Autor Wątek: pompka paliwa gle z 3 wyjściami  (Przeczytany 2241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pompka paliwa gle z 3 wyjściami
« dnia: Styczeń 31, 2011, 20:23:42 pm »

Offline szuczka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
    • Były polonezy sztuk 5 wszystkie z gazem
http://allegro.pl/pompa-paliwa-polonez-caro-po-93-mechaniczna-nowa-i1395085458.html
 
Czy możę mi ktoś narysować jak to podłaczyc przewodami do zbiornika  2 przewody i gaznika pod filterek .Już mi brakuje cierpliwości na garażowego mechanika -Pijaczka  :angry:dostaje pomroczności jasnej i znowu chyba zle podłączył przewody, bo nie ciągnie ze zbiornika . A męczył sie dziś 3 godziny . Ale tak po chłopsku - które wyjście jest na powrót i pobieranie paliwa ze zbiornika a które wyjście podłaczyc do gażnika ( filterka przed gażnikiem ).Bo coś mi sie zdaje ze podłaczył te 1 wyjście z tyłu pompy -co jest do gażnika. Tak patrzałem teraz po ciemku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 20:46:28 pm wysłana przez szuczka »

Odp: pompka paliwa gle z 3 wyjściami
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2011, 07:09:24 am »

myambo

  • Gość


1 - Przelew (powrót do baku)
2 - Do gaźnika
3 - Od baku
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 07:09:53 am wysłana przez myambo »

Odp: pompka paliwa gle z 3 wyjściami
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2011, 13:29:00 pm »

Offline szuczka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
    • Były polonezy sztuk 5 wszystkie z gazem
W koncu ktoś konkretny dziekuje bardzo ;)


Odp: pompka paliwa gle z 3 wyjściami
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2011, 13:52:39 pm »

Offline Alien#174

  • Mój Polonez - jako JEDYNY od początku w PTK
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Mężczyzna
  • ***$karbnik PTK ***
    • PN CARO 1.6GLE MR'91
Podłączenie to połowa sukcesu, jak gaźnikowiec długo stał to może mieć problemy z zaciągnięciem paliwa (nic to że nowa pompka!) nalej bezpośrednio do gardzieli gaźnika tak z dwie nakrętki - jeśli gaźnik jest dobrze podłączony powinno starczyć na zassanie paliwa z baku.
Minister Zdrowia ostrzega! Polonez uzależnia!
PN Caro - burgundowe cacuszko 92' ( Polina )

Odp: pompka paliwa gle z 3 wyjściami
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2011, 14:04:56 pm »

Offline szuczka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
    • Były polonezy sztuk 5 wszystkie z gazem
Na gażniku odpalam jak mi LPg nie chce zaskoczyc w te mrozy. a pompke wymieniłem juz ze 2 miesiace temu ale oczywiścxie nie umiał podłączyć  mechanik . Wczoraj podłączył przewody i oczywiście zassało wszystkie bo zle podłączył -czyli powrót podłączył do gażnika ,  zasilanie z baku-do pompki na gaznik a powrót podłączył heh do zasilania z baku .Tak to wygląda ehh człowiek się męczy z braku garażu.

Aktualizacja- kolega podłączył przewody jak powinno być -ciągnie paliwo z baku ładnie , wleje do gażnika wypali co ma w gazniku i zdycha niewiem co możę być. Nawet rozpędzony samochód z LPG przełączenie na PB i gaśnie czyżby gażnik był zapchany.? i nie ciągnie od dołu paliwa?
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 20:30:45 pm wysłana przez szuczka »

Odp: pompka paliwa gle z 3 wyjściami
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2011, 23:06:32 pm »

Offline szuczka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
    • Były polonezy sztuk 5 wszystkie z gazem
Powodem nieciągniecia paliwa z baku był (jest przewód paliwowy zasilający z baku paliwo ) na razie podłączona pompka na krótko do butelki i chodzi. Przewody paliwowe strasznie drogie . ;(