Autor Wątek: drzwi polonez truck  (Przeczytany 2836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

drzwi polonez truck
« dnia: Sierpień 11, 2009, 13:02:35 pm »

lochun

  • Gość
prosta kwestia, drzwi mojego trucka (97r) zgniły, mocno, po doszczetnym rozebraniu okazalo sie ze nie bardzo jest co naprawiac, a bynajmniej sie chyba nie oplaca.
i takie pytanie, czy drzwi od trucka sa dluzsze od drzwi normalnego caro??

drzwi polonez truck
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2009, 13:17:52 pm »

lochun

  • Gość
niee, ja mam 2 drzowiwego trucka z krotka paka w kolorze byl policyjny niebieski oznaczenia nie znam, 1,9d :P no i niedawno zdalem prawko i musze zrobic cos zeby narazie miec czym sie poruszac. na allegro znalazlem drzwi normalnego trucka i chyba bede musial zakupic :) dzieki wielkie za pomoc :)

drzwi polonez truck
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2009, 15:37:20 pm »

narsil22

  • Gość
Witam
mam podobny problem. posiadam tracka dwu drzwiowego  z 1997r z deawoo. Potrzebuje do niego drzwi a mechanik mowi ze to muszą byc drzwi z tego rocznika, podobno te w wcześniejszych nie pasuja. niestety nigdzie nie moge ich znaleś a znalazłem klka z np z 93r. nieby długośc ta sama ale nie chce kupic niepotrzebnie. czy ktos wie jak to jest z tymi drzwiamy bo już dzisiaj cały dzień siedze i nie migo nic znale na ten temat
z gory dzieki za odpowiedz

drzwi polonez truck
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2009, 16:01:29 pm »

Offline radosław91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Aktualnie posiadany: PN caro+ '99 1.6 GLi
jesli długosc ta sama to powinny pasowac, ewentualnie trzeba będzie zawiasy przekręcic od starych
Powered by Lpg.

drzwi polonez truck
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2009, 18:21:11 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Uważam, że "mechanik" się gówno zna. Co niby miało by być innego ?
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.