Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1656752 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6560 dnia: Listopad 03, 2016, 19:17:28 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
gdyby tak golfem zrobil,to by sie jeszcze zabil (w sumie mala strata, nie nalezy walczyc z darwinizmem zbyt mocno),
zdrowa blacha,wiec szkoda - przeciez jest sporo egzemplarzy na wykonczeniu nadajacych sie do takich testow

ale niestety, to cholerne oc bije po kieszeni
zaprzyjaznij sie z jakims Ukraincem , if ju łoraj min
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6561 dnia: Listopad 03, 2016, 19:51:17 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Jeszcze trochę i wszystkie będzie się dało ubezpieczyć jako zabytkowe, albo historyczne.

zaprzyjaznij sie z jakims Ukraincem , if ju łoraj min

Jescze byś dodał "noł" przed łoraj i byś mówił prawie tak dobrze jak najtępszy murzyn w amerykańskim getcie :]
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2016, 19:53:52 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6562 dnia: Listopad 03, 2016, 20:12:15 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
faktycznie noł by sie przydalo, bo bez noł to inna sytuacja
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6563 dnia: Listopad 03, 2016, 20:32:22 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Jeszcze trochę i wszystkie będzie się dało ubezpieczyć jako zabytkowe, albo historyczne.
W caro, do 25 lat brakuje mi 4, ale śmiem wątpić, czy tyle pożyje  :-) Popieprzony kraj, bo powinno się dać czasowo wyrejestrować, jak było dawniej.Nie jeżdżę, nie płacę, a jak wyjadę, to liczę się z konsekwencjami i niema zmiłuj.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6564 dnia: Listopad 03, 2016, 22:20:07 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3130
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Ale powiedz mi kto ustanowi takie prawo, aby umożliwiało ono czasowe wyrejestrowanie pojazdu, zawodowi politycy, dla których utrzymanie 5 czy 10 luksusowych samochodów  to żaden problem? To samo z ubezpieczeniami, wszak nawet przykład z ostatnich wyborów, do sejmu na miejsce (p)osła z okręgu tarnowskiego dostał się "czołowy" działacz PiS, który zupełnie przypadkiem prywatnie prowadzi... firmę ubezpieczeniową, więc czy taki ktoś będzie sobie odejmował z portfela na rzecz pospólstwa, chociażby poprzez najprostsze zlikwidowanie konieczności ciągłości OC? Jakoś wątpię... A ilu takich jest w całym sejmie? Zapewne sporo.
Poza tym w naszym pięknym kraju kwitnącej cebuli, wystarczy że politycy rzucą czymś z rzyci, typu "konieczność dostosowania prawa do dyrektyw unijnych" i każdy uważa to za święte, ludzie nawet nie zadadzą sobie pytania, czy dostosowanie się "po polsku" (czyli dopier***nie ustawą, która przekracza restrykcje z dyrektywy o 200%) jest konieczne? Piękny przykład mamy chociażby z SAMami, które trzeba homologować w PIMOTcie, BOSMALu czy innym ITSie, a np. u Czechów sprawę homologacji takiej wydumki załatwiasz na poziomie naszego OSKP i starostwa, a jakoś tam ludzie żyją czując się bezpiecznie.
Ostatnio znów czytałem o jakimś genialnym pomyśle "ministerstwa od wszystkiego", którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Pomysł brzmi prosto, jak przegapisz przegląd o dłużej niż 30 dni, to będziesz musiał udać się do "Państwowej Stacji Kontroli Pojazdów", celem odbycia koszernego przeglądu, który jak wiadomo nie koniecznie będzie zakończony z wynikiem pozytywnym, oczywiście najpierw trzeba będzie się na takie BT umówić (bo "wielki" brat, przewiduje astronomiczne kolejki to tych lokali), potem pojazd masz dostarczyć na lawecie, płacisz za badanie x2 i tak może być nawet w nieskończoność. No ale wiadomo takie zmiany są konieczne, bo 99% ludzi jeździ bez przeglądu a za 100% dotychczasowych wypadków był odpowiedzialny fatalny stan techniczny pojazdów :P A "Panie, głosować nie ma na kogo, bo skąd Pan wiesz, że inni będą lepsi?" - autentyk, niestety...
Sorry za OT :)
Ale wynika z tego że trzeba kupować co się da i sprzedawać tylko na klubowej giełdzie za castingiem, a na wolnym rynku po cenie x3.
Z naprawdę dobrym castingiem, bo i tutaj można naciąć się na typowego Mirasa, oczywiście więcej widać ich na grupach na FB, ale i tak warto uważać. Szczerze mówiąc to czasami się zastanawiam, czy mój były Carover nie skończył w częściach, właśnie za sprawą klienta znikąd.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6565 dnia: Listopad 04, 2016, 00:00:24 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
W caro, do 25 lat brakuje mi 4, ale śmiem wątpić, czy tyle pożyje  :-) Popieprzony kraj, bo powinno się dać czasowo wyrejestrować, jak było dawniej.Nie jeżdżę, nie płacę, a jak wyjadę, to liczę się z konsekwencjami i niema zmiłuj.
Zgłoś

Ale to mówisz o zabytkowym, a co z tymi ubezpieczeniami dla aut historycznych na normalnych blachach?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6566 dnia: Listopad 04, 2016, 00:13:23 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3130
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Tak czy inaczej, musi mieć ukończone 25 lat, żeby można było ubiegać się o opinie pojazdu historycznego (są chyba jakieś wyjątki, ale raczej nie tyczą się "normalnych" samochodów).

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6567 dnia: Listopad 08, 2016, 00:36:51 am »

Offline Sobek24

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.6 Gli
Bo prawdziwy facet musi mieć WAŁ, a nie jakieś tam PRZEGUBY! :)
Polonez Caro+
http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez-Caro/99597

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6568 dnia: Listopad 08, 2016, 03:32:31 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Atu minus, jeszcze w takim kolorze, tak k%$%#$ jego mać



A pardon, to chyba przerobiony Plus, ale i tak wygląda to tragicznie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 03:35:12 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6569 dnia: Listopad 08, 2016, 09:56:25 am »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Jakieś rosty chu*e muje dzikie węże.Ludziom się pier*oli w głowach po prostu.Ale jak kiedyś napisałem, jeszcze chwilka i atmosfera sama się oczyści z takich różnych elementów.Zostaną tylko ci, którzy chcą się w to bawić na poważnie, a nie tylko chwilowo.Najbardziej odstraszająco na takich pętaków, działa cena z pięcioma cyferkami  :P

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6570 dnia: Listopad 08, 2016, 11:59:38 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
ale się spinacie.
Już z daleka i nawet przy odcince słychać chrupanie rudej; co złego w tym, że na koniec, przed wyjazdem pod kafar, poszlifował sobie błotnik czy przegiął resory.

Wykupcie wszystkie paździochy i remontujcie nie szczędząc czasu i kosztów. <spoko>
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6571 dnia: Listopad 08, 2016, 12:54:07 pm »

Offline miedzian

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Mężczyzna
  • a.k.a jama
    • C+ '98 23E, Truck El Camino '89, Atu AE86
To atu dołączyło na moment do naszej lubelskiej kolumny, ale nie pamiętam Właściciela bo za duzo nowych twarzy jednego dnia.

Tez pochwalam takie projekty. Zawsze to moment przetopienia takiego auta oddala się o rok czy dwa. A i jak ktos wejdzie w temat to zlomujac wykręci to co cenne i ktos kupi zawsze i wszyscy zadowoleni.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6572 dnia: Listopad 08, 2016, 21:43:46 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Polonez Special (Fiński z 88), jakieś w miarę nowe zdjęcie w to Peugeot 307 tam za tym pomarańczowym klasykiem. Zadziwiająco dobry stan nadwozia.

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6573 dnia: Listopad 08, 2016, 22:34:47 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
65-lecie FSO
https://www.facebook.com/fsoteamlodz/photos/?tab=album&album_id=1241106345963057


Impreza na torze świetna, wpadłem w Niedzielę, miło było pogadać ze starymi znajomymi i nawiązać znajomość z nowymi :)
Auta kapitalne, pełen przegląd modeli i roczników, chyba najlepszy spot do tej pory, mimo dość kapryśnej pogody. Niestety nie dane było mi przyjechać Polonezem gdyż byłem w Warszawie przejazdem tego dnia.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6574 dnia: Listopad 09, 2016, 09:55:04 am »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
65-lecie FSO
https://www.facebook.com/fsoteamlodz/photos/?tab=album&album_id=1241106345963057


Impreza na torze świetna, wpadłem w Niedzielę, miło było pogadać ze starymi znajomymi i nawiązać znajomość z nowymi :)
Auta kapitalne, pełen przegląd modeli i roczników, chyba najlepszy spot do tej pory, mimo dość kapryśnej pogody. Niestety nie dane było mi przyjechać Polonezem gdyż byłem w Warszawie przejazdem tego dnia.
Szkoda źe mi sie teź nie udało poznać cie osobiście  >:( 
Niestety w związku z awarią też przybyłem francuzem :'(
Ale fskt impreza fajna i przejazdy pi torze świetnie prezentowały auta  :-*

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6575 dnia: Listopad 09, 2016, 10:09:56 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Polonez Special (Fiński z 88), jakieś w miarę nowe zdjęcie w to Peugeot 307 tam za tym pomarańczowym klasykiem. Zadziwiająco dobry stan nadwozia.



Z tego co mi wiadomo, produkty FSO nie zaliczają się w owym kraju do najbardziej szanowanych...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6576 dnia: Listopad 09, 2016, 22:57:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Ale Finowie chyba nie solą.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6577 dnia: Listopad 09, 2016, 23:27:23 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Tego nie wiem, ale coś w tym jest - zardzewiałego jeszcze nie widziałem.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6578 dnia: Listopad 10, 2016, 00:06:00 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6579 dnia: Listopad 10, 2016, 20:13:18 pm »

Offline SeBa

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1049
  • Płeć: Mężczyzna
  • FSOAK
    • Polonez 1.4 GTi 16V'97 i 2.0 GLI'95
    • http://www.fsoautoklub.pl
Z tego co mi wiadomo, produkty FSO nie zaliczają się w owym kraju do najbardziej szanowanych...
To dlaczego "fińczycy" mają klub FSO ? ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2016, 20:52:49 pm wysłana przez SeBa »
Cytat: Szymon
Rover ma jedną zasadniczą przewagę, jak po pijaku dasz w pizdę na zlocie na jakimś kretowisku to będziesz miał szacun, a z OHV cię wyśmieją, żeś wieśniak i biedak.

Auto Detailing-info PW