Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1589791 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6500 dnia: Maj 02, 2017, 23:45:59 pm »

Online Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Na serio, bo polonez po tym przebiegu powinien mieć wydartą do gołej gąbki tapicerkę (check, zmienione fotele na inne, choć zazwyczaj właścicielowi to nie przeszkadzało i na wydartą tapicerkę nakładał pokrowce), , jakieś wiszące kikuty zgnitych halogenów, namoknięte i wypaczone od wilgoci boczki, zniszczoną deskę rozdzielczą i całe wnętrze razem z podsufitką, wydarte dziury w wykładzinie podłogowej, zgnite absolutnie wszystko i generalnie znacznie bardziej popsute/złachane wszystko. Przynajmniej tak wyglądały polonezy po przebiegu ponad 200 kkm, które oglądałem, więc według mnie ten jest nawet niezły jak na taki przebieg w Polsce  :] Ale na żywo tak jak mówisz, pewnie wyjdzie, że to kupa złomu i wygląda nieźle na zdjęciach.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 23:49:27 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6501 dnia: Maj 03, 2017, 00:15:40 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Ja tylko dodam że futrzaki tygrysy dobrze chroniły tapicerkę.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6502 dnia: Maj 04, 2017, 12:31:40 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Fajne to zielone atu, najbardziej mi się w nim kolor podoba  <spoko>

https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-9-diesel-CID5-IDlYdpy.html

Ciekawy Polonez, Diesel z 1991 z brązową jodełką :) Szkoda, że już dość zmęczony życiem... ( po tym przebiegu obstawiam, że fotel kierowcy już do niczego się nie nadaje )
Ceny nawet nie skomentuje, Dużo lepsze diesle mają problem żeby sprzedać się za połowę tej kwoty. Nie wiem też, o co chodziło z tymi pitbullami ale pewnie było to naklejane z 10 lat temu  <lol2> :d Z tych wszystkich ,,tuningów" jedynie alufelgi mogą być.

Jeśli cena nie spadnie to przeczuwam, że baaardzooo długo będzie wisiał w ogłoszeniach

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6503 dnia: Maj 04, 2017, 13:04:13 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Zmasakrowany ulep. Nawet jeżeli nadwozie będzie ok. to przed nowym właścicielem miesiąc odszczurzania wnętrza.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6504 dnia: Maj 06, 2017, 23:09:56 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
https://sprzedajemy.pl/polonez-caro-1-6-lpg-lomza-6bea9f-nr51646127 - tutaj dobre auto na codzienną furę w adekwatnych do stanu pieniądzach.

https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-6-gaz-i-wlasciciel-bezwypadkowy-przebieg-120tys-km-CID5-IDm4pAy.html#7a200dea1f - tutaj niestety już kibel za niezdrowe pieniądze, zgnije pod płotem, a mógł jeździć.


Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6505 dnia: Maj 07, 2017, 21:26:48 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Tego to już posrało.
http://allegro.pl/unikat-nowe-elektryczne-szyby-fso-polonez-i6812354030.html
To ja mam cały nowy unikatowy zestaw klimatyzacji do plusa zaraz wystawie jedyny taki za 10000zł:)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6506 dnia: Maj 07, 2017, 22:09:36 pm »

Online Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
https://sprzedajemy.pl/polonez-caro-1-6-lpg-lomza-6bea9f-nr51646127 - tutaj dobre auto na codzienną furę w adekwatnych do stanu pieniądzach.

https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-6-gaz-i-wlasciciel-bezwypadkowy-przebieg-120tys-km-CID5-IDm4pAy.html#7a200dea1f - tutaj niestety już kibel za niezdrowe pieniądze, zgnije pod płotem, a mógł jeździć.


Hehe, szczególnie ten "stan gabinetowy" mnie ubawił. Zgnity polonez caro do stawiania w gabinecie obok automatu z wodą, normalna rzecz.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6507 dnia: Maj 07, 2017, 22:10:01 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
https://www.olx.pl/oferta/polonez-uszkodzony-CID5-IDm58IK.html#7a200dea1f
Nooo palić lawety i zabierać złoma na części.

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 12:05:19 pm wysłana przez Tomasz#1969 »
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6508 dnia: Maj 08, 2017, 12:05:28 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
KUrrr mnie podkusiło po to pojechać. Sprzedający typowy wiejski rolnik, nie umiał mi przeliterować nazwy swojej miejscowości.

Skonczyło się tylko na wkurwieniu. To nie jest uszkodzony tylko roz**bany samochód. Zatrzymał się na płocie betonowym, cały fartuch podłużnica naruszona. Nie odpala i wycieka płyn chłodniczy, cały przód skasowany. Ogólny stan samochodu to śmietnik a ten wsiur mi śmiał twierdzić, że cały to 3000 wart

Szkoda słów, nigdy więcej nie jadę na wioski po samochód - bieda piszczy PRLem a gość się upiera że dbał i inwestował.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6509 dnia: Maj 08, 2017, 13:54:39 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Za mało znam znam rolników żeby się wypowiadać, ale najgorszego trupa to oglądałem w centrum metropolii, a ładne i doinwestowane auto kupiłem w maleńkiej wiosce.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6510 dnia: Maj 08, 2017, 14:07:31 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Wypraszam sobie tego wsiura.Sam mieszkam na wsi i zaręczam, że umiał bym przeliterować więcej, niż tylko nazwę swojej miejscowości.Wczoraj banned mi zarzucał, że wrzucam wszystkich z brudstocka do jednego worka, a Ty dzisiaj to samo robisz z innymi.Jak pojechałeś do jakieś patologii, to co się dziwisz? Takich popie*doleńców, to znajdziesz wszędzie, nie tylko na wsiach.Jakieś zabite dechami popeegerowskie wiochy, to czasami mają takich "rezydentów". Menelstwa, patologii i bandyctwa, to nie brakuje nawet w naszej wspaniałej warszawce i radzę o tym nie zapominać.Trafiłeś na popie*dolonego typa, a jego miejsce zamieszkania, nie ma tu nic do rzeczy.I proszę mi nie obrażać tu ludzi, którzy też ciężko pracują, na dobrobyt tego popieprzonego kraju.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6511 dnia: Maj 08, 2017, 14:14:10 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Wypraszam sobie tego wsiura.Sam mieszkam na wsi i zaręczam, że umiał bym przeliterować więcej, niż tylko nazwę swojej miejscowości.Wczoraj banned mi zarzucał, że wrzucam wszystkich z brudstocka do jednego worka, a Ty dzisiaj to samo robisz z innymi.Jak pojechałeś do jakieś patologii, to co się dziwisz? Takich popie*doleńców, to znajdziesz wszędzie, nie tylko na wsiach.Jakieś zabite dechami popeegerowskie wiochy, to czasami mają takich "rezydentów". Menelstwa, patologii i bandyctwa, to nie brakuje nawet w naszej wspaniałej warszawce i radzę o tym nie zapominać.Trafiłeś na popie*dolonego typa, a jego miejsce zamieszkania, nie ma tu nic do rzeczy.I proszę mi nie obrażać tu ludzi, którzy też ciężko pracują, na dobrobyt tego popieprzonego kraju.


 <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok> <ok>
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6512 dnia: Maj 08, 2017, 14:38:54 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Jak to mawiają - uderz w stół a nożyce się odezwą i tyle.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6513 dnia: Maj 08, 2017, 14:48:05 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Wszędzie zdarzają się patologie, i cwaniacy, uwielbiam wysłuchiwać jak to jedni kombinują na zusie, skarbówce, inni na krusie kombinują, jak to rodziny pomeldowały się u rodziny na wsi a potem hajda do hameryki czy innego landu. Tylko tacy cwaniacy będą najwięcej gardłować , jakie to małe emerytury dostają, jakie to renty są głodowe. Jak to pseudobiznesmeni zakupują hybrydy po 140 tyś, ale jak pracownik prosi o podwyżkę to krzyk że niema z czego płacić. Daleko nam do cywilizowanych narodów, przecież niemcowi kiedyś nie przyszło do głowy cofać liczniki, dopiero jak podpatrzyli u polaków , że to dobry biznes, kiedyś w anglii autobusy i inne firmowe pojazdy nie miały gps, ale po zatrudnieniu słowian zauważyli że paliwo zaczeło znikać. I niema co się obrażać, bo wychowanie wypija się z mlekiem matki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6514 dnia: Maj 08, 2017, 15:08:07 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Pewnie, że wszędzie, ale nie zgadzam się na gadki że wieś=patologia.Dla waszej wiadomości, to najwięcej dopłat, wydzierają miastowe cwaniaki, co to nakupili sobie nieużytków popeegerowskich, czy innych i na tym jadą.W mojej okolicy, jakichś dwóch biznesmenów z KR, kupiło w cholerę hektarów łąk, po dawnej spółdzielni produkcyjnej i teraz wpada im co roku kilkaset tysięcy dopłat za nic, praktycznie.Wystarczy, że tylko 2 razy w roku skoszą tą trawę i tyle.Robi to dla nich taki jeden gość, który za to ma całkiem niezłą kasę od nich, a oni mają gotowy hajs.I takich jest bardzo dużo.Statystyczne gospodarstwo w Polsce, nie przekracza 10 ha i tacy rolnicy (jeśli nie kombinują) to dopłaty muszą wydać na nawozy, nasiona itd. a nie kupują sobie za to nowych mercedesów.Radzę oglądać mniej telewizyjnego gówna typu "rolnik szuka"
Ciekawe, jak byście się czuli, gdybym napisał, że w miastach, to tylko sobie posiedzą do 15-tej za biurkiem, popie*dolą głupot przez cały dzień, obrobią dupy kolegom, wypiją kilka kaw, a później do domciu, odpocząć po ciężkim dniu i za to wszystko, czeszą np. 4 kafle na miesiąc.Niesprawiedliwe, prawda? Tacy są, ale reszta tyra po fabrykach i u różnego rodzaju szemranych biznesmenów za psie grosze.Rozejrzyjcie się po miejscowościach wokół warszawki, bo tam też są wsie (i miasteczka) i zobaczcie, czy nie znajdziecie tam patologii.Tak jeszcze parafrazując do tego tematu, to czytałem parę lat temu w gazecie wywiad z lekarzem-ginekologiem, który opowiadał, że wbrew stereotypom, najbardziej "zapuszczone" niewiasty, do których miał "przyjemność" zaglądać były właśnie z miasta.Te ze wsi, przychodziły czyste, przygotowane, a te z miasta, to tylko się ładnie wypsikały i uważały, że to wystarczy.Cytując film Bad Boys "Gówno chodzi po ludziach" i miejsce zamieszkania niewiele tu zmienia.
Aha, a Krus, to też miastowi sobie pozałatwiali, jeszcze za lepszych czasów.Wystarczyło kupić hektar ziemi na wsi i załatwione.Dopóki istnieje pole do nadużyć, to takie będą.Mieszkamy w takim kraju, że jak ktoś nie kombinuje, to nie jedzie.Każdy myśli o swojej dupie i garnie do siebie.Dlatego się mówi, że w naszym narodzie nie ma jedności.Za kasę, to by jeden drugiego sprzedał i tak jest wszędzie.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 15:12:01 pm wysłana przez Buźka »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6515 dnia: Maj 08, 2017, 15:53:32 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Dzięki rolnikom mamy co jeść!

Buźka, masz rację, patologia jest wszędzie. A od dłuższego czasu mówi się otwarcie że to co zrobił Corbusier, a za nim także państwa Bloku Wschodniego, projektując blokowiska z wielkiej płyty, to wylęgarnie patologii.

A przy tym przypomniało mi się, że miałem na studiach kolegę który był właśnie rolnikiem. Razem broniliśmy dyplom. Chyba jeden z niewielu który jakoś rozumnie na te studia poszedł, bo zdecydowana większość pod koniec się zorientowała że zawodowo są w czarnej d... a on ma gospodarstwo do obrobienia. W porównaniu z nami to on jest teraz pan na włościach.

15-tej za biurkiem, popie*dolą głupot przez cały dzień, obrobią dupy kolegom, wypiją kilka kaw, a później do domciu, odpocząć po ciężkim dniu i za to wszystko, czeszą np. 4 kafle

Nie licząc pensji to tak np. wygląda praca w korporacji w "customer service" gdzie rozmawiasz z debilami z zagranicy i podpowiadasz im że komputer trzeba podłączyć do gniazdka żeby działał- tzn. przykład skrajny, ale tak to wygląda.

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6516 dnia: Maj 08, 2017, 17:02:18 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Bo jak dziecko widzi od małego jak się dolewało wody do oddawanego mleka do mleczarni żeby było więcej, jak widzi i słyszy jak tatuś się chwali czego to nie przyniósł z zakładu, jak widzi, jak ostatnio pokazali w tv kucharki z pewnego przedszkola z torbami jedzenia, że mama przynosi z marketu jakieś słodycze bo tam sprząta. To takie dziecko tak samo będzie robiło, i szybciej kupi sobie ferrari niż pomoże biednej sąsiadce z 5 dzieci. Podobno za wrednej komuny  w warszawie ,mleko do sklepów było zostawiane pod sklepem i jak przychodziły sprzedawczynie to wciągały do środka, i podobno bardzo rzadko coś kradziono, a jak ktoś wracał na porządnym kacu to wypijał litr mleka i do butelki wrzucał chyba 2 zł ówczesne i nie było problemu. No ale jaki naród taka władza.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6517 dnia: Maj 08, 2017, 17:49:33 pm »

Online Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Buźka, masz rację, patologia jest wszędzie. A od dłuższego czasu mówi się otwarcie że to co zrobił Corbusier, a za nim także państwa Bloku Wschodniego, projektując blokowiska z wielkiej płyty, to wylęgarnie patologii.

Bzdura. Corbusier miał dobry pomysł, tylko np. w Polsce nawalił system, przy czym z blokowisk regularnie odpływa patologia, za granicą kretyńskie programy pod tytułem "damy patologii nowoczesne mieszkania, to na pewno będą o nie dbali i staną się lepszymi ludźmi" (szczególnie w USA). Najwięcej elementu patologicznego w Polsce zasiedla i zasiedlało "miastotwórcze" kamienice, w których nikt normalny nie chce mieszkać. No, chyba, że lubi, jak szyby mu się trzęsą w oknach od tramwaju, a słońce widzi dopiero, jak ruszy się z ciemnej nory.

A co do bitwy "wieś kontra miasto", to według mnie jednak w mieście jest większa szansa na kupno auta w dobrym stanie, choć - ja kupiłem moje caro w idealnym stanie blacharskim właśnie na wsi pod Wrocławiem. Nie licząc tego, że właściciel był narąbany i w dniu jak auto oglądałem, i w dniu jak kupowałem, na tylnym siedzeniu jeździły świnie, dzięki czemu tapicerka nie istniała po przebiegu 77 tysięcy kilometrów, mechanika była totalnie zapuszczona + zajechany silnik przez zbyt rzadkie zmiany oleju, cieknący zewsząd olej i kierownica przekręcona maksymalnie w prawo, błoto na desce rozdzielczej i w całym wnętrzu - wóz na medal.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6518 dnia: Maj 08, 2017, 18:03:01 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
Ale się naprodukowaliście. Nikt tego nie czyta :P


https://sprzedajemy.pl/fso-polonez-1992r-1-5-jablonna-6bea9f-nr36806367

Oglądałem go dziś. Znany komis z kiblami. Auto w takim właśnie stanie - kibel. Fotki są jakieś stare, bo stoi w pierdolniku na tyłach, a zdjęcia są z środkowej części tego grajdołka. Ma otwarte tylne szyby, woda kituje do środka. Tapicerka w jakimś typowym nieatrakcyjnym wzorze, fotel kierowcy styrany. Rdza do listew, jeszcze nie taka perfidna, ale wszędzie są kalafiory. Progi tak samo, niby są, ale zaatakowane. Pod maskę nie zaglądałem, od dołu też nie. Ma szyberdach, podsufitka paskudna, raczej nie do użycia. Poza oknem w dachu żadnych rarytasów i interesujących rzeczy.

Na placu są jeszcze:
dizelek na czarnych RDI, kiedyś go tu opisywałem, stan podobny do tej czekolady
szerokie karo gle w kolorze L46, też golas, ale chyba nie aż tak pordzewiały, może nawet nadawałby się do jazdy
wąskie karo, tez L46, ten to w ogóle już chyba postawiony do biodegradacji, nie ma czego opisywać za bardzo
borewicz w malowaniu z pędzla na milicje, nie przyglądałem się mu.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6519 dnia: Maj 09, 2017, 15:52:22 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01