Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1590011 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7180 dnia: Listopad 10, 2017, 14:19:49 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
W skodzie żony mam taki gadżet i ciągle go używam... szczególnie jak latam z przyczepką
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7181 dnia: Listopad 10, 2017, 17:57:11 pm »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
za cene tego gadzetu mozna kupic trucka i nie bawic sie w przyczepki
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7182 dnia: Listopad 10, 2017, 19:25:07 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Trzeba byłoby się za to bawić w mechanika. :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7183 dnia: Listopad 10, 2017, 20:10:10 pm »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
chyba nie doczytales, ze ciagnik przyczepki stracil skrzynie biegow  <cwaniak2>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7184 dnia: Listopad 10, 2017, 21:28:05 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Tylko za przyczepkę oc to 60zł i bezterminowy przegląd...

Myślisz że nie myślałem o trucku... przyczepka to inwestycja na kolejne 20 lat. Żaden truck nie przetrwa tego czasu w normalnej eksploatacji...

A do ciągania mam też srebrzankę puki co...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7185 dnia: Listopad 10, 2017, 21:48:17 pm »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
pewnie,ze przyczepka taniej wychodzi, to nie ulega watpliwosci,
ja tylko odnioslem sie do przydatnosci el.lusterek w ciaganiu przyczepki wzgledem ceny tych lusterek - wygodna paka albo lusterka, w tej samej cenie
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7186 dnia: Listopad 11, 2017, 11:13:11 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Trochę nie ogarniam co mają lusterka do ciągania przyczepki. Ja również ciągam przyczepki różnymi autami i ich nie przestawiam.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7187 dnia: Listopad 11, 2017, 16:49:29 pm »

Offline Grejpfrut

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Annopol
Też mam wrażenie, że to tylko zbędny gadżet, służący podjaraniu na zlocie, zwykły dodatek do szesnachy :P.
Sprawa wygląda następująco: są towary i usługi nie dostępnego dla zwykłego zjadacza chleba (ze smalcem). Nikt nigdzie nie powiedział że masz mieć zegarek od Rolexa czy Omegi. To nie są towary dla plebsu. To że jesteś zwykłym robalem i cię po prostu nie stać na taki frytas jak elektryczne lusterka do Poloneza, nie oznacza wcale, że mają kosztować 120zł. Dla takich jak ty są szroty i tam możesz do woli przebierać w larytasach. Możesz pasować stopniem zużycia klocki hamulcowe, mierzyć grubość tarcz- bo tak wyglądają smutne realia społeczeństwa FSO. Na szczęście same Polonezy i fajne części są co raz droższe i te auto w końcu przestanie trafiać pod strzechy i takich ludzi jak petek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7188 dnia: Listopad 11, 2017, 17:23:25 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Też mam wrażenie, że to tylko zbędny gadżet, służący podjaraniu na zlocie, zwykły dodatek do szesnachy :P.
Sprawa wygląda następująco: są towary i usługi nie dostępnego dla zwykłego zjadacza chleba (ze smalcem). Nikt nigdzie nie powiedział że masz mieć zegarek od Rolexa czy Omegi. To nie są towary dla plebsu. To że jesteś zwykłym robalem i cię po prostu nie stać na taki frytas jak elektryczne lusterka do Poloneza, nie oznacza wcale, że mają kosztować 120zł. Dla takich jak ty są szroty i tam możesz do woli przebierać w larytasach. Możesz pasować stopniem zużycia klocki hamulcowe, mierzyć grubość tarcz- bo tak wyglądają smutne realia społeczeństwa FSO. Na szczęście same Polonezy i fajne części są co raz droższe i te auto w końcu przestanie trafiać pod strzechy i takich ludzi jak petek.
#gownoburza za 3...2...1...

A tak na poważnie to lusterka elektryczne są fajnym bajerem, ale raczej jedyną ich pożyteczną funkcją jest podgrzewanie które się naprawdę przydaje podczas deszczu czy tez śniegu. Nie mniej jednak, raczej bym nie dał za nie równowartości poloneza. W tej kwocie pewnie zamknąłbym zamiast tego: centralny zamek, elektryczne szyby i jeszcze ewentualnie szyberdach.. Oczywiście jeżeli wszystko zakładamy sami :]
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7189 dnia: Listopad 11, 2017, 17:36:55 pm »

Offline damian6819

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1260
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4 95' PB/ LPG =>swap 1.6 16v LPG
lusterka elektryczne
Mam  i ani razu nie użyłem, sorki raz, żeby sprawdzić czy działają, a podgrzewanie ? potrzebne jak ktoś lata na codzień i w zimę, tak to zbędny bajer, dziękuję dobranoc :)
totalitarne forum fso jednak zweryfikuje wszystkich - pełna lustracja
Samochód jest dla człowieka, a nie człowiek dla samochodu.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7190 dnia: Listopad 11, 2017, 17:47:22 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Mam sporo do czynienia z autami z pełną elektryką, robię nomalne przebiegi i podgrzewania też używałem tylko po to, by sprawdzić, czy działa. Bardziej przydaje się na tylnej szybie, chociaż też może z raz czy dwa w sezonie zdarza mi się używać. Lusterka wcale tak chętnie nie zachodzą szronem; raczej brudem.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7191 dnia: Listopad 11, 2017, 19:06:53 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Sprawa wygląda następująco: są towary i usługi nie dostępnego dla zwykłego zjadacza chleba (ze smalcem). Nikt nigdzie nie powiedział że masz mieć zegarek od Rolexa czy Omegi. To nie są towary dla plebsu. To że jesteś zwykłym robalem i cię po prostu nie stać na taki frytas jak elektryczne lusterka do Poloneza, nie oznacza wcale, że mają kosztować 120zł. Dla takich jak ty są szroty i tam możesz do woli przebierać w larytasach. Możesz pasować stopniem zużycia klocki hamulcowe, mierzyć grubość tarcz- bo tak wyglądają smutne realia społeczeństwa FSO. Na szczęście same Polonezy i fajne części są co raz droższe i te auto w końcu przestanie trafiać pod strzechy i takich ludzi jak petek.

Odbujaj się ode mnie, co? Przyszedłeś z dupy (i to dosłownie, zarejestrowałeś się chyba tylko po to, żeby wkurzać ludzi - napisałeś ledwie 4 posty, wszystkie służą nakręcaniu gównoburzy lub obrażają kogoś, więc pewnie niedługo pochyli się nad tobą moderator), nie znasz mnie i wyzywasz od plebsu. Super, poszpanuj swoimi lusterkami na Czerniewicach, dobrze się będą komponowały z odciną łutututu, co nie zmienia faktu, że są kompletnie bezużytecznym gadżetem. Równie dobrze można te pieniądze wsadzić w najdroższy płyn chłodniczy, specjalne opony na zamówienie czy najwyższej jakości dywaniki z wielbłądziej skóry, tylko wtedy efekt będzie bardziej widoczny/odczuwalny, bo lusterka z zewnątrz wyglądają jak seryjne, a na desce jest dodatkowy przełącznik. Jakoś ciężko o wytrysk na widok małego, plastikowego gówienka ze strzałką i możliwości zabawy na parkingu w przesuwanie w tę i z powrotem lusterka.

Nie wiem, jak to kogokolwiek może podniecać do tego stopnia, żeby na to wydał równowartość połowy poloneza. A może Grejpfrut jesteś handlarzyną, i cię bolą opinie, że sprzedajesz badziew za grube pieniądze frajerom  <lol>.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2017, 19:22:38 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7192 dnia: Listopad 11, 2017, 19:50:42 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
gdyby były jeszcze  elektrycznie składane,


Da się zrobić tylko trzeba mieć łeb na karku ;)

https://www.youtube.com/watch?v=6u_vNdy7saY
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7193 dnia: Listopad 11, 2017, 20:33:32 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Zasadność elektrycznych lusterek w samochodzie jest jedynie wtedy gdy samochód ma fotel kierowcy z pamięcią i jeżdżą nim 2 osoby.
Z tego powodu posiadam kluczyk do Superba żony i otwierając drzwi,  fotel ustawia się w moje położenie, lusterka też. Gdy zamknę samochód i żona znowu otworzy swoim kluczykiem, fotel i lusterka zajmują "jej" położenie. W Polonezie zasadność montażu tego wyposażenia pozostawiam każdemu z Was.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7194 dnia: Listopad 11, 2017, 20:34:29 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3440
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Sprawa wygląda następująco: są towary i usługi nie dostępnego dla zwykłego zjadacza chleba (ze smalcem). Nikt nigdzie nie powiedział że masz mieć zegarek od Rolexa czy Omegi. To nie są towary dla plebsu. To że jesteś zwykłym robalem i cię po prostu nie stać na taki frytas jak elektryczne lusterka do Poloneza, nie oznacza wcale, że mają kosztować 120zł. Dla takich jak ty są szroty i tam możesz do woli przebierać w larytasach. Możesz pasować stopniem zużycia klocki hamulcowe, mierzyć grubość tarcz- bo tak wyglądają smutne realia społeczeństwa FSO. Na szczęście same Polonezy i fajne części są co raz droższe i te auto w końcu przestanie trafiać pod strzechy i takich ludzi jak petek.

Odbujaj się ode mnie, co? Przyszedłeś z dupy (i to dosłownie, zarejestrowałeś się chyba tylko po to, żeby wkurzać ludzi - napisałeś ledwie 4 posty, wszystkie służą nakręcaniu gównoburzy lub obrażają kogoś, więc pewnie niedługo pochyli się nad tobą moderator), nie znasz mnie i wyzywasz od plebsu. Super, poszpanuj swoimi lusterkami na Czerniewicach, dobrze się będą komponowały z odciną łutututu, co nie zmienia faktu, że są kompletnie bezużytecznym gadżetem. Równie dobrze można te pieniądze wsadzić w najdroższy płyn chłodniczy, specjalne opony na zamówienie czy najwyższej jakości dywaniki z wielbłądziej skóry, tylko wtedy efekt będzie bardziej widoczny/odczuwalny, bo lusterka z zewnątrz wyglądają jak seryjne, a na desce jest dodatkowy przełącznik. Jakoś ciężko o wytrysk na widok małego, plastikowego gówienka ze strzałką i możliwości zabawy na parkingu w przesuwanie w tę i z powrotem lusterka.

Nie wiem, jak to kogokolwiek może podniecać do tego stopnia, żeby na to wydał równowartość połowy poloneza. A może Grejpfrut jesteś handlarzyną, i cię bolą opinie, że sprzedajesz badziew za grube pieniądze frajerom  <lol>.

Podoba mi się to:).

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7195 dnia: Listopad 11, 2017, 20:39:02 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Tutaj robicie chlew o lusterka, a w drugim temacie, znów o szyby.Co się tu ostatnio dzieje? Bez przerwy jakieś wyzwiska itd.Co to, fejsbuk?  ;>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7196 dnia: Listopad 11, 2017, 20:51:27 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Przyczyną jest nie fejzbók, lecz takie jedno zwierzę: http://forum.fsoptk.pl/index.php?action=profile;u=18126

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7197 dnia: Listopad 11, 2017, 20:53:02 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Zimno, szybko się robi ciemno, więc jakiś tłuk z nudów postanowił nieudolnie naśladować testovirona, a efekty są jakie są :P. Ciekawe, ile jeszcze razy będzie musiał obrzucić kogoś gównem, zanim dostanie banana. 
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7198 dnia: Listopad 11, 2017, 22:47:36 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1155
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
daniel22 zaraz cie wyzwie od biednego plebsu i wyskoczy czemu obrzucasz go "epitetami" i swoją mocą w gadce :d Na całe szczęście takich dziwacznych ludzi się spotyka tylko i wyłącznie w internecie :)
ps. naprawde w polsce jest taka bieda,że ludzie się afiszują swoim bogactwem posiadając samochód na który można zarobić w miesiąc czasu ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2017, 22:51:26 pm wysłana przez mihals »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7199 dnia: Listopad 11, 2017, 23:33:36 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
Z tego powodu posiadam kluczyk do Superba żony i otwierając drzwi,  fotel ustawia się w moje położenie, lusterka też. Gdy zamknę samochód i żona znowu otworzy swoim kluczykiem, fotel i lusterka zajmują "jej" położenie. W Polonezie zasadność montażu tego wyposażenia pozostawiam każdemu z Was.
Zgłoś

Aż pewnego dnia 2zł wpada w szynę, blokuje fotel i całe wnętrze staje w płomieniach.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E