Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1589998 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6280 dnia: Luty 26, 2017, 18:39:04 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Za 3k szukacie ładnego poloneza? Te czasy już minęły ...
Hmmm wiesz jak na razie szukam auta do 4000 tyś. ponieważ tyle mam na niego przeznaczone. Szukam przedewszystkim zdrowego poloneza z ładną blacharką któremu dam garaż i który docelowo spędzi ze mną wiecej czasu i sztuczne windowanie cen przez larwy pokroju niekturych handlaży niestety wywołują u mnie przykrość i żal.


Wiec proszę wszystkich użytkowników tego forum jak i fanatyków marki o pomoc na zasadzie ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Szukam Poloneza Caro minusa na Lucasie w metaliku z super blachami. Mechanike sobie ogarne.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2017, 18:48:33 pm wysłana przez Czaroo#1879 »
Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6281 dnia: Luty 26, 2017, 20:20:22 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Patrząc na to z jeszcze innej strony, to dzisiejsze ceny ładnych fur zblizają się do realnych kosztów remontu/poprawy tych zmęczonych. Co jest pocieszające, gdyź praca nie idzie na marne i jest coś warta, a nie jak kiedyś "panie to tylko polonez, max 2000zl"
Gorzej jak dziś chcesz kupić-trzeba zapłacić, ale to już nie jest auto dla budowlanców czy najuboższych.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6282 dnia: Luty 26, 2017, 22:10:16 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Najgorzej to zaliczyć dzwon idealnym egzemplarzem nie ze swojej winy.Za to co wycenia ubezpieczyciel sprawcy to sobie mozna kupic takiego co na lawecie moze prosto na skup złomu jechac.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6283 dnia: Luty 26, 2017, 22:51:43 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No niestety, za każdym razem, gdy się wyjedzie na drogę, istnieje ryzyko, że jakiś kretyn nam roz*ebie coraz rzadziej już spotykane w idealnym stanie auto, swoim pospolitym, istniejącym w setkach tysięcy egzemplarzy samochodem, po którego rozbiciu, może sobie kupić drugi, taki sam, a my zostaniemy z niczym, bo ani nie kupimy nowego, spod igły, ani łatwo nie znajdziemy idealnego, prawie nowego, z małym przebiegiem.A nawet, jeśli, to po kilku takich dzwonach, zaliczanych, powiedzmy, przez same ładne polonezy, tych aut po prostu braknie, podczas gdy tych drugich, zagranicznych, będzie jeszcze na pęczki.Chcę przez to powiedzieć, że dla większości użytkowników nowszych, lub nowych aut, skasowanie takiego samochodu, będzie zapewne tragedią i sporym wydatkiem, ale jest nieporównywalne, z ograniczoną możliwością, lub jej całkowitym brakiem, kupienia innego poloneza, kolejnego z kolejki.Niestety, w komisach nie stoją setki ładnych,prawie nowych. np. caro plusów, lecz wszelakie wieśwageny i inne, pospolite i istniejące w setkach tysięcy auta, z racji tego, że producent nadal produkuje, choć może nowsze modele.Dla sprawcy wypadku, to tylko auto i nic więcej, ale nie obchodzi go, że nie jest już produkowane i być może, chcielibyśmy zachować go w takim stanie jak najdłużej, bo nie mamy możliwości znalezienia innego egzemplarza? Gdyby to był rok, powiedzmy, 98, to zawsze można by było poszukać używanego, bo było ich na pęczki i ładnych, bo były młode, lub kupić nówkę, jak kogoś stać, albo naprawić uszkodzenia, przy użyciu fabrycznych części, bo też było ich pod dostatkiem.Dzisiaj, można zapomnieć  całkowicie o opcji nr. 2, praktycznie prawie całkowicie, o opcji nr. 3 i już niedługo, o opcji nr. 1 I co nam pozostaje? Nie jeździć w ogóle? Wtedy nic mu się złego nie stanie.Do tego trzymać w ciepłym, suchym garażu, regularnie konserwować, czyścić i przepalać.I jeździć tylko do tyłu i do przodu z garażu i z powrotem.Mam nadzieję że zrozumieliście cokolwiek z tego bełkotu  <mysli>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6284 dnia: Luty 26, 2017, 23:33:14 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Śmiejemy się z osób rejestrujących "zabytkowe" golfy 2, wczesne caro i inne młode auta, ale to chyba jedyna możliwość dostania większego odszkodowania w takim wypadku (przynajmniej tak przypuszczam). Auto powinno być wtedy inaczej klasyfikowane i sam za kilka lat zacznę się zastanawiać nad taką możliwością, bo faktycznie po włożeniu w "zwykłe" caro kilku tysięcy złotych zaczynam bać się wyjeżdżać z garażu, czytając o żenujących kwotach odszkodowań za rozbite polonezy, będące przed wypadkiem w idealnym stanie.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6285 dnia: Luty 26, 2017, 23:37:02 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Śmiejemy się z osób rejestrujących "zabytkowe" golfy 2, wczesne caro i inne młode auta, ale to chyba jedyna możliwość dostania większego odszkodowania w takim wypadku (przynajmniej tak przypuszczam). Auto powinno być wtedy inaczej klasyfikowane i sam za kilka lat zacznę się zastanawiać nad taką możliwością, bo faktycznie po włożeniu w "zwykłe" caro kilku tysięcy złotych zaczynam bać się wyjeżdżać z garażu, czytając o żenujących kwotach odszkodowań za rozbite polonezy, będące przed wypadkiem w idealnym stanie.
Wystarczy zrobić odpowiednią opinie rzeczoznawcy i wtedy masz podkładke.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6286 dnia: Luty 26, 2017, 23:55:49 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Wystarczy zrobić odpowiednią opinie rzeczoznawcy i wtedy masz podkładke.
Niestety nie jest to takie proste.Zwłaszcza jak samochód dalej występuje w katalogach jak plusy.Ubezpieczyciel bez sądu nie pokryje rzeczywistej szkody tylko wyliczy sobie co dla niego będzie korzystne.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6287 dnia: Luty 27, 2017, 00:41:46 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6288 dnia: Luty 27, 2017, 11:06:01 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Słabo!? Jeszcze go nie rozparcelowali ?? Już dobre kilka miesięcy temu identyczny anons widziałem. Tak nawiasem, nie mam pojęcia, na którym złomie on rezyduje i nie przypominam go sobie jeżdżącego ani gdziekolwiek stojącego.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6289 dnia: Luty 27, 2017, 18:36:05 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Niezły parch, ale nazwa miejscowości trafiona w dziesiątke :d https://www.olx.pl/oferta/polonez-okazja-CID5-IDkznKY.html#f347d34c61

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6290 dnia: Marzec 02, 2017, 13:49:54 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
Dobra baza pod rajdy w rozsądnych pieniądzach. Najcięższa robota już przy aucie wykonana:

https://www.olx.pl/oferta/polonez-1-6-gle-kjs-rajdowy-swap-rover-CID5-IDkiD28.html#0ef1c31722
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6291 dnia: Marzec 09, 2017, 09:56:34 am »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3440
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
https://www.olx.pl/oferta/polonez-truck-CID5-IDjaEQz.html#4a59c74384
Już ktoś się naczytał PTKu i cena mocno w górę.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6292 dnia: Marzec 09, 2017, 10:37:30 am »

Offline OLO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1179
W pewnych okolicznościach można stwierdzić że czytanie PTKu szkodzi :)
Były:
PNC 1.6 GLE 95
PNC 1.6 DOHC 91
PNC 1.5 GLE 93 EVO 1
PNC 1.5 GLE 94 EVO 2
PNC 1.6 GLI 95 EVO 3
PNC 1.5 GLE 94 EVO 4
PNC 1.4 GLI 96 EVO 5
PNC 1.9 D 96 EVO 6
PNC 1.6 GSI 99 EVO 7

Karetka 1.6 GLI 97 EVO 8
PN 1.5 SLE 90 EVO 9

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6293 dnia: Marzec 09, 2017, 11:20:05 am »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Petek to mały pikuś. Unormowało się. Wejdź na fejsbukową grupę Poloneza. Odlot gwarantowany bez prochów.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6294 dnia: Marzec 09, 2017, 12:05:50 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Haha, zaglądałem tam i prawie sami kosmici tam siedzą.Pytania takie padają, że ja pie*dolę  <lol2> Co to się teraz z ludźmi porobiło.Chyba dlatego  właśnie, tutaj na forum, jest taki spokój.Poza okazyjnymi spięciami.
Patrzcie, jak się teraz zdjęcia do ogłoszeń robi.Żeby tylko czasem kawałka blachy nie pokazać.A wisi już i wisi.
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-CID5-IDjvPER.html#b41ba6f3b9

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6295 dnia: Marzec 09, 2017, 14:30:58 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Mamy kogoś w okolicach Ostrołęki??

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamienie-okazja-CID5-IDji3oD.html#b429bcc5b2

Jakby był dół zdrowy to może bym się skusił ale lecieć 150km w jedną stronę żeby zobaczyć że auto nie ma progów albo podłużnic średnio mi się chce...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6296 dnia: Marzec 09, 2017, 15:02:00 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Haha, zaglądałem tam i prawie sami kosmici tam siedzą.Pytania takie padają, że ja pie*dolę  <lol2> Co to się teraz z ludźmi porobiło.Chyba dlatego  właśnie, tutaj na forum, jest taki spokój.Poza okazyjnymi spięciami
Pytania jak pytania, w końcu nie każdy się z wiedzą urodził. Bardziej chodzi mi o kulturę wypowiedzi i relacje interpersonalne panujące na tej grupie. Tam każdy jest wrogiem każdego choć zrzeszeni są w jednej grupie. Fuck logic. Zobacz jakie jest podejście do tematu Poloneza. W.g 80% członków tej grupy, jest to odpad który niezależnie od stanu ma kosztować tysioncpińcet, bydło z wołomina to wielcy mędrcy i szamani stada, a ten kto nie odcina i nie upala opon jest przegrywem. Pieprzona patologia...
Mamy kogoś w okolicach Ostrołęki??

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamienie-okazja-CID5-IDji3oD.html#b429bcc5b2

Jakby był dół zdrowy to może bym się skusił ale lecieć 150km w jedną stronę żeby zobaczyć że auto nie ma progów albo podłużnic średnio mi się chce...
nom, 40kilo mam do O-ki ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2017, 15:09:09 pm wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6297 dnia: Marzec 09, 2017, 17:57:17 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
A od której strony bo wg ogłoszenia auto stoi z 15 na zachód o O-ki
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6298 dnia: Marzec 09, 2017, 18:03:57 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6299 dnia: Marzec 09, 2017, 18:35:17 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Mam do tego koleżki z 20km. Odezwij się na PW to pogadamy co i jak.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.