Autor Wątek: Caro Plus i spoiler Oriciari.  (Przeczytany 4198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Caro Plus i spoiler Oriciari.
« dnia: Styczeń 27, 2012, 01:48:35 am »

Offline Michał_22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 555
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro Plus 1.8 VVC 98r
Witam. Tak jak w temacie. Posiada ktoś taką kombinację? Jak to wykonać, żeby to miało "ręce i nogi"? Klapa od Caro (zaszpachlowana) i lampy? Czy blende z Caro Plusa pomalować pod kolor nadwozia i reszte zostawic? Tylko, że po zmianie spoilera lampy będą brzydko 'odstawać' od karoserii auta... I jeszcze jedno pytanie. Wiatraki w chłodnicach są we wszystkich typach poldków takie same? Chodzi mi o 1.4. Pozdro

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2012, 02:44:43 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5132
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Przeczytaj jeszcze raz to,co napisałeś i zastanów się nad sobą  ;-| ;-| Pominę kwestię malowania blendy "pod kolor nadwozia" ale jeśli chcesz założyć spojler na klapę (a chyba to masz na myśli) to napewno nie od caro.Ja swego czasu zastanawiałem się nad takim czymś,tak w ramach eksperymentu i wymyśliłem,że absolutnie nie zakładać spojlera od caro.Jak byś tego nie zrobił,to i tak będzie do dupy.Odkręcając ten fabryczny spojler i zostawiając blendę,dokładając do tego spojler orciari nie będzie to wyglądało za dobrze,bo po prostu nie komponuje się z resztą.Malowanie blendy odpada,z wiadomych względów.Jeśli chcesz tam koniecznie mieć dodatkowy spojler,to zastanów się nad spojlerem z atu,tylko takim jakimś w ludzkich rozmiarach.Musi idealnie mieścić się na szerokość i montujesz go na tym fabrycznym "spojlerze" Wiem,że pomysł równie druciarski,jak Twój,ale swego czasu widziałem caro plusa z takim rozwiązaniem i naprawdę wyglądało to przyzwoicie.Trzeba tylko dopasować ładny spojlerek.Wtedy będzie to wyglądało w miarę po ludzku,w przeciwnym razie wszelkie udziwnienia wyjdą tylko na gorsze.Spojler z caro można złaożyć tylko po pozbyciu się blendy i całej reszty,ale to wygląda dobrze tylko w caro,bo mamy inny zderzak i tablicę w wytłoczeniu w klapie.Takie moje zdanie,oczywiście możesz spróbować  :-) :-)

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2012, 08:12:33 am »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Wiatraki w chłodnicach są we wszystkich typach poldków takie same? Chodzi mi o 1.4. Pozdro
W 1.4 jest krótszy silnik wentylatora, bo ten od OHVki się nie mieści.
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2012, 11:33:45 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
.Malowanie blendy odpada,z wiadomych względów.

A to niby czemu?

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2012, 12:11:10 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5132
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
.Malowanie blendy odpada,z wiadomych względów.

A to niby czemu?
A jak to będzie wyglądać?  ;> ;> Po mnie wszyscy jeździcie,że sobie deskę pomalowałem,ale malowanie blendy,to już super pomysł?  <lol2> <lol2> <lol2>

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2012, 12:26:29 pm »

Offline Michał_22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 555
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro Plus 1.8 VVC 98r
Nawet się o nic zapytać nie wolno, bo zaraz każdy po mnie jedzie....

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2012, 13:33:24 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Blenda pomalowana pod kolor nadwozia albo na czarno bardzo ładnie wygląda. :) A krytykantami się nie przejmuj - to taka przecież jest cecha narodowa... :d Nawet moje śliczne białe pasy na zielonym im przeszkadzają...

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 13:47:01 pm wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2012, 13:46:15 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5132
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Blenda pomalowana pod kolor nadwozia albo na czarno bardzo ładnie wygląda. :) A krytykantami się nie przejmuj - to taka przecież jest cecha narodowa... :d Nawet moje śliczne białe pasy na zielonym im przeszkadzają...
Ja nigdy na ten temat nic nie mówiłem  :P :P I nie krytykuję,tylko żądam równouprawnienia.  <lol2> <lol2> Dlaczego niby moja,elegancko polakierowana  :d deska jest bee,a pomysł z malowaniem blendy uważacie za "cool" ? Blenda,to ma być blenda,biało czerwona,z napisem polonez i już.Albo zostawić taką jak z fabryki,albo zdjąć całkiem.  :-) :-)
Cytuj (zaznaczone)
A tu proszę jak to wygląda:
No nie wiem,mam mieszane uczucia.Jakieś takie dziwne to  ;-| ;-|
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 13:50:06 pm wysłana przez Buźka »

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2012, 13:49:02 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
A tu proszę jak to wygląda:

czarna

 i pod kolor - (mam nadzieję, że macie dość wyobraźni żeby pomyśleć jak będzie wyglądała bez tej głupiej naklejki?)
 


Ja nigdy nie pisałem że ta deska jest "bleee". Pisałem za to, że czarna od Plusa zdecydowanie lepiej wygląda niż w oryginalnej potwornej szarości...

A co do spoilera to trzeba by pokombinować czy nie dało by się jakiegoś dać na tę podwyższoną końcówkę klapy zwaną potocznie "spoilerem od Plusa".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 13:51:37 pm wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2012, 13:53:29 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5132
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja nigdy nie pisałem że ta deska jest "bleee". Pisałem za to, że czarna od Plusa zdecydowanie lepiej wygląda niż w oryginalnej potwornej szarości...
A ja nigdy nie wyśmiewałem pasków,zwłaszcza,że nie widziałem ich na oczy.Ale dla niektórych ludzi tutaj same fotki wystarczą do zbesztania danego pomysłu.Takie paski,to mi się nieodparcie kojarzą z tą reklamą w tv,z tym chłopakiem jadącym poldkiem z dwiema "lasiami"  "prowadzę,jestem trzeźwy"   <lol> <lol>
Cytuj (zaznaczone)
A co do spoilera to trzeba by pokombinować czy nie dało by się jakiegoś dać na tę podwyższoną końcówkę klapy zwaną potocznie "spoilerem od Plusa".
Właśnie taki pomysł poddawałem koledze,bo jak wspomniałem,widziałem raz takiego plusa z "dodatkowym" spojlerem właśnie w tym miejscu i wyglądało to super,jak dla mnie.Najbardziej chyba pasował by tam spojler takiego typu,jak w atu,czyli mocowany po bokach,tylko odpowiednio dobrany.  :-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 13:56:06 pm wysłana przez Buźka »

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2012, 14:02:01 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
A jak to będzie wyglądać?  ;> ;> Po mnie wszyscy jeździcie,że sobie deskę pomalowałem,ale malowanie blendy,to już super pomysł?  <lol2> <lol2> <lol2>

Ty chyba masz jakieś kompleksy z powodu tej deski (choć nawet za bardzo nie wiem o co z nią chodzi, mam nadzieje że nie pomalowałeś jej zwykłym sprayem). Pomalowanie blendy w plusie to tak samo jak pomalowanie zderzaków, dokładek, spojlerów itd. Wygląda to bardzo ładnie.

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2012, 14:07:44 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5132
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ty chyba masz jakieś kompleksy z powodu tej deski
Nic z tych rzeczy,żartuję sobie tylko.Ja też nie widziałem na żywo takiej malowanej blendy i dlatego "wstępnie" napisałem,że będzie "dziwnie" Moja deska się spodobała tym,którzy ją widzieli na żywo.A poza tym,to nie był mój pomysł,tylko innego kolegi,u którego to podpatrzyłem.Spodobało mi się i uznałem to za świetny pomysł.Nie przepadam za szarym kolorem.Kojarzy mi się z zachodnim szmelcem.

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 27, 2012, 14:50:09 pm »

Offline kamzo

  • drifter
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
    • caro 1.6 16v '95r.
Wiatraki w chłodnicach są we wszystkich typach poldków takie same? Chodzi mi o 1.4. Pozdro
W 1.4 jest krótszy silnik wentylatora, bo ten od OHVki się nie mieści.
Mieści się zamontowany z prawej strony chłodnicy.:p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 14:55:24 pm wysłana przez kamzo »
FWD jest dla kobiet!!! ;) ROVER POWER :)  http://www.facebook.com/PolonezDriftMachineProject

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:38:46 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
Nawet moje śliczne białe pasy na zielonym im przeszkadzają...

Co tam śliczne, ZAJEBISTE, szkoda że nie szło takiego małysza z fabryki zamówić <lol2>

A w temacie: Zrób sobie klapę na żylete, do tego lampy i nosek z minusa i może nawet będzie to jakoś wyglądać.
LOW & SLOW

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:51:18 pm »

Offline Michał_22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 555
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro Plus 1.8 VVC 98r
Dzięki za podpowiedzi. Widziałem ostatnio na youtube takiego poldka. Chodzi mi o to, żeby klapę dać z Caro, do tego spoiler oriciari (klapę zrobić na gładko) i lampy minusowe. Reszta by została tak jak w plusie. Nawet fajnie to wyglądało. Jak znajdę ten filmik to podrzucę link. Pozdro

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:54:09 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to ja proponuje zamalowac razem z blenda lampy tylne i bedzie super wygladac i cudnie swiecic
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:57:54 pm »

Offline Michał_22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 555
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro Plus 1.8 VVC 98r

Odp: Caro Plus i spoiler Oriciari.
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:38:07 pm »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
Widziałem na żywo poloneza caro bordowego ze zderzakiem tylnym od plusa, czystą klapą i spojlerem orciari, jak się dobrze zrobi to i ładnie wygląda :) .
1.4 GLI 16V