cała reszta, to najzwyklejsza chińszczyzna. Wszystko ładnie pięknie, ale dzisiaj to wygląda zupełnie inaczej. Liczy się maksimum zysków, przy minimum kosztów. Trzeba wyżywić wszelakich menadżerów, prezesików i innych pasożytów, a to kosztuje. Przypomnę historię nowego Ursusa z Lublina, gdzie klepali jakieś składaki, potem już zwozili w całości coraz to dziwniejsze ciągniki z naklejonymi swoimi naklejkami, w międzyczasie wytargali od państwa całkiem sporo hajsu na opracowanie i wdrożenie do produkcji nowej skrzyni biegów, po drodze była współpraca z Afryką, gdzie nasze państwo kredytowało bambusom zakup ciągników z Lublina, a tamci mieli potem to spłacić (koniec końców, nie wiem, jak się to skończyło, ale Ursus i tak zarobił) a w końcu narobiło się trochę smrodu, zmienił się prezes, (choć nie właściciel) i obecnie to już jest bankrut, ale kasa jakimś dziwnym cudem "gdzieś" wyparowała. Tak teraz często wygląda u nas "reaktywacja" znanych krajowych marek. A poza tym, jak mówi klasyk, polak prędzej kupi zachodnie, niż swoje. Teraz coraz częściej czytam na necie sformułowanie, że lepsze stare, dziurawe niemieckie wiadro, niż nowe polskie. Coś w tym jest. Nie wiem, jak w waszych okolicach, ale u mnie coraz częściej przeważają na drogach dwie marki samochodów, audi i bmw. Albo to ta legendarna niemiecka wytrzymałość i niezawodność, ciągnie ludzi do tych konkretnych marek, albo społeczeństwo tak się już dorobiło, że teraz już stać ich na odrobinę luksusu i prestiżu w tak zacnych samochodach.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8358 dnia: Wrzesień 03, 2022, 22:45:11 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3130
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
po drodze była współpraca z Afryką, gdzie nasze państwo kredytowało bambusom zakup ciągników z Lublina
A wiesz, że to ciekawe? Nie dalej jak 5 lat temu przeczytałem "newsa", że FB Radom opyliła do jakiegoś kraju w afryce całą (absolutnie całą od A do Z) licencję na produkcję naszego WZ-96 "Beryl". Nie byłoby to problemem, gdyby nie to, że zrobiono to za jakieś śmiesznie niskie pieniądze. Gdyby sprzedali tam ilość jaka miała być produkowana z tej licencji zarobili by +/- 2x tyle.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #8359 dnia: Wrzesień 04, 2022, 03:45:52 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
lepsze stare, dziurawe niemieckie wiadro, niż nowe polskie
A kto teraz w Polsce takie skomplikowane rzeczy produkuje?! Moja mama miała niedawno operację w szpitalu i mówiła, że zwykłe głupie stojaki na kroplówki miały oznaczenie "MADE IN FRANCE"...

Nie wiem, jak w waszych okolicach, ale u mnie coraz częściej przeważają na drogach dwie marki samochodów, audi i bmw.
U mnie - toyota. Co ciekawe, modele oferowane w Polsce, są produkowane nie w Japonii, lecz w Turcji oraz WB - zależnie od modelu.