Autor Wątek: bezpiecznik radia  (Przeczytany 1070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bezpiecznik radia
« dnia: Sierpień 11, 2006, 10:48:48 am »

Joker

  • Gość
hey ktory bezpiecznik w borku tam w schowku sluzy do radia?

mam radio z funkcja oszczedzanie akusia gdy akus zjedzie ponizej tam jakiejs wartosci radio sie wylacza i tzreba je zresetowac odcinajac zasilanie i podlaczajac ponownie.

jeszcze nie wyciaglem bezpiecznikow w celu sprawdzenia moze ktos wie i oszczedzi mi zabawy i wskaze ktory to na ponizszych literkach :D


a b c d e f g h i l m n




:D

[ Dodano: 2006-08-11, 10:52 ]
kazda literka to jeden bezpiecznik, patrzac od przodu i od lewej strony :P

bezpiecznik radia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2006, 20:03:09 pm »

Boczek

  • Gość
i w jakim celu potrzebna ci taka wiedza na temat bezpieczników? Jak ma wykrywać spdki napięcia to na każdym to wykryje. Nie widze większego sęsu w szukaniu tego bezpiecznika. Powinno mieć też tak? opcje że powinno się wł?czać jak napięcie wzro?cie do warto?ci znamionowej

bezpiecznik radia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2006, 20:15:20 pm »

Joker

  • Gość
chodzi o to ze tzreab zresetowac radio :) zamiast rozbierac radia i wyciagac wtyczek, lub klemy z akusia wyciagne bezpeicznik prosto szybko i latwo :D

bezpiecznik radia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2006, 20:17:32 pm »

Boczek

  • Gość
To masz standardowo podpięte radio? szalony człowiek

[ Dodano: 2006-08-11, 20:20 ]
Zaby nie było to podaje Ci funkcje wszystkich bezpieczników w poldziu z twojego typu instalacj?.


1A -25A Zapalniczka , przerywacz awaryjnych ,Kierunki , Klakson , Wentylator chłodnicy , Zegarek ,

2B -8A Przeciwmgielne tylne wraz z kontrolk?

3C -16A Lewe drogowe wraz z kontrolk?

4D - 16A Prawe drogowe

5E - 16A lewe mijania

6F -16A Prawe mijania

7G - 8A Pozycyjne Przód-Lewe Tył-Prawe , Lampka bagażnika, Ideogramy nagrzewnicy

8H -8A Pozycyjne Przód-Prawy Tył-lewy , kontrolka pozycyjnych, Oswietlenie zegarów

9I -16A Hamulce,cofania,kontrolka ręcznego i ssania ,Wska?niki zegarów,Przeka? szyby ogrzewanej , wentylator nagrzewnicy

10L-16A Wycieraczki tył+przód , Przerywacz kierunkowskazów ,Przeka?nik reflektorów ,programator wycieraczki , spryskiwacze szyb

11M-16A Halogeny

12N-16A Tylna szyba ogrzewana z kontrolk?

13 - 8A ( zawór elektromagnetyczny ga?nika )


Jak widzisz nie ma bezpiecznika od radia. Ja bym szukał w stałych plusach.

bezpiecznik radia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2006, 21:45:13 pm »

Joker

  • Gość
thx

ruszyłem dupe i wyciagałem pokolei bezpeiczniki aż radio zga?nie.

Zgasło na 1szym z prawej.


Cytuj (zaznaczone)

To masz standardowo podpięte radio? szalony człowiek


nie aż tak szalony.
standartowo w radiu jest jeden bezpiecznik, ale do kabla + podpiołem jeszcze jeden  :roll:

bezpiecznik radia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2006, 23:32:25 pm »

PeNY#1816

  • Gość
Poza tym jakbym ja nie mial podpietego radia przez standardowa instalacje to moglbzm nie dowiedziec sie ze mam zrabanz regulator napiecia... a tak radio zaczelo sie wylaczac i zaczalem podejrzewac sabotaz...  ;)