Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1317307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5440 dnia: Lipiec 02, 2017, 14:13:42 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5136
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ludzie, ale macie problemy.Można bez wielkiej łaski "wypisać się" z tej "organizacji" i po problemie.Pozostaje tylko paląca niektórych kwestia "naszych podatków idących na kościół, bez względu na to, czy ktoś jest katolikiem, czy też nie" bo z tym niewiele się zrobi.Ja np. nie zgadzam się na ładowanie kasy w dupę ukraincom, czy innym arabom, a i tak ją dają i co zrobić? To wszystko jest popieprzone i szkoda życia na bezsensowne przepychanki na tle politycznym, wyznaniowym, czy innym.Niech się każdy zajmie swoim życiem, bo i tak wszyscy prędzej, czy później trafimy do gleby, bez względu na to, w co kto wierzy.Czasem myślę, że nasze życie polega tylko na żarciu spaniu, sraniu i pracowaniu na naszych panów, a potem do dziury.W międzyczasie powalczymy jeszcze z innymi i między sobą i tak zleci.Konkluzja jest taka, że szkoda czasu i nerwów na bezsensowne dyskusje, bo są sprawy, których nie zmieni żaden rzad, bez względu na to, co wam się wydaje, albo co obiecują.Jak czytam czasem komentarze pod artykułami na necie, jak się ludzie obrzucają błotem, grożą sobie i wyzywają od najgorszych siebie nawzajem i swoich rodziców tylko dlatego, że ktoś jest za inną partią, to mi się śmiać chce.Zmądrzejcie wreszcie i zrozumcie, że żaden z nich nie chce waszego dobra, tylko swojego.Nikt z nich sobie od ryja nie odejmie, żeby dać wam.Ani ci, ani tamci, ani wszyscy inni nie są święci i wszyscy mają swoje priorytety, ale jeden się nie zmienia.Zrobić w ch*ja wszystkich wyborców, żeby na nich zagłosowali.Jak to mawiają, gdyby wybory mogły coś zmienić, to by ich zakazano.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5441 dnia: Lipiec 02, 2017, 14:33:27 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Nie jest obowiązkowa, nikt nie zmusza do uczęszczania.
Dokładnie, kto nie chciał nie chodził, nikt z AK-47 i Kor... wróć, z Biblią nie stał przed salą i nie zmuszał.
zapomnia wol jak cieleciem byl,
dzieciecy swiat jest taki prosty, ale pewnie wiecie lepiej jak to jest, obaj nie chodziliscie na religie, bo przeciez nie musieliscie <lol>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2017, 14:35:11 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5442 dnia: Lipiec 02, 2017, 15:43:16 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Chodziłem, bo chciałem, tak samo jak chcę i chodzę do Kościoła. Do Kościoła, nie do księdza. W liceum 3 osoby z mojej klasy nie chciały chodzić na Religię i nikt ich do tego nie zmuszał.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5443 dnia: Lipiec 02, 2017, 17:24:40 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Można bez wielkiej łaski "wypisać się" z tej "organizacji" i po problemie
A próbowałeś się wypisać? Kombinują jak mogą byle cię nie wypisać.

nie zgadzam się na ładowanie kasy w dupę ukraincom, czy innym arabom, a i tak ją dają i co zrobić?

Mnie wszystko jedno czy dają pieniądze naszym wrogom, czy na lekcje marksizmu-leninizmu, w każdym przypadku jestem temu głęboko przeciwny. Dlatego też uważam, że jak ktoś chce katechezy dla swoich dzieci, to niech zapłaci za to z własnej kieszeni, a nie z podatków sąsiada wydawanych na to przez państwo za argumentem że "większość jest katolikami". Jakby tylko katolicy płacili za lekcje katolicyzmu, to większości wcale by takiej nie było.


Nie jest obowiązkowa, nikt nie zmusza do uczęszczania.

To nie chodzi o to czy jest obowiązkowa czy nie, tylko o to że po pierwsze błędem jest mieszanie wiary z nauką, a po drugie państwo nie powinno prowadzić takich lekcji, bo religia to nie jego sprawa.
Mądrzy ludzie wymyślili rozdział kościoła od państwa żeby zlikwidować prześladowania i naciski na tle poglądów, a teraz próbuje się to cofnąć.

Chodziłem, bo chciałem

Ja też w liceum przez miesiąc chodziłem żeby się nie wyróżniać, bo miałem złe wspomnienia ze szkoły podstawowej jak się koledzy i nauczyciele przy... do mnie, dlaczego nie chodzę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2017, 17:37:06 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5444 dnia: Lipiec 02, 2017, 19:18:07 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5136
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
A próbowałeś się wypisać? Kombinują jak mogą byle cię nie wypisać.
Nie próbowałem, ale mam w dalszej rodzinie takiego jednego, który to zrobił.Nie pytałem o szczegóły, bo mnie to nie interesuje, ale widać się da.Faktem jest, że jak każda organizacja, tak i zapewne ci, nie tak łatwo wypuszczają swoich "członków". Tyle dobrze, że odejścia nie karzą śmiercią.Nikt mnie nie pytał, czy chcę tam przynależeć, więc też nie powinno być problemu z odejściem, ale teoria swoje, a życie swoje, jak zawsze.Ja z tym problemu nie mam.Obecnie właściwie nie praktykuję, bo po pierwsze, zdanie ludzi mnie gówno obchodzi, a po drugie, to nie przeszkadza mi to, że tam jestem zapisany.Na tacę nie daję, na kościół też nie i ani ja, ani oni nie mamy z tym problemów, póki co, więc luzik.Proboszcza mam fajnego, nie żaden służbista, ale też nie zlewa całkowicie wszystkiego i idzie z nim wszystko załatwić, jak prawie z każdym, jeśli wiecie, o czym mówię.Znam dużo takich, co to "udają" w niedzielę i święta, a ich codzienne zachowanie, odbiega daleko od "nauk". Jedna wielka sztuka, większość księży nawet trochę, w to nie wierzy.Trafiają się oczywiście "fascynatorzy" ale to już wyjątki.Ale jak mówię, nie mam z tym jakiegoś większego problemu i nie przeszkadzają mi ani ateiści, ani gorliwie wierzący, póki mi w moje życie z buciorami nie włażą.

Ja też w liceum przez miesiąc chodziłem żeby się nie wyróżniać, bo miałem złe wspomnienia ze szkoły podstawowej jak się koledzy i nauczyciele przy... do mnie, dlaczego nie chodzę.
Oj, są takie części kraju, gdzie za niechodzenie do kościoła, to by Cię chyba od razu zlinczowali i dom spalili.Prawie jak w islamie.Wymusza to tylko patologiczne zachowania, gdzie ludzie, łagodnie mówiąc, niezbyt poukładani, chodzą "gorliwie" do kościoła i udają świętych, a po mszy, tłuką żonę i dzieci.Najważniejsze, żeby ksiądz i sąsiedzi widzieli, że on jest wierzący i taki w porządku.Ludzie chyba za bardzo przejmują się zdaniem innych i tym, jak są postrzegani.Najlepiej mieć to w dupie i robić swoje.Niestety, mało kto da radę to olać, bo zawsze jest ta presja.Czy to w temacie wiary, czy posiadania lub nieposiadania tego, co mają inni.Ja to nazywam wyścigiem szczurów.Gdyby nie ta presja, to ludzie mieli by w dupie, czy sąsiad ma nowsze auto od nich i nie musieli by pozbywać się sprawnego auta, czy czegokolwiek tylko dlatego, że odstają od reszty i są niejako napiętnowani.To samo jest z chodzeniem do kościoła, czy posyłaniem dzieci na religię.Po co się torturować i przebywać na siłę w miejscu, gdzie się przebywać nie chce? Czy to jest więzienie? No ale ta presja, wytykanie palcami tego niedowiarka itd. teraz np. dzieciaki w szkołach muszą mieć porządne smartfony, bo jak któreś ma gorszy, lub nie ma wcale, to szybko "koledzy i koleżanki" wskażą mu miejsce w szeregu.Znam takie przypadki.i dzieciaka nie obchodzi nic, ma być, bo go zgnoją.Smutny i głupi zrobił się ten kraj.Ja zawsze myślałem, że rzeczy materialne kupuje się z potrzeby, a nie dlatego, że inni to niejako wymuszają, ale widać się myliłem.Ja np. kupiłem sobie spory tv. ale dlatego, że był mi potrzebny, a nie dlatego, że sąsiad już dawno miał.Nie kupuję rzeczy niepotrzebnych, żeby komuś gul skoczył.Przypomina mi się kwestia z Wesela Smarzowskiego.
Cytuj (zaznaczone)
Czyj to?
Mój.
Taaa
No chapło cię, nie?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5445 dnia: Lipiec 02, 2017, 20:33:23 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2017, 20:40:14 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5446 dnia: Lipiec 02, 2017, 22:29:16 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Hehe ale jak państwo zabiera wam kasę "podatki" na mnie (górnictwo) to wam pasuje :)

KGB jak zwykle memy cienkie jak sik pająka, dziś oglądając transmisje z pikniku prędkości Goodwood był przejazd R&R, londyńskiej (fake)TAXI i innych dziwnych autek, ktoś na czacie zapytał "kiedy będzie przejazd ciężarówek prowadzonych przez muzułmanów" i to moim zdaniem powinien być dobry mem :P

Dziś będąc z moją na spacerze w Oświęcimiu napotkałem na murach szablony "uchodźcy witamy" i tu miałem coś napisać ale do listopada nie mogę  ]:->

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5447 dnia: Lipiec 02, 2017, 22:40:43 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Hehe ale jak państwo zabiera wam kasę "podatki" na mnie (górnictwo) to wam pasuje :)
szczerze mowiac to co mysle o gornikach i ich roszczeniach nie nadaje sie na forum publiczne

"kiedy będzie przejazd ciężarówek prowadzonych przez muzułmanów" i to moim zdaniem powinien być dobry mem
serio smieszy cie rozjezdzanie ludzi ? w sumie czego mozna sie spodziewac po milosniku F&F, ktory po seansie ciagania styropianowego sejfu po asfalcie wsida do swojego slabego V6 i jedzie bulgotajac pod nosem niczym V8 
http://memnews.pl/img/7355/chce-byc/

czy za ciezarowkami z muzułmanami jechaliby pijani ksieza katoliccy w swoich nie tanich furkach z rozpackanym dzieciakiem na masce ? no wiesz taki polski akcent na swiadowych salonach ;]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2017, 22:42:54 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5448 dnia: Lipiec 02, 2017, 23:27:20 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
czy za ciezarowkami z muzułmanami jechaliby pijani ksieza katoliccy w swoich nie tanich furkach z rozpackanym dzieciakiem na masce
Był występ "egzotycznych" samochodów, podrasowane P1, Lexusy i potwory ze stajni AMG, startowali jako pierwsi :)

Napisałem rozjeżdżanie ludzi?? Ty homofobie :P

Od razu miłośniku F&F, to czy codziennie sikając mówisz "znowu muszę podać rękę temu ujowi" pojechałem, obejrzałem, wróciłem; poszedłeś, odlałeś się, wyszedłeś.
W jednym masz racje, Misiek słaby, dwukołowe Suzuki daję dopiero kopa, co szalenie podoba się mojej pani, bo czeka kiedy kupie ścigacza i jej dorównam, mnie garnie do wysokiego turystyka, LECZ chciałbym na chwilę dosiąść jakiegoś litra :)

Górnicy, poczytaj o mundurowce to dopiero się uśmiejesz :) komu kto daje a komu się daje :) 

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5449 dnia: Lipiec 03, 2017, 09:35:30 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
warto sprawdzic, zanim skorzystasz z uslug znachora  https://silesion.pl/kto-podpisal-deklaracje-wiary-lista-ma-ponad-3-8-tys-nazwisk-28-06-2017#1

Podobno te podpisy to częściowo zostały podstępem zebrane, jako listy obecności na wycieczkę na Jasną Górę :p
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5450 dnia: Lipiec 07, 2017, 18:16:41 pm »

Offline Tomek1994

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus GSI `99

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5451 dnia: Lipiec 07, 2017, 18:38:42 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
To już wiemy skąd ten wehikuł na mieście.

Arrinera dobrze wypadła na festiwalu w Goodwood

https://www.youtube.com/watch?v=FsLBx6rtS-g
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2017, 18:43:57 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5452 dnia: Lipiec 07, 2017, 20:39:44 pm »

Offline zbychuk

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro plus kombi 1.6 ; Audi A-6 S-line ; Opel Vivaro DTI i Yamaha virago 1100
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2017, 20:42:37 pm wysłana przez zbychuk »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5453 dnia: Lipiec 07, 2017, 21:13:38 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Wchodzę na te teledyski tylko po to żeby dać minus.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5454 dnia: Lipiec 07, 2017, 21:35:42 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
A co złego w tych teledyskach? Trzeba mieć dystans.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5455 dnia: Lipiec 07, 2017, 22:35:42 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Żeby chociaż to było zabawne :P.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5456 dnia: Lipiec 08, 2017, 00:07:29 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Dobry humor albo jest formą krytyki albo zestawieniem odniesień kulturowych czy elementów języka który daje zaskakujący efekt. Natomiast w tych wszystkich teledyskach mamy humor polegający na odgrywaniu "upośledzonego Ździcha" co wcale zabawne nie jest, a co gorsza ten schemat jest oklepywany do znudzenia, i jakby tego jeszcze było mało to sami autorzy i partycypanci zdają się już nie do końca rozróżniać co ma być żartem, a co jest na poważnie.
O muzyce już nie wspomnę, bo nie wiem nawet jak dalej stopniować tę wypowiedź.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5457 dnia: Lipiec 08, 2017, 00:12:01 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Chyba macie jakieś kompleksy lub przypominacie takich Ździchów, że macie spinę z powodu jakiejś parodii.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5458 dnia: Lipiec 08, 2017, 01:06:44 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Nie mam kompleksów ani nie jestem Zdzichem, nie każdego musi to samo śmieszyć, jednego bawi zdziadziały Rosiewicz wykonujący geriatryczny taniec w TVP czy Studio Yayo, a innego serial typu "Allo Allo" ;p. Mnie tego typu parodie nigdy nie bawiły, irytują podobnie jak oryginał.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2017, 01:08:36 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5459 dnia: Lipiec 08, 2017, 08:06:15 am »

Offline zbychuk

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro plus kombi 1.6 ; Audi A-6 S-line ; Opel Vivaro DTI i Yamaha virago 1100
   Panowie , to tylko teledysk . Piosenka przerobiona , parodia oryginału . Parodia której głównym elementem stał się polonez. Myślałem że jest to FSO - Polonez Tuning Klub, że w tym dziale można  dodawać ciekawostki , żarty w formie zdjęć czy filmików , mniej czy bardziej poważnych, szukać rozwiązań , informacji itd. Jednym słowem wszystkiego co ma związek  z naszymi Polskimi autami . Kogoś to zainteresuje , kogoś nie. Myślę że nie jest to temat do waśni . Jeśli kogoś wstawiając ten link uraziłem to przepraszam.
  A tak swoją drogą , patrzyłem kilka linków wstecz , myślę że nie powinny się tu znajdować . Nie mają nic wspólnego z naszymi Polskimi autami polską motoryzacją, przewija się tematyka różna od polityki do .... i obeszło się bez krytyki czy jakiś miłych czy mniej miłych wypowiedzi które mogą powodować konflikt.  Potraktujcie ten link jako formę żartu i tyle.  Jeszcze raz przepraszam że uraziłem kogoś wstawiając ten link.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2017, 08:22:23 am wysłana przez zbychuk »