GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Mechanika

Konwersja gażnika na EFI ! cze?ć II

<< < (2/3) > >>

święty:
No to poszły do Ciebie zdjęcia - na razie z garażu gdzie był silnik testowany. Wkrótce muszę zrobić zdjęcia In Car.
W sobotę doszłem już prawie do wszystkiego ale nispodziewana wizyta Policji zakończyła do?wiadczenia (komu? z bloku nie spodobało się że gło?no chodzi).
Dzi? może sprawdzę stabilizację biegu jałowego (ostatnio miał ok 500-600 obrotów) - wczoraj znalazłem dlaczego tak się dzieje więc dzi? może wszystko będzie ok. Teraz kolej na stroboskop - muszę ustawić bazowy k?t statyczny wg którego będzie mapping. (Niestety zależy od pozycji czujnika położenia wału i elektroniki która zbiera impulsy)

No wreszcie zmieniłem linkę od sprzęgła więc może jazda zrobi się normalna. Zostaje mi jedynie przerywacz bo co? jest nie tak z kierunkami.

Piotrek_:
sorki za poslizg, ale mialem problemy ze swoim serwerkiem. oto foty i prosze o skomentowanie :)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Woj-o#772:
czerwone krzyżyki niestety widzę :(

Guciu1801:

--- Cytuj (zaznaczone) --- czerwone krzyżyki niestety widzę
--- Koniec cytatu ---

ja rowniez :(

Piotrek_:
serwer mi cos szwankuje w ten weekend, ale niestety nie mam na to wplywu :( sprobujcie odswierzyc stronke

edit: wystapila dziwna awaria serwera http. tylko ja mam dostep do calego serwisu ogame.desolid.org. moze do jutra uda sie to usunac.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej