Autor Wątek: Drzwi Truck  (Przeczytany 1081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drzwi Truck
« dnia: Grudzień 28, 2010, 14:13:26 pm »

dosiek

  • Gość
Jako, że jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać. Mam na imię Jarek i mam 23 lata.

Posiadam Trucka 2os. z paką 2,5 metra. Autko jest całkiem zadbane i dość młode, bo z 1999r. Borykam się jednak z jednym problemem jako świeży użytkownik PN. Mianowicie oboje drzwi mają dość brzydko dziurawe drzwi. Nie jest to niewielkie ognisko, nie ma możliwości naprawy, a reperaturki nie wchodzą w grę, więc tylko i wyłącznie wymiana. Jako, że nie miałem jeszcze okazji zwiedzać szrotów w poszukiwaniu drzwi chciałbym zapytać o to, od jakiego poloneza będą one pasować? Wiem, że trucki mają dłuższe drzwi niż wersje stricte osobowe. Podobnie wersja ROY. Jednak czy do pojedynczej kabiny będą pasowały drzwi z wersji DC? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Drzwi Truck
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2010, 14:29:31 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Roy ma takie same jak "normalny" 4-drzwiowy Polonez. Reszta Trucków ma drzwi "długie" pochodzące z modeli Poloneza 3d i coupe.
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Drzwi Truck
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 14:32:49 pm »

dosiek

  • Gość
Znaczy o ROY wiem, mierzyłem :mrgreen:  Dziękuję pięknie za odpowiedź.

Odp: Drzwi Truck
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2011, 17:33:47 pm »

Offline El-Portero2

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 698
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN 5d 1.5 1980r -> PN 3D V6 2.8i. Polonez 5D 1.5 SLE 1989r -> PN Coupe 1.5X, Polonez 1986 1.5 LE Milicja
Są jeszcze na allegro(Łódź) takie drzwi "długie" ale nówki sklepowe po 300zł za szt. (gołe) to dobra inwestycja bo te ze szrotów to są w fatalnym stanie. Sam miałem z tym problem
Cytuj (zaznaczone)
"Moze potnij jakiegoś malucha , świat pełen jest tych co tną ale tych co spawają policzysz na palcach jednej dłoni." CRUISER