Autor Wątek: Wadliwy przewód paliwowy  (Przeczytany 1951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wadliwy przewód paliwowy
« dnia: Maj 12, 2006, 23:15:02 pm »

Cichy-Lodz

  • Gość
Od pewnego czasu mam problem z przewodem paliwowym do listwy wtryskiwaczy w Polonezie Caro Plus 1,6 GSI. Wymieniam je regularnie co pół roku ponieważ mi pękaj?. Prawdopodobnie guma parcieje pod wpływem tempetatury panuj?cej pod mask? silnika ale nie zauważyłem aby ona była ponad normę. Je?li kto? zna rozwi?zanie tego problemu to proszę o poradę bo przecież innym chyba tak często (guma nie pęka) przewód paliwowy.

Wadliwy przewód paliwowy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2006, 09:02:13 am »

jankiel

  • Gość
załóż inny przewód paliwowy  na gieldach maj? czasem  takie jak kiedy? były przewody w oplocie zewnętrznym a nie wewnętrznym mi te  gumowe też pękaja

Wadliwy przewód paliwowy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2006, 14:01:01 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
moze zawor reulujacy cisnienie sie zacial ,ale w sumie nawet jakby sie 5barow cis zrobilo to przewod powinien wytrzymac
sprawdz cis panujace w ukladzie na wszelki wypadek ,a przewod zaloz mocniejszy
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Wadliwy przewód paliwowy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2006, 14:48:24 pm »

Offline turbonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 356
jak by sie zrobilo 5 barow to by tak przelewalo silnik ze by niebardzo dalo sie jezdzic

Wadliwy przewód paliwowy
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2006, 14:49:05 pm »

Meggido

  • Gość
Nie kupuj po prostu przewodów ci?nieniowych polskiej produkcji. Tam jest odpowiedni przewód ci?nieniowy, który można dopasować od zachodniego producenta.

Wadliwy przewód paliwowy
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2006, 15:19:08 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Meggido,
no nie przesadzaj z ta polska produkacja
takie cis to wytrzyma zbrojony waz igielitowy ,a co dopiero waz do tego przeznaczony
moze znowu ktos dal ciala z zamowieniem czesci zamiennych ,tak jak paski klinowe FOMARU  ,a polskie to one bynajmniej nie byly (jakies skandynawskie)
trzeba poszukac innego weza jak mowisz ,ale to "polskiej produkcji" tam wogole nie pasuje
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Wadliwy przewód paliwowy
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2006, 15:20:49 pm »

Meggido

  • Gość
Ja mam do?wiadczenie z polskimi wężami przeznaczonymi do hydrauliki siłowej, a także z cał? armatur? do niej przeznaczon?. Na polskich podzespołach nie dało się tego poł?czyć w sposób trwały i szczelny.