Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1317351 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2600 dnia: Listopad 09, 2012, 23:21:32 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
forum schodzi na hejty

No już jakieś 2 lata conajmniej (odkąd tu jestem).

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2601 dnia: Listopad 09, 2012, 23:26:49 pm »

Tomek22

  • Gość
wezciee w koncuuuuu sieee ogarnijcie.........forum schodzi na hejty
Ja mam gdzieś, niech mnie nie wywołują to nie będę się nie potrzebnie udzielał. Moje pieniądze, moje samochody, moja sprawa co z nimi robię i mam dość pierdzielenia niektórych osobników co to się nie dzieje na WWL, niech się wypowiada ten który tu mieszka. Ja też mogę usiąść przed komputerem i pisać głupoty np że w Szczecinie jest ubojnia polonezów bo lalytasami bączki na placyku kręcą... .

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2602 dnia: Listopad 09, 2012, 23:58:11 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Z tego co wiem miałem 2 caro plusy 1.4.

Cytuj (zaznaczone)
Był : Polonez caro ORCIARI 1.4 GLI 16V 1995
Był : Polonez caro plus 1.4 GTI 16V 1997
Był : Polonez caro plus 1.4 GTI 16V 1997
Był : Polonez caro plus 1.4 GTI 16V 1997
Jest : ''Nowy'' Polonez caro 1.4 GLI 16V 1994

To w takim razie coś nie tak z Twoim podpisem na forum.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2603 dnia: Listopad 10, 2012, 00:11:14 am »

Offline Leonek1321

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1116
Tomek, nie przejmuj sie bxem, matrix mu sie wiesza troche ....
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 00:14:05 am wysłana przez Leonek1321 »
Polonez 93/97 r 2.0 DOHC - był...
powoli do przodu AQVR ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2604 dnia: Listopad 10, 2012, 03:10:36 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Tomek, nie przejmuj sie bxem, matrix mu sie wiesza troche ....
Ty byś za to nie wpadł na pomysł że może żyjesz w Matrixie, choćby to była prawda  ]:->

forum schodzi na hejty

No już jakieś 2 lata conajmniej (odkąd tu jestem).

Tak było jeszcze w czasach liczników rowerowych i owiewek Heko.

wezciee w koncuuuuu sieee ogarnijcie.........forum schodzi na hejty

Widzę że nie rozróżniasz dyskusji od kłótni. Lub jak kto woli, dyskusji od ziania miłością bliźniego. Hejtuje na tym forum to się głównie mnie, czasami nawet za zdrowy rozsądek.

Jak ty wszystko wiesz... Pierwsze caro zielone 1.4 orciari doprowadziłem do kultury po czym zostało sprzedane w dobrym stanie
No to tutaj popełniłem błąd polegający na tym że oparłem się na niepotwierdzonym mniemaniu, opartym na filmie z upalania plusa który kiedyś umieściłeś.

Z tego co wiem miałem 2 caro plusy 1.4.
Za powyższe mogę przeprosić, ale tu to już twój błąd że podałeś błędne informacje.

Jak według ciebie plus 1.4 to bardzo rzadkie auto... to śmiać mi się chce, bardzo rzadkie auto to polonez 1978 ale nie caro czy atu plus GTi. Na WWL-u z 10 tych ich jeździ.
Wiesz, rok i 2 miesiące produkcji to mało, a trochę też swego czasu. jeździłem po Polsce szukając auta które nie było zniszczone przez właściciela. 3 lata temu gdy chciałem kupić auto, przez pół roku obserwacji znalazłem raptem 3 plusy GTI, z czego jeden był do remontu kapitalnego, a w jednym był HGF i brakowało tylnej burty oraz był wyciek gazu. Z braku dobrego plusa dałem się nawet naciągnąć na podróż eks członkowi tego klubu, po czym na miejscu okazało się że jego Oriciari nie ma nic poza Oriciari i nawet dach się kończy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 03:56:38 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2605 dnia: Listopad 10, 2012, 05:25:53 am »

Tomek22

  • Gość
3 lata temu gdy chciałem kupić auto, przez pół roku obserwacji znalazłem raptem 3 plusy GTI, z czego jeden był do remontu kapitalnego, a w jednym był HGF i brakowało tylnej burty oraz był wyciek gazu. Z braku dobrego plusa dałem się nawet naciągnąć na podróż eks członkowi tego klubu, po czym na miejscu okazało się że jego Oriciari nie ma nic poza Oriciari i nawet dach się kończy.
Bo tu na forum uważają że lepiej kupić zgnitego trupa ale od klubowicza niż naprawdę zdrowego poloneza z WWL-u bo podobno był katowany nie wiadomo jak po lesie.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2606 dnia: Listopad 10, 2012, 08:21:42 am »

Offline ZMD

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 384
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
poloneza z WWL-u bo podobno był katowany nie wiadomo jak po lesie.
Wina leży po dwóch stronach,daniel robił z siebie niepotrzebnie pajaca,a forumowi posiadacze karty rowerowej (których zdanie jest jak zwykle najważniejsze) i kilku innych których jarają takie wojenki. Wytworzyli jakiś paranoiczny mit na podstawie filmu z youtube o jakiejś gminie pod wawą.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2607 dnia: Listopad 10, 2012, 09:13:57 am »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Wytworzyli jakiś paranoiczny mit na podstawie filmu z youtube o jakiejś gminie pod wawą.

Ja mogę tylko dolać oliwy, jak kupowałem swojego rovera to w momencie jak już umowę pisaliśmy zadzwonili do sprzedającego "chłopaki spod warszawy". :P Ba, nawet dawali stówkę więcej niż ja. <lol2>

Taka ciekawostka.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2608 dnia: Listopad 10, 2012, 09:19:26 am »

Offline CSR_GTI

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 714
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Civic VI
Temat o tym powraca co kilka stron. Czas z tym kończyć...


Nie tylko na Wołominie samochody są agresywnie użytkowane. Takie rzeczy dzieją się wszędzie. Chyba faktycznie najwięcej piszą Ci którzy może nawet w polonezie nie siedzieli (wyżej wymienione gimnazjum).
Siedzę, czytam i siedzę cicho ale...
Jeśli komuś przeszkadza że ktoś upala jakieś auto to niech tego nie ogląda. Nie jego auto i nie jego pieniądze. Właściciel może zrobić ze swoim autem co tylko mu sie podoba. W sumie te filmy z upalania i tak są mniej drastyczne niż kiedyś ktoś znalazł i wrzucił jak dwa " dres wieśniaki" kopy sadzili na poloneza, blacha sie gniotła a szkła leciały.


...i większość ludzi też pewnie ma już dość tego tematu

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2609 dnia: Listopad 10, 2012, 09:24:38 am »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
Bo tu na forum uważają że lepiej kupić zgnitego trupa ale od klubowicza niż naprawdę zdrowego poloneza z WWL-u bo podobno był katowany nie wiadomo jak po lesie.


ja kupiłem silnik z WWLu jak mi się wywalił ten od chłopa ze stodoły i tak już jeżdżę pół roku. Żadnych problemów nic nie bierze, i cicho pracuje :)
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2610 dnia: Listopad 10, 2012, 14:07:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
CSR_GTI, dlatego z chęcią pierwszy przeproszę tych na temat których wyciągnąłem błędne wnioski na podstawie niesprawdzonych informacji. Przyznam nawet że sam kiedyś przez upalanie auto zepsułem (tylko że to było w zupełnie innej formie) i po pewnym czasie zrezygnowałem z tego, po części z powodu kosztów, po części dlatego że szkoda mi było dobrej ale nieprzystosowanej budy. Koniec końców, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej wszystko się wyjaśniło.

Co się zaś tyczy stwierdzenia "czyje auto, tego decyzja", muszę przyznać mu słuszność, natomiast wszyscy wiemy że nastawienie do samochodu jest emocjonalne i dlatego się nadreaguje lub reaguje tam gdzie formalnie nie ma się do tego prawa. Z powodu Poloneza już się rozwody zdarzały, więc spory między właścicielami nie powinny nikogo dziwić.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2611 dnia: Listopad 10, 2012, 23:27:28 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Bo tu na forum uważają że lepiej kupić zgnitego trupa ale od klubowicza niż naprawdę zdrowego poloneza z WWL-u bo podobno był katowany nie wiadomo jak po lesie.
Daruj sobie takie teksty i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Takimi wypowiedziami prowokujesz niepotrzebne kłótnie. To samo tyczy się ZMD i banned.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 23:32:37 pm wysłana przez Excalibur#1937 »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2612 dnia: Listopad 10, 2012, 23:41:33 pm »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2613 dnia: Listopad 11, 2012, 00:04:44 am »

Offline Potega92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Mężczyzna
Jest:
Yaris d4d 2009r
Polonez Caro 1996 1.6 ROVER

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2614 dnia: Listopad 11, 2012, 02:14:22 am »

Offline Piotr_T

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 954
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 C6
Caro Plus 1.6 GLI --> 1.4 GTI 74U - był
Caro Plus 1.4 GTI 23E - był ;(
Audi A6 C6 - tatusiowóz

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2615 dnia: Listopad 11, 2012, 02:53:53 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
oczywista oczywistość, od co najmniej kilkunastu lat.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2616 dnia: Listopad 11, 2012, 08:38:40 am »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
I to nie tylko w autach a w zasadzie w 99% sprzętu używanego przez nas na co dzień.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2617 dnia: Listopad 11, 2012, 10:02:15 am »

Offline berecik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2618 dnia: Listopad 11, 2012, 13:37:03 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
cały czas kłótnie, hejty, wywyższanie się między sobą ... kółka wzajemnej adoracji...
Kłótnie były,są i zawsze będą. Kółka wzajemnej adoracji? Może i są, ja do nich nie należę i staram się je zwalczać.

zerwali mi z szyby naklejke FSO PTK która nabyłem na zlocie...
Ja bym na to nie pozwolił - widać mieli Twoje przyzwolenie. Twoje auto - Twoja sprawa co z nim robisz, ale żeby inni takie rzeczy robili to wg mnie smieszne.

pewnie zaraz mój post poleci w kosmos
Poleci, ale najważniejsze cytuję więc nie zginie.

Tak w ogóle - dajcie sobie na wstrzymanie - zachowujecie się jak dzieci. Sami prowokujecie kłótnie a potem narzekacie.

Co jak co Michau ale takich tekstów się po tobie nie spodziewałem. Miałem Cię za poważnego faceta a tu taki zonk. Szkoda, ochłoń i wróć za jakiś czas.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 13:43:07 pm wysłana przez Excalibur#1937 »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2619 dnia: Listopad 11, 2012, 13:46:19 pm »

Offline FaZi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez, Mercedes, Fiat 125p
Cytat: FaZi w Dzisiaj o 12:43:53
zerwali mi z szyby naklejke FSO PTK która nabyłem na zlocie...
Ja bym na to nie pozwolił - widać mieli Twoje przyzwolenie. Twoje auto - Twoja sprawa co z nim robisz, ale żeby inni takie rzeczy robili to wg mnie smieszne.
akurat mnie wtedy nie było przy samochodzie i widzialem to po fakcie... :) tak w celu wyjaśnienia.
Foto zrobil kolega.

a zeby bylo w temacie i bez off topa to wrzucam film:
http://www.youtube.com/watch?v=H4TOfAlVWRU&feature=my_liked_videos&list=LLDBtSPfYtKhaGaWO1TndXsg