Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1590058 razy)

zakup i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4700 dnia: Czerwiec 20, 2015, 15:58:23 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1155
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4701 dnia: Czerwiec 20, 2015, 21:17:34 pm »

Offline KBF

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1992
http://olx.pl/oferta/fso-polonez-caro-1-5-gle-CID5-IDaoYdw.html#c04593a414
http://olx.pl/oferta/polonez-caro-1-6-gli-zdrowy-stan-bardzo-dobry-CID5-IDa6IOJ.html#c04593a414

Jak tak patrze to za te ceny auta calkiem przyzwoite. I dlatego wlasnie do dzis nie rozumiem, czemu caly pordzewialy, nieruszany od kilku lat, bez oplat nie poszedl w moje rece za 200 PLN. Bo zadna frajda dla mnie wylozyc te 900 PLN i miec auto przy ktorym bedzie sie robic drobiazgi, frajda jest jak ma sie auto, przy ktorym trzeba zrobic remont i to konkretny

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4702 dnia: Czerwiec 20, 2015, 21:26:56 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3440
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
http://olx.pl/oferta/fso-polonez-caro-1-5-gle-CID5-IDaoYdw.html#c04593a414
http://olx.pl/oferta/polonez-caro-1-6-gli-zdrowy-stan-bardzo-dobry-CID5-IDa6IOJ.html#c04593a414

Jak tak patrze to za te ceny auta calkiem przyzwoite. I dlatego wlasnie do dzis nie rozumiem, czemu caly pordzewialy, nieruszany od kilku lat, bez oplat nie poszedl w moje rece za 200 PLN. Bo zadna frajda dla mnie wylozyc te 900 PLN i miec auto przy ktorym bedzie sie robic drobiazgi, frajda jest jak ma sie auto, przy ktorym trzeba zrobic remont i to konkretny


Bo więcej dają na szrocie, za 200zł to kupywało się 125p i przejściówki, akwaria w agonii na początku lat 2000.
Cofnij się 15 lat  wstecz i szukaj za 200zł.

To kup parcha wrośniętego w ziemie, nie używanego od 15 lat i rób całego. Zobaczysz że się nie opłaca... bo za dobre pieniązki idzie kupić egzemplarz nie wymagający ingerencji blacharskich czy mechanicznych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2015, 21:42:30 pm wysłana przez mruk1313 »
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4703 dnia: Czerwiec 21, 2015, 11:40:49 am »

Offline KBF

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1992
Zgoda, czasy sie zmienily, o czym juz pisalismy, ale zwyczajnie dziwi mnie ta dysproporcja cenowa. Pisalem juz o Plusie za 350 PLN, a bylo to w okolicach 2011-2012 roku. Jezdzacy, nawet mial resztke OC. To chyba kwestia tego, ze w internecie jednak ceny sa wyzsze, bo skierowane do szerszego grona odbiorcow.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4704 dnia: Czerwiec 23, 2015, 16:45:44 pm »

Offline CoveName

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pasji Nie Zatrzymasz !
http://allegro.pl/polonez-caro-plus-1-6-gsi-turbo-i5478079353.html ktoś coś mi powie o nim? mam zdjęcia nawet spod maski tylko że dla mnie turbo to wyższa szkoła jazdy, wiem tylko tyle od właściciela że paliwa potrafi wciągnąć 14 litrów a nawet i 16... więc moim zdaniem albo to Zap...la albo po prostu jest źle ustawiony...
W poszukiwaniu.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4705 dnia: Czerwiec 23, 2015, 17:15:05 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Pokaż fotki spod maski :)

A spalanie, cóż dużo zależy od tego jaką kto ma nogę. Ale lepiej żeby palił za dużo niż za mało.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4706 dnia: Czerwiec 23, 2015, 17:21:33 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jezeli buda nie ma rdzy ,to biorac pod uwage stan budy,wyposazenie i uturbienie, warto tyle zaplacic,

ale w opisie sa sciemy, bo nie wiem co rozpierac mialaby rozpórka ,a przy 0.5bara nie ma mowy o 140KM,
miales podeslac mi fotki spod maski,bo ciekaw jestem jak to jest zasilane skoro nie ma gazu
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4707 dnia: Czerwiec 23, 2015, 17:38:34 pm »

Offline CoveName

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pasji Nie Zatrzymasz !
KGB podeślij mi na priv swój e-mail, co do fotek musiałbym wrzucić na jakiś serwis a póki co jestem jeszcze za granicą i brak czasu, no facet zachwalał go strasznie... tylko że ja już nie jednego takiego poznałem co zachwalał swoje a jak ujrzałem na własne oczy to bez słowa się odwróciłem
W poszukiwaniu.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4708 dnia: Czerwiec 24, 2015, 10:25:33 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4709 dnia: Czerwiec 24, 2015, 12:00:56 pm »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
co do fotek musiałbym wrzucić na jakiś serwis
@ CoveName - a czemu nie wrzucisz tych fotek jako załączników do posta tu na forum? <cwaniak2> Wszyscy byśmy z chęcią zobaczyli  :-)
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4710 dnia: Czerwiec 24, 2015, 17:00:04 pm »

Offline CoveName

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pasji Nie Zatrzymasz !
Jeszcze go ktoś kupi przedemną:D jak się dowiem który to odwiedzę:) ok już wiem i zaraz myślę że chyba będą fotki :) Proszę o konkretne informacje co kto myśli o tym drucie
W poszukiwaniu.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4711 dnia: Czerwiec 24, 2015, 17:04:39 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V


Nie wiem co powiedzieć, bo nie rozumiem co tam się dzieje pod maską :P

Tam chyba po lewej stornie kolektora, obok turbiny jest dodatkowy wtryskiwacz, tak mi się wydaje. A z kolei to urządzenie z diodkami to swego rodzaju emulator tego 5 wtrysku ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 18:05:02 pm wysłana przez Tomasz#1969 »
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4712 dnia: Czerwiec 24, 2015, 19:06:10 pm »

Offline tomeQ

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
    • c+ gsi
Stopień "udrutowienia" tego pojazdu jest niewspółmierny do tego jak wygląda z zewnątrz. Jazda nim to proszenie się o kłopoty, zaczynając od rozwiązań mechanicznych jak rury, mocowania, łączniki elastyczne na 10 opasek przez dziwnie rzeźbiony układ paliwowy po bałagan w okablowaniu i elektryce. Sterowanie tego całego ustrojstwa jest mega zagadką, może to i działa ale jak to wie tylko ten kto to zakładał, Ty przy pierwszym problemie skończysz z polonezem na złomie lub doposażeniu w cywilizowany piggyback za kilka stów (+strojenie). Jak dla mnie to do zrobienia jest to co wypisałem powyżej, myślę, że za 2kzł można by mówić o porządku i niezawodności w trakcie użytkowania, taki stan jak obecnie to tylko do skatowania blisko domu żebyś nie musiał daleko jechać na holu.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4713 dnia: Czerwiec 24, 2015, 20:28:52 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
wyglada na to ,ze jest dodatkowy wtryskiwacz i dodatkowy regulator cis. paliwa,
no i czarna skrzynka z diodkami - wyglada na mechaniczno-elektryczny sterownik tego dodatkowego wtryskiwacza (za duzo diodek na sam przekaznik),
ktos mial pomysl i wykonal go nie idac na latwizne - widac po prostu, ze zrobil to sposobem chalupniczym i ma szanse dzialac
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4714 dnia: Czerwiec 25, 2015, 00:17:42 am »

Offline CoveName

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pasji Nie Zatrzymasz !
Niechcę robić offtopu... z tym że jest do doprowadzenia itd. to się liczyłem od razu widząc te zdjęcia... co jest czym się nie orientowałem bo ciężko przez ten bałagan było zauważyć połączenia itd...
2k bym był w stanie wsadzić w to auto żeby pod maską wyglądało ... z tym że przegląd niedługo się kończy... i zlot się zbliża, a ja nie chcę po prostu borykać się z tym problemem do następnego roku i po wsadzeniu całej kasy itd. się okaże że trzeba swap robić bo coś nie wyszło.... dlatego chyba szukam dalej i sobie go daruję bo z zewnątrz naprawdę ładna sztuka, acha i co do środka to ma tylko
konsolę i dwa fotele bo wnętrze jest całe nowe ale nie poskładane no to szukamy dalej ;)
W poszukiwaniu.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4715 dnia: Czerwiec 25, 2015, 01:31:49 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jezeli buda jest bardzo ladna, a chcesz miec turbosprezarke pod maska to mysle,ze warto sie tym autem zainteresowac,
widac, ze ten kto to robil, orientowal sie co chce uzyskac,
moze nie byl swiadomy uproszczen (a moze byl), ale nie dzialal po omacku i to ma prawo dzialac wystarczajaco ,
mozna to sterowanie wywalic spod maski i zastapic programowalna elektronika, ktora kosztuje ~600pln ,wiec z montazem i strojeniem trzeba tysiaka szykowac, ale nie wyglada na to, ze trzeba to robic na gwalt
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4716 dnia: Czerwiec 26, 2015, 03:56:36 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Mi te wszystkie złączki na cybanty nie wyglądają na druciarstwo tylko na dopasowywanie elementów. Przypuszczam, że docelowo miały być zamówione przewody na przetestowany już w praktyce rozmiar.
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4717 dnia: Czerwiec 27, 2015, 11:41:31 am »

Offline cezek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 676
http://allegro.pl/polonez-caro-plus-1-6-gsi-turbo-i5478079353.html ktoś coś mi powie o nim? mam zdjęcia nawet spod maski tylko że dla mnie turbo to wyższa szkoła jazdy, wiem tylko tyle od właściciela że paliwa potrafi wciągnąć 14 litrów a nawet i 16... więc moim zdaniem albo to Zap...la albo po prostu jest źle ustawiony...

Sprzedawalem i zawozilem do inter groclina gosciowi groki z tego co opowiadal to auto doinwestowane a wnetrze cale totalnie wszystkie plastiki poza jedna czescia połki (chyba ze przez 2 lata dokupil) jest nowe.
Co do tego, to nie szpachla. Fabryczna izolacja i podkład.[]

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4718 dnia: Czerwiec 28, 2015, 18:03:22 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4719 dnia: Czerwiec 29, 2015, 01:39:08 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.