Autor Wątek: Zerwana linka tylnej klapy jak otworzyc?  (Przeczytany 3377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zerwana linka tylnej klapy jak otworzyc?
« dnia: Październik 13, 2006, 06:32:29 am »

Linek

  • Gość
wiec tak wczoraj wieczorem jeszcze dzialala  :badass:  a dzis rano jak chcialem klamoty wyciagnac dupa raczka lata sobie luzno a sie nie otwiera. teraz pytanie jak otworzyc klape? i jak sie dobrac do wymiany ten linki? duzo z tym zabawy?

Zerwana linka tylnej klapy jak otworzyc?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2006, 06:50:24 am »

Offline MaciejFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez 1.5LE '87 (2.0 DOHC)
Da sie otwozryc z bagadznik, przy zamku jest dzwignia, ktora nalezy pociagnac. Poprostu albo zdejmujesz tylka polke, albo skladasz kanape, niewazne jak, ale dostac sie musisz do bagaznika od wewnatrz. Linki nie wymienialem, wiec nie pomoge Ci! :P
Kazde auto jest najlepsze na swiecie pod warunkiem ze jest to auto z FSO!!!!!!!!! ;-)
2.0 DOHC, Łada brake system! :)
LPR - liga punk rocka

Zerwana linka tylnej klapy jak otworzyc?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2006, 09:18:46 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Cytuj (zaznaczone)
przy zamku jest dzwignia

Zależy od wersji zamka. U mnie czego? takiego nie ma więc niestety trzeba się dobierać do samego zamka i pod plastikow? osłon? wymacać d?wignię któr? ci?gnie linka i j? poci?gn?ć w stronę wlewu paliwa.

Całe szczę?cie że w carusie bagażnik otwiera się na dwa sposoby a w borkostworku nawet linka nie jest wciagnięta  :mrgreen: tylko siłownik sam.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Re: Zerwana linka tylnej klapy jak otworzyc?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2006, 12:28:58 pm »

Offline Pio555

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • RENAULT SCENIC 1,6 dci
Cytat: "Linek"
wiec tak wczoraj wieczorem jeszcze dzialala  :badass:  a dzis rano jak chcialem klamoty wyciagnac dupa raczka lata sobie luzno a sie nie otwiera. teraz pytanie jak otworzyc klape? i jak sie dobrac do wymiany ten linki? duzo z tym zabawy?

musisz się dostać do zamka w tył i tam jest taka dzwigienka za któr? pociagasz i otwarte
Co do wymiany-u nie w Caro wymieniałem sam? linkę bo pancerz mi się nie chciałoa jak by? chciał to przebiega on lew? strona(wzdłóż progu) pod tapicerk? i przez bagażnik(trzeba odkręcic bocz? wykładzine.
Spróbój najpierw z sama link? może się da bez problemu -tak jak u mnie-a to zaoszczędzi Ci co najmniej 1 godz czasu

Zerwana linka tylnej klapy jak otworzyc?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2006, 13:10:29 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Cytuj (zaznaczone)
w borkostworku nawet linka nie jest wciagnięta  tylko siłownik sam.

I niestety z tego powodu w neidzielę musiałem się włamywać do własnego bagaznika. A wszystko przez to że cięgno sobie spadło z siłowniczka. Dobrze że chociaz butla w kole to dostęp mialem wzglednie dobry :d.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.