Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1656804 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1440 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:06:01 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1441 dnia: Czerwiec 07, 2012, 21:07:17 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
A ja pozwolę sobie zapodać zdjęcia które nie wyglądają jak psu z gardła wyciągnięte.



Ta M-ka nie przestaje robić na mnie wrażenia.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1442 dnia: Czerwiec 07, 2012, 21:35:17 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
Dobrze wyglądają Phonedialsy na E30 M3, tylko z tym białym trochę lipa, szkoda, że nie coś pod złoty metalik i rant w poler. Ogólnie to zaraz Ci napiszą, że za niska <lol2> <lol2>
LOW & SLOW

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1443 dnia: Czerwiec 07, 2012, 21:43:53 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Według mnie ten biały robi tu robotę nie mniejszą niż wcześniejszy złoty setup.

"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1444 dnia: Czerwiec 07, 2012, 21:51:06 pm »

michal939

  • Gość
A ja pozwolę sobie zapodać zdjęcia które nie wyglądają jak psu z gardła wyciągnięte.



Ta M-ka nie przestaje robić na mnie wrażenia.
Zapraszam właściciela,żeby po okolicy u mnie pojexdził,juz nie będzia taka piękna :d :d tylko będzie typowy ulep.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1445 dnia: Czerwiec 07, 2012, 22:02:22 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
Według mnie ten biały robi tu robotę nie mniejszą niż wcześniejszy złoty setup.



Meaty fitment :d Szkoda, że 1tlg i bez polerki
LOW & SLOW

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1446 dnia: Czerwiec 07, 2012, 23:24:58 pm »

Offline mily24

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1344
  • Płeć: Mężczyzna
  • HEBEL TEAM - Ekipa z Krakowa
Ja dziś takiego larytasa ustrzeliłem - wąskie caro w kolorze złotym, wewnątrz groki std w zółte paski, jeden gość mi powiedział że to wersja specjalna wypuszczona jak polacy grali z barceloną. czas na fotki.






w drodze powrotnej, spotkałem jeszcze takiego caro

Daewoo Polonez '99 nowy 1.6GSI
Sweter mk2 1.8 KAMEI X1

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1447 dnia: Czerwiec 07, 2012, 23:29:03 pm »

Offline Gelu1991

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
    • Astra G coupe
U mnie po mieście jeździ też takie złote caro również na oz-etach z tym że ma jeszcze orciari ale tylko na drzwiach.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1448 dnia: Czerwiec 08, 2012, 01:49:28 am »

Offline Gabriel

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
Moj Polonezik :-)


Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1449 dnia: Czerwiec 08, 2012, 06:29:29 am »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Zdjęcie ma klimat, szkoda tylko że jest tak słabej jakości.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1450 dnia: Czerwiec 08, 2012, 09:37:21 am »

Offline sova

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychowany na tylnym napędzie
    • PN Coupe--> home made
Gabriel, zdjęcie jak i fura wymiata

a co do E30 M3, czerwony lakier i białe koło to jak dal mnie najlepsze zestawienie kolorystyczne dla tego typu zabijaków z kanciastych lat '80
FSO Motoklub Polska---> www.fsomoto.xip.pl
Mercedes C180 Esprit kombi
Historia mojego PN 1,4 Coupe zaczyna się tu ->www.fsomoto.xip.pl/forum/viewtopic.php?t=1143&postdays=0&postorder=asc&start=360

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1451 dnia: Czerwiec 08, 2012, 18:54:17 pm »

Offline Szymon

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 353
  • Płeć: Mężczyzna
    • B01AAA
Cytuj (zaznaczone)
Ja dziś takiego larytasa ustrzeliłem - wąskie caro w kolorze złotym, wewnątrz groki std w zółte paski, jeden gość mi powiedział że to wersja specjalna wypuszczona jak polacy grali z barceloną. czas na fotki.
Nie z Barceloną tylko na igrzyskach w Barcelonie.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1452 dnia: Czerwiec 08, 2012, 20:33:53 pm »

Offline SeBa

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1049
  • Płeć: Mężczyzna
  • FSOAK
    • Polonez 1.4 GTi 16V'97 i 2.0 GLI'95
    • http://www.fsoautoklub.pl
O,prawdziwych zdjęć tego legendarnego PNa w kolorze złotym mi brakowało,dzięki mily24 za wrzutkę
Cytat: Szymon
Rover ma jedną zasadniczą przewagę, jak po pijaku dasz w pizdę na zlocie na jakimś kretowisku to będziesz miał szacun, a z OHV cię wyśmieją, żeś wieśniak i biedak.

Auto Detailing-info PW

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1453 dnia: Czerwiec 08, 2012, 21:54:39 pm »

Offline mily24

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1344
  • Płeć: Mężczyzna
  • HEBEL TEAM - Ekipa z Krakowa
O,prawdziwych zdjęć tego legendarnego PNa w kolorze złotym mi brakowało,dzięki mily24 za wrzutkę

sorka za jakość - robione telefonem, zostawiłem kartkę za szybą tego poldka, ale jak narazie właściciel nie oddrzwania
Daewoo Polonez '99 nowy 1.6GSI
Sweter mk2 1.8 KAMEI X1

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1454 dnia: Czerwiec 08, 2012, 22:02:53 pm »

michal939

  • Gość
Moj Polonezik :-)


Nie wiem jak wy myslicie,ale wg mnie pn borewicz z takim wyglądem ma sens,bo seria na chrom deklach z wagon lookiem to paskuda :)

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1455 dnia: Czerwiec 08, 2012, 22:07:20 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Wg mnie też. Gabryś jeśli sie nie obrazisz to Twój Borek wyląduje u mnie na tapecie <spoko>

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1456 dnia: Czerwiec 08, 2012, 22:14:09 pm »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
tego złotego to kupować i do muzeum.... jak znajdziesz właściciela to ja go chętnie wezmę
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1457 dnia: Czerwiec 08, 2012, 23:34:53 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI
tego złotego to kupować i do muzeum.... jak znajdziesz właściciela to ja go chętnie wezmę

Czytam te Twoje posty i nawet sympatyczny gość się wydajesz, ale niektóre bzdety to się słabo robi.

Wrzucasz fajne czerwone karo w dział sprzedam, które z fot wygląda miliard razy lepiej niż złoty unikatowy strucel i go nie bierzesz, a na złotego strucla byś się chętnie rzucił. Ehh obywatelu, trochę racjonalnego myślenia. Kup zdrową budę i jeździj dobrym autem, bo jak się patrzy na Twojego parcha to się słabo robi. I nie obrażaj się tylko policz sobie koszt doprowadzenia do perfektu Twojej kupki złomu i koszt zakupu idealnego Poloneza, myślę, że wtedy porzucisz pomysły remontów. Kupujesz te unikatowe tajle, a fura wciąż wygląda jak wyciągnięta z kurnika i tylko opłukana z kurzej kupy.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1458 dnia: Czerwiec 08, 2012, 23:38:01 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Warszawa i okolice poluje tylko na unikaty/prokuratorskie/dyrektorskie/prospektowe/złote/fioletowe tudzież inne strucle :) byle zwykłym czerwonym caro się nie interesują  ;p

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1459 dnia: Czerwiec 09, 2012, 00:12:06 am »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
tego złotego to kupować i do muzeum.... jak znajdziesz właściciela to ja go chętnie wezmę

Czytam te Twoje posty i nawet sympatyczny gość się wydajesz, ale niektóre bzdety to się słabo robi.

Wrzucasz fajne czerwone karo w dział sprzedam, które z fot wygląda miliard razy lepiej niż złoty unikatowy strucel i go nie bierzesz, a na złotego strucla byś się chętnie rzucił. Ehh obywatelu, trochę racjonalnego myślenia. Kup zdrową budę i jeździj dobrym autem, bo jak się patrzy na Twojego parcha to się słabo robi. I nie obrażaj się tylko policz sobie koszt doprowadzenia do perfektu Twojej kupki złomu i koszt zakupu idealnego Poloneza, myślę, że wtedy porzucisz pomysły remontów. Kupujesz te unikatowe tajle, a fura wciąż wygląda jak wyciągnięta z kurnika i tylko opłukana z kurzej kupy.

ło panie daruj sobie takie wycieczki tym bardziej w pierwszym poście na forum... ja tu nikomu jego poloneza nie obrażam nawet jak wygląda jak trup :/ Nikomu nic do tego co ja sobie kupuję i co robię w swoim aucie.

Myślisz że jakbym miał wolne 1500zł to bym nie kupował tego czerwonego? Jakbym mógł to by już u mnie stał, ale przy najniższej krajowej pensji stać mnie tylko na to żeby zalać mojego na codzienne dojazdy do pracy i czasem sobie kupić coś pokroju lusterek albo groków jak uzbieram. Ja niestety nie mam rodziców którzy mi dadzą 500zł jak mi się zamarzy ORI albo inne OBRSO. Wolę sobie za własne ciężko zarobione pieniądze dłubać tyle ile mogę w swoim jak to określiłeś pięknie "parchu" który mnie nie zawodzi niż po najmniejszej linii oporu idąc spełniać swoje zachcianki. Jak Ciebie stać to super, kupuj sobie. Wystawiłem tanio, czego nie wziąłeś?

Nie rozumiem dlaczego przychodzisz nie wiadomo skąd i zaczynasz wizytę na forum od mówienia komuś że ma parcha ze stodoły? Mnie osobiście by było głupio ale ja to mało wiem bo złomem jeżdżę.. Tyle dobrze że z idealną budą i w prawie pełnej opcji...
Złotego bym wziął bo szkoda na zakatowanie uniaktowego egzemplarza. Skoro można uratować to niech jeździ i udowadnia że FSO nie było wcale takie szare i robotnicze.



Warszawa i okolice poluje tylko na unikaty/prokuratorskie/dyrektorskie/prospektowe/złote/fioletowe tudzież inne strucle :) byle zwykłym czerwonym caro się nie interesują  ;p

Warszawą to Ty mnie nie obrażaj bo ja z lubelskiej ziemi jestem i tylko do niej się przyznaję.
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG