Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1589804 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6560 dnia: Maj 24, 2017, 23:00:45 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6561 dnia: Maj 24, 2017, 23:29:18 pm »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6562 dnia: Maj 26, 2017, 08:39:21 am »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6563 dnia: Maj 26, 2017, 09:26:54 am »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
L-205. Oglądałem ten egzemplarz. Nie jest w takim stanie jak opisuje handlarz. Lakier wypolerowany agresywną pastą, w środku hektolitry Plaka. Słychać układ napędowy. Przebieg 126144km jest bardziej realnym patrząc na ogólne zużycie auta. Gdzieś sprzedawcy "jedynka" umknęła. Gdyby cena była -5kzł to brałbym.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2017, 09:32:12 am wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6564 dnia: Maj 26, 2017, 12:11:51 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
u mnie w miescie tez jest atu w tym kolorze ,tylko rdza juz zaczyna go brac,
mowilem tomciu, zeby w fiolet prysnac katologowca ;>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6565 dnia: Maj 26, 2017, 16:16:45 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
L-205. Oglądałem ten egzemplarz. Nie jest w takim stanie jak opisuje handlarz. Lakier wypolerowany agresywną pastą, w środku hektolitry Plaka. Słychać układ napędowy. Przebieg 126144km jest bardziej realnym patrząc na ogólne zużycie auta. Gdzieś sprzedawcy "jedynka" umknęła. Gdyby cena była -5kzł to brałbym.

Dzięki, odniosłem takie wrażenie patrząc na foty. Pięknie wyszarpana uszczelka, zjechane niskobudżetowe opony, LPG i poniszczona listwa alu na progu :)
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6566 dnia: Maj 26, 2017, 17:36:31 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Ogólnie auto jest spoko. Egzemplarz jak najbardziej idealny jako baza pod pięknego oryginała lub delikatną, odwracalną rzeźbę tak jak u mnie. No nic, czas pokaże czy i za ile się sprzeda.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6567 dnia: Maj 27, 2017, 19:36:52 pm »

Offline JanekEG

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro MR91 1.6 GLE
"?", i jak się Elbląg podoba? Plakiem bije już ze zdjęć, nigdy nie widziałem tego auta na ulicy. Wiadomo, że jeśli instalacja LPG to do przebiegu trzeba dodać z przodu jedynkę lub dwójkę. Cena absurdalna, a blacha zdrowa? Atu nigdy nie będzie w obrębie moich zainteresowań, niemniej sprawdziłbym z ciekawości.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6568 dnia: Maj 27, 2017, 20:52:29 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Piękne miasto, mógłbym tu mieszkać <ok> Wjeżdżałem od str. Ostródy trasą E7, po prawej jest wypas gospoda, doskonałe koryto w dobrej cenie  :]
Polonez zasadniczo rdzy nie ma ale też nie zanurzałem się pod podwozie czy w zakamarki. Po pierwszych pobieżnych oględzinach już wiedziałem że go nie kupię. Sprzedawca to handlarz ale to oczywiście niczego nie przesądza. U mnie zadecydował o tym ogólny stan auta, tzn nie adekwatny do ceny.  Sam w sobie Polonez zły nie jest ale wymaga pracy jeżeli ktoś musi mieć auto zrobione na TOP. Przebieg moim zdaniem +100.000km, widać to po ogólnym zużyciu auta. Dla mnie realnie 5tyś warty i taka była moja propozycja dla sprzedającego. Jak znam życie to kupił za trójacza i myśli że za te Atu dom postawi i zostanie jeszcze.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6569 dnia: Maj 27, 2017, 21:27:17 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jakiego trójacza... takie coś handlarze odkupują od niczego nie podejrzewających dziadków za 800zł mówiąc im, że właśnie dom budują i potrzebują taczki na chwilę. Im taniej takiego odkupią, tym drożej wystawiają.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6570 dnia: Maj 28, 2017, 01:25:44 am »

Offline maniekdial

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
JanekEG słabo się rozglądałeś po naszym mieście. Nie wiem kto sprzedaje ale faktycznie  jeździł dziadek. Nawet go kiedyś ( tak do 2 lat temu) zagadnąłem skąd u niego taki polonez, czy od nowości ma czy jak, to odpowiedział że kuipił z drugiego końca Polski i bardzo długo takiego szukał. Może to miała być inwestycja... Za ile kupił nie pytałem. Ogólnie na żywo wygląda bardzo zachęcająco, ale też się jakoś strasznie nie przyglądałem.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6571 dnia: Maj 28, 2017, 05:45:29 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Elbląg to nie Pasłęk - nie każdy, kto bywa na mieście, musi kojarzyć sobie wszystkie polonezy, które tam jeżdżą. Ja w swoim mieście sporo egzemplarzy - widać, że do końca jeżdżonych - pierwszy raz zobaczyłem dopiero na złomie; niektóre z naklejkami na szybie, świadczącymi o miejscowej rejestracji. Podejrzewam, że kilka razy więcej było takich, których nigdy nie widziałem, a od lat miasto przemierzam prawie codziennie, o różnych porach dnia.

Brzydkie alu i brzydka cena:
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-1-6-stan-kolekcjonerski-100-oryginlany-lakier-ID6yW4LD.html#xtor=SEC-8

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6572 dnia: Maj 28, 2017, 11:18:11 am »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
No proszę, a sprzedawca twierdzi uparcie: pierwszy i jedyny właściciel <cwaniak2>
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6573 dnia: Maj 28, 2017, 11:36:18 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Żyd prawdę Ci powie - na forum daewoo wytknąłem jednemu handlarzowi, że astrę z poklawiszowanymi blachami przodu sprzedawał jako bezwypadkową, to stwierdził, że nie ma pojęcia o czym piszę i lepiej, żebym się zajął swoimi sprawami zamiast wymyślać głupoty. Jednego zdania prawdy nie usłyszysz od tych ludzi - lepiej o nic nie pytać, tylko samemu ocenić sytuację. Jak silnika do mastera szukałem w ogłoszeniach, to każdy (dosłownie każdy!) miał deklarowany przebieg poniżej 200 tys., a do jednego sprzedającego dzwoniłem dwukrotnie, jakoś w odstępie jednego czy dwóch dni - i przebieg wręcz zmalał z 198 na 196.
Sorry za OT.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6574 dnia: Maj 28, 2017, 12:05:33 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Brzydkie alu i brzydka cena:
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-1-6-stan-kolekcjonerski-100-oryginlany-lakier-ID6yW4LD.html#xtor=SEC-8
A co to za "ogranicznik prędkości" w polonezie? Chyba ma na myśli to, co siedzi pod maską  <lol2> Bo chyba nie jak w beemkach i mercach, że "prędkość ograniczona elektronicznie do 250"  :P

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6575 dnia: Maj 28, 2017, 14:15:58 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6576 dnia: Maj 28, 2017, 15:24:31 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Są grosze kolory. Poza tym, Polonez w każdym fabrycznym kolorze wygląda dobrze, już choćby dlatego że jest jedynym autem na ulicy w takiej barwie. W tej chwili samochód może być w 4 odcieniach szarego, i jakimś czerwonym.
Wiele modeli nie ma do wyboru nawet barw podstawowych, nie mówiąc już o jakichś ciekawych odcieniach.

Storczykowy borewicz, czerwone akwarium, pomarańczowe Coupe, czekoladowe wąskie Caro, różowe-metalic szerokie Caro z lakierowanym Orciari i fioletowy Plus metalik, to byłby zestaw  :d
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6577 dnia: Maj 28, 2017, 18:46:27 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Otóż to. Dlaczego polonez caro miał tak dużo fabrycznych malunków? Ponieważ w każdym wyglądał dobrze! O mutacjach nadwozia nawet nie wspomnę. Niech ktoś mi wskaże drugie takie auto.

Felgi obrzydliwe i w dodatku niepraktyczne. Na przyklejane odważniki był też chyba jeszcze jakiś czteroramienny model, ale też brzydota. Oczywiście to tylko moje prywatne zdanie. Nikt nie musi się z tym zgadzać.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6578 dnia: Maj 28, 2017, 21:38:30 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Na przyklejane odważniki był też chyba jeszcze jakiś czteroramienny model, ale też brzydota.

Na alu to chyba najczęściej się przykleja odważniki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6579 dnia: Maj 28, 2017, 21:52:43 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Elbląg to nie Pasłęk - nie każdy, kto bywa na mieście, musi kojarzyć sobie wszystkie polonezy, które tam jeżdżą. Ja w swoim mieście sporo egzemplarzy - widać, że do końca jeżdżonych - pierwszy raz zobaczyłem dopiero na złomie; niektóre z naklejkami na szybie, świadczącymi o miejscowej rejestracji. Podejrzewam, że kilka razy więcej było takich, których nigdy nie widziałem, a od lat miasto przemierzam prawie codziennie, o różnych porach dnia.

Brzydkie alu i brzydka cena:
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-1-6-stan-kolekcjonerski-100-oryginlany-lakier-ID6yW4LD.html#xtor=SEC-8


Alu ok, ale cena brzydka.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........