GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Układ Hamulcowy

Hamulce tarczowe z dobrym ręcznym??

<< < (2/23) > >>

Senn#1869:
Bociek, trzebabylo zainteresowac sie bardziej modyfikacja hampli w tym fioletowym poldku, ktory byl w Czerniewicach. Jak pewnie pamietasz mial zalozone wentylowane od alfy. Niestety nie znam szczegolow podobnie jak Ty, ale jest to jakas podpowiedz.

W Ladzie sa chyba dwutloczkowe. Moze to byloby dobre rozwiazanie?

alex1916:

--- Cytat: "Boczek#1851" ---
--- Cytat: "alex#1916" --- tarczobębny
--- Koniec cytatu ---

Jak już lecimy po cało?ci to i ABS możesz wstawić  :mrgreen:
--- Koniec cytatu ---

Ja poważnie mówię a Ty chcesz samochód psuć :P

BARTEK1925:
Kolejn? ewentualno?ci? jest wymiana mostu na szeroki z bębnami i odpowiednie przeróbki przewodów hamulcowych, ale to znowu bardzo podraża koszt całego projektu. A co do skuteczno?ci tarczowego ręcznego, to lepiej o tym nie mówić, bo można się po?miać albo wkurzyć :?

Bocian_s#313:

--- Cytuj (zaznaczone) ---A co do skuteczno?ci tarczowego ręcznego, to lepiej o tym nie mówić, bo można się po?miać albo wkurzyć
--- Koniec cytatu ---

Ty to tak ogólnie czy konkretnie w stronę poldka bo nie wiem jak to interpretować.

Ja wiem można wiele i jeszcze więcej tylko za co. niestety jestem zmuszony szukać optimum między cen? a efektami.




przenoszę -t#1840

SerU#408:
Cena-efekt to najlepiej spadochron albo kotwica  :mrgreen: A tak na poważnie, to je?li zmienisz linkę i porz?dnie zrobisz tylne zaciski ręczny będzie banglał aż miło ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej