Autor Wątek: przeciwmgielne tylne  (Przeczytany 766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przeciwmgielne tylne
« dnia: Lipiec 09, 2008, 23:10:04 pm »

fonsz

  • Gość
Mam problem ,który powstał po odpięciu przyczepy.Przyczepa ma sprawne oświetlenie i nie była wtyczka wkładana i wyciągana przy uruchomionym silniku. Zaświeciła się kontrolka spalonej żarówki przeciwmgielnych tylnych. Sprawdzam je i świecą,ale okazało się za świecą mimo tego że są wyłączone. Sprawdziłem wyłącznik, przekaźnik i wszystko działa a one dalej świecą, nawet jak wyjmę przekaźnik i bezpiecznik. Teraz mam takie czarodziejskie światełka, ale wqoorw.... w nocy tych co zostali za mną i próbują mnie dogonić :) Co teraz zrobić z takim cudem?

przeciwmgielne tylne
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:12:53 pm »

WKLIW

  • Gość
a może masz zwarcie  w gnieździe przyczepki ??

przeciwmgielne tylne
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:21:19 pm »

fonsz

  • Gość
Nie mam zwarcia w przyczepie. Sprawna jak nowa. Sprawdzałem nawet na innym aucie. Świecą przeciwmgielne z lewej i prawej strony.

przeciwmgielne tylne
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:46:13 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
fonsz, nie w przyczepie, a w gnieździe w aucie.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

przeciwmgielne tylne
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2008, 00:01:03 am »

fonsz

  • Gość
A widzisz. Tego nie sprawdzałem. Jutro rozbiorę gniazdo, chociaż ma ono dopiero rok i nie wydaję mi się że to to.. Mimo wszystko dziwna sprawa. Zwłaszcza  z wyciągniętym bezpiecznikiem i przekaźnikiem.

[ Dodano: 12 Lip 2008 22:29 ]
Znalazłem. Nie w gnieździe do przyczepy ale żarówka pozycyjnych i przeciwmgielnych była się przekreciła w oprawce i to tam powstało zwarcie  między stykami.
Taka pieerdoola, a rozebrałem połowę pojazdu.