Autor Wątek: Polonez Caro 1.6 GLE 94'  (Przeczytany 6901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Polonez Caro 1.6 GLE 94'
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 25, 2012, 22:32:09 pm »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
nie chce robić  ot ale dziwnym trafem sledze ten wątek. Według Ciebie Polonez plus czy minus co ma OHV pod maską to nie Polonez. I pisze to miłośnik marki . Człowieku zastanów się bo masz 15 czy tam 16 lat co ty mówisz i w ogóle jaki jest twój obraz o Fso bo jak narazie to mi przypominasz młodego łebka , który rajcuje się kawałkami plastiku i silnikiem....
Spokojnie, to co napisałem o plusie i o OHV to żart, nie powiem bo plus to na moje oko taka trochę nexia :d a OHV ( prócz GSI ) to coś czym nie można poszaleć :). A co do tego że polonez który ma OHV pod maską to nie polonez to tak nie uważam wręcz odwrotnie, ROVER to nie jest polski silnik... . Ja tam z nikim się nie chcę kłucić po prostu lubię rovery nie miałem JESZCZE ohv-ki na własność i stąd może moja krytyka.
Kręcenie do odcinki i palenie gumy jednym kołem pod marketem =)
Nie traktuje swojego poloneza jak szmate do katowania i popisów przed kolesiami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 22:35:30 pm wysłana przez Daniel »
1.4 GLI 16V

Odp: Polonez Caro 1.6 GLE 94'
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 25, 2012, 22:42:12 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Popieram w 100 %. OHV-ką to można jeździć w niedziele do kościoła ;] . Plusa nie kupuj bo nie polonez. Do jakiej kwoty szukasz polda 1.4 ?
nie chce robić  ot ale dziwnym trafem sledze ten wątek. Według Ciebie Polonez plus czy minus co ma OHV pod maską to nie Polonez. I pisze to miłośnik marki :(. Człowieku zastanów się bo masz 15 czy tam 16 lat co ty mówisz i w ogóle jaki jest twój obraz o Fso bo jak narazie to mi przypominasz młodego łebka , który rajcuje się kawałkami plastiku i silnikiem.... a wracając do tematu Czemu np plus by cie nie interesował?? Czy Atu???


Plusorover jak bardzo ładny, to może być, chociaż plusy są trochę za nowoczesne dla mnie, klimat ,,minusa" bardziej mi odpowiada, a co do atu, po prostu nie podoba mi się ten tył, wolę Caro/Caro plusa :) Ale uważam , że każdy polonez to polonez :) dla mnie to są wspaniałe maszyny z tzw: ,,duszą", Jedyne auto które sprawia mi podobną frajdę z jazdy jak Polonez to FSO 125p ;)

Odp: Polonez Caro 1.6 GLE 94'
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 28, 2012, 20:13:55 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
heh.. minęło kilka dni a już mi brakuje poloneza :( zaczynam żałować, że go sprzedałem <smutny> w sumie dobre niskoprzebiegowe 1.6GLI/GLE też chodzi mi po głowie ;)