Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 599942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2520 dnia: Maj 08, 2017, 00:35:13 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6609
  • Płeć: Mężczyzna
A czy napisałem w którymś miejscu, że całe towarzystwo, które się tam bawi, to ćpuny, degeneraci i wszelakiego rodzaju patologia? Chyba nie, więc w czym problem? Jak wszędzie, są wyjątki

A dlaczego zakładasz że porządni ludzie są tam wyjątkiem? To że się trochę w błocie taplają, o niczym nie świadczy- biczownicy się biczowali rzekomo za wiarę, a niektóre miasta ich nie chciały wpuszczać, bo w przerwach między biczowaniem tak hulali że mieszkańcy mieli ich dość i nawet monarchowie delegalizowali ten ruch- nie ocenia się książki po okładce. Owszem, jest tam na pewno trochę ćpunów i dilerów bo jest niemożliwością żeby na imprezie masowej ich nie było. Ale wbrew temu co mówił swego czasu PiSlamski minister, % zakażonej krwi u woodstockowców odpowiadał normalnym wartościom.  Żałuję że sam nie pojechałem na Woodstock, bo jak powiedział marszałek Piłsudski, "Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie skurwysynem".

ale na widok wszelakiej patologii i bandyctwa, które to coraz bardziej nęka ten kraj.

Popraw mnie jeśli się mylę, ale jak pamiętam to wg. statystyk policyjnych przestępczość jest niższa w porównaniu z latami 90.
Owszem, za PRLu było tego mniej bo trzymali wszystkich za mordę, ale inna sprawa to to, że się po prostu nie podawało tego wiadomości.
Dzisiaj włączasz telewizor i ciągle słyszysz o morderstwach. A ile morderstw widziałeś na ulicy? Serwisy informacyjne tworzą obraz świata w kompletnie błędnej skali i nie ma co się tym sugerować.

Słyszeliście ostatnio o tej pannie w kraju faraonów? Wszyscy się na tym wybijają, wszędzie o tym piszą, ale do prawdy nikt nie dojdzie.

Ale powiedz mi, co w tym szczególnego? Jakoś Koptów w Egipcie biją nieprzerwanie od setek lat, Koptyjki są notorycznie napadane i gwałcone przez muzułmańskich Egipcjan i nikt o tym nie mówi, a ty robisz hałas o jedną turystkę? Owszem, 100 lat temu biali mieli lepiej, bo jak się białemu coś stało w Egipcie to Anglicy którzy tam rządzili zamordystycznie, łapali delikwenta i kula w łeb. A teraz Egipcjanie sami się kryją, bo przecież "niewierna dz...." sama była sobie winna. Swoje kobiety traktują zresztą tak samo. To są kraje barbarzyńskie i jak się tam jedzie to trzeba się liczyć z napaścią za pochodzenie, przekonania, czy styl życia. Nie można sobie ot tak jechać gdziekolwiek bez rozpoznania lokalnej kultury, bo potem nie tylko w kraju islamskim, ale też w innych, zupełnie spokojnych krajach można dostać po łbie np. za użycie gestu który akurat w tym kraju jest obraźliwy, albo nieumyślne obrażenie domowego bóstwa w Japonii.

Coraz gorzej się dzieje.Co chwilę czytam, że chłopak dziewczynę zaszlachtował jak bydlę i to przeważnie młodzi ludzie, po 20-cia parę
Takie zbrodnie były w Polsce zawsze.
Już niejaki Jakub Skrzetuski (szerzej znany jako Jan Skrzetuski) został skazany za zmuszenie do małżeństwa.  ;>


Ja też potępiam patologię, ale w przeciwieństwie do towarzysza Józefa nie domagam się udowodnienia niewinności, tylko udowodnienia winy.

A zakończyć pozwolę sobie tym co powiedział Pablo Picasso: "To prawda że dzisiejsza młodzież jest okropna, ale najgorsze jest to, że już do niej nie należymy."
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 00:43:49 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2521 dnia: Maj 08, 2017, 01:06:24 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Morderstw na ulicach się codziennie nie ogląda, ale to nie znaczy, że ich nie ma.Mordują teraz częściej we własnych domach.Dawniej to wszystko też było, nie przeczę, ale teraz, to już z byle powodu potrafią zabić.
A z Egiptem, to miałem bardziej na myśli, że ponoć ta sytuacja nie jest do końca jasna, jaki był w tym udział "polskiej strony" że tak powiem.Świat jest popier*olony i dziwnym jest żeby u nas było inaczej.Całe to gówno musiało w końcu i do nas się wlać.Zresztą, cytując księdza Adama z Wesela: "Korzeniem wszelkiego zła, jest miłość pieniądza"  Hipokryta z niego był, ale tak poza tym, to miał rację.
Na woodstocku są oczywiście normalni ludzie.Nie wiem ilu, ale reszta patologii, wystawia im złą opinię i rzutuje to na ogół.Na tak wielkim zbiorowisku ludzi, musi się siłą rzeczy, znaleźć jakiś procent degeneratów, nie ma bata.To nie moja bajka i mogę tego nie rozumieć, ale trochę inaczej pojmuję definicję zabawy.No i tego "róbta co chceta" też za bardzo nie trawię (mam na myśli pana O)
Cóż, ponoć powinno się żałować tych rzeczy, których się nie zrobiło, a nie na odwrót.Co kto lubi.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2522 dnia: Maj 08, 2017, 01:35:35 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6609
  • Płeć: Mężczyzna
Całe to gówno musiało w końcu i do nas się wlać.

Nic się nie musiało. Gdyby np. Włoska flota strzelała do osób nielegalnie próbujących przekroczyć granicę morską, zamiast ich wozić za darmo, to szlak libijski by się skończył lata temu. Pewnie mniej osób by zginęło od strzałów na postrach niż potopiło się do tej pory w morzu. 100 lat temu by te wszystkie barki i pontony przeciągali pod kilem. Nie po to się negocjuje i spełnia warunki przyjęcia do określonych stref międzynarodowych, żeby potem grupa która przez pół miliona lat nie umiała nawet wynaleźć koła, przyjeżdżała nielegalnie i bez żadnej kontroli. Będzie wojna domowa w Europie i wojna z Turcją. Nie wiem tylko czy za 10, za 20, za 50 czy za 100 lat.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 01:38:48 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2523 dnia: Maj 10, 2017, 07:44:02 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2524 dnia: Maj 10, 2017, 13:30:49 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
 <lol> Hahah ;) Wersja na bangladesz ;)
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2525 dnia: Maj 10, 2017, 18:03:28 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Chodziło mi o wewnętrzne części elementów nośnych.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2526 dnia: Maj 10, 2017, 19:45:50 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2527 dnia: Maj 17, 2017, 23:53:22 pm »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2528 dnia: Maj 18, 2017, 01:17:08 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Szkoda, że Aszdziennik mija się z prawdą. Rozumiem żartowanie z różnych rzeczy ale mogli by to robić w uczciwy sposób...
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2529 dnia: Maj 18, 2017, 11:05:14 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6609
  • Płeć: Mężczyzna
Mnie dzisiaj poprawił humor biskup Pieronek, tak pojechał po PiSie że sam bym mocniej nie uderzył.

mogli by to robić w uczciwy sposób...

Heh, problem polega na tym że choćbyś chciał się o polityce wypowiadać uczciwie, to nie dasz rady jeżeli całe Twoje życie nie jest podporządkowane szukaniu informacji i ich krytycznej analizie, bo nie ma zwyczajnie skąd brać informacji które by nie zostały w ten czy inny sposób wykrzywione albo wręcz sfabrykowane.

Dziennikarz to zawsze albo idiota, albo manipulator. Innej możliwości praktycznie nie ma. I my, obywatele, padamy tego ofiarą.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2017, 11:08:17 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2530 dnia: Maj 18, 2017, 12:19:31 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Szkoda, że Aszdziennik mija się z prawdą. Rozumiem żartowanie z różnych rzeczy ale mogli by to robić w uczciwy sposób...
najwyrazniej nie zrozumiales na czym polega funkcjonowanie tego portalu - autor/autorzy sa jak najbardziej uczciwi ,na koncu kazdego artykułu masz jedno zdanie pochyla czcionka
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2531 dnia: Maj 18, 2017, 16:33:52 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2619
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
"Miesięcznice smoleńskie to czysta polityka. Nie chodzi o pamięć o zmarłych" - bp Tadeusz Pieronek.
"- Wystąpienia prezesa PiS podczas miesięcznic smoleńskich nie mają charakteru religijnego. Te marsze to polityka, nie uroczystości religijne. Nie chodzi już o zmarłych. To, co się tam słyszy, to włosy dęba stają na głowie - mówi bp Tadeusz Pieronek.
"4 mln zł pomocy rządu dla Syrii to kpina. Bardzo mało."Ciemny lud” ma uwierzyć,że pomagamy uchodźcom" - bp Tadeusz Pieronek.
"Jeszcze niech w każdym domu będzie portret Lecha Kaczyńskiego przed którym trzeba będzie się kłaniać, jak  w Korei" - bp Tadeusz Pieronek.

Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2532 dnia: Maj 18, 2017, 16:45:51 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Jest sens czytania takich informacji wiedząc z góry że są nieprawdziwe? strata czasu.
To tak jak bym zapraszał znajomych by obstawiali czy w dzisiejszej walce wygra moja Chromatopelma czy karaczan, strata czasu. Głupi obstawi, mądry poczeka na skorpiona.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2533 dnia: Maj 18, 2017, 18:57:47 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Pora zmienić tytuł wątku z "humor" na "polityka". :)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2534 dnia: Maj 18, 2017, 19:06:49 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6609
  • Płeć: Mężczyzna
Jest sens czytania takich informacji wiedząc z góry że są nieprawdziwe? strata czasu.
To tak jak bym zapraszał znajomych by obstawiali czy w dzisiejszej walce wygra moja Chromatopelma czy karaczan, strata czasu. Głupi obstawi, mądry poczeka na skorpiona.

Ja nie czytam, chyba że właśnie po to żeby się pośmiać.
Natomiast przeczytałem Konstytucję i wiem kiedy jest łamana, a kiedy nie. To nie jest żaden skomplikowany dokument, wystarczy tylko przeczytać uważnie i mieć pojęcie o podstawach logiki, które każdy średnio inteligentny człowiek który czymkolwiek się interesuje i ma jakąś ogólną wiedzę o świecie, wyrobił sobie naturalnie.

A przekazy polityczne to bardzo grubymi nićmi szyta manipulacja.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2535 dnia: Maj 20, 2017, 09:53:40 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Każdy sposób na aplikację pianki do golenia jest dobry:
https://youtu.be/A6VpwcJfamY?t=2m42s

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2536 dnia: Maj 20, 2017, 10:39:26 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3131
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Podoba mi się ta czeska "wiatrówka" :)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2537 dnia: Maj 26, 2017, 09:34:15 am »

Offline Marek94

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • C+ i inne

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2538 dnia: Maj 26, 2017, 14:22:21 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Dobre, to jest to  :-)
https://www.youtube.com/watch?v=VCGGzcvewNg
A najlepsze, że nie wzięli poldka na tapetę, dzięki Bogu.Starczy już tego dobrego.Jak by tak popatrzeć, to jakiś nowy nurt muzyczny się tu tworzy "auto polo" czy coś  :P Coraz więcej tego.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2539 dnia: Maj 29, 2017, 00:17:48 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6609
  • Płeć: Mężczyzna
Oglądałem dzisiaj przez przypadek Sondę 2 (poziom zbliża się pomału do tego jaki ma program "heroiczni amerykańscy pędzacze bimbru".
Niemal zero faktów, ale najlepsze było jak typ z firmy robiącej jakiś auto-motocykl stwierdził że "jesteśmy gotowi na autonomiczność pojazdu bo mamy drive by wire" <lol2>  K... jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.

Ale chyba głowy się w TVP posypią, bo gość w studiu powiedział że wielkie koncerny potrzebują kilku lat na opracowanie nowego modelu i koszty sięgają nawet miliardów dolarów, więc ktokolwiek kojarzy fakty to zobaczy pewien dysonans między projektem polskiego defraudu elektrycznego, a tym co powiedzieli w sondzie  <lol2>
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E