Autor Wątek: kostka w stacyjce  (Przeczytany 5566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 08, 2006, 14:48:47 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
nie mam niestety dostatecznej wiedzy na temat mr93... najpelniej moge sie wypowiadac na temat plusa

podejrzewam, ze przewody, o ktore pytasz sa odpowiedzialne za wlacznik elektromagnetyczny rozrusznika...
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2006, 15:41:52 pm »

Chomal#1856

  • Gość
Osfald, no widzisz a ja mam u siebie tak ze jak sie zapomnie i bardzo sie spiesze czasami wchodze do auta wkładam klluczyk, przekrecam, odpalam ale swiatła swiec? cały czas. Jedyna rzecz ktora się wyłancza to radio
Tak wiec nie zawsze system zd?zy zareagować.Jezeli chwilke odczekam to swiatła, nawiew w czasie odpalania gasn? a radio działa :)

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 08, 2006, 16:04:52 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
nie doczytalem w instrukcji obslugi aby odczekiwac jakis konkretny czas miedzy przelaczeniem stacyjki z pozycji GO do pozycji START... napisane jest tylko, ze w pozycji GO zaczyna przez chwile pracowac pompa oraz rozpoczyna sie automatyczna procedura kontroli ukladu wtryskowego.... jesli jednak nie chcesz za czesto zagladac pod maske to wskazane jest aby odczekac te 5sek zanim zakrecisz rozrusznikiem (po co dobijac na dokladke akumulator)...

u mnie wylaczanie dodatkowego obciazenia dziala poprawnie jednak nigdy nie zapalam silnika na wyscigi wiec pewnie dlatego sie wyrabia  :)

PS
jesli szybko uruchamiasz silnik to radio Ci gasnie z prostej przyczyny... akumulator nie wytrzymuje obciazenia skoro reszta urzadzen pozostaje wlaczona...
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 08, 2006, 16:59:18 pm »

Chomal#1856

  • Gość
Osfald, Dziękuje za (jak zwykle) wyczerpujac? odpowiedz :)

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2006, 17:28:56 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
:thumbs:
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 08, 2006, 22:59:00 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
w PLUSACH wypala sie styk od postojowek bo tutaj podlaczenie idzie prosto z AKU a nie tak jak pisal Osfald ,wiec bo to mialem u siebie

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 08, 2006, 23:16:21 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
napisalem, ze stacyjka nie wlacza obwodow wysokopradowych za wyjatkiem bindexu... czytaj uwaznie GT...

swiatla postojowe jakby na to nie patrzec maja mala moc i ich prad mie?ci się w granicach 1,5-2A (4x5W) razem z oswietleniem tablicy... taki prad nie powinien uszkodzic w normalnej eksploatacji stykow elektrycznych stacyjki
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2006, 01:30:24 am »

Drobek

  • Gość
Osfald,  a czy ty przypadkiem nie konstruowałe? poloneza?  :D  :D  że masz takie długie wyczerpuj?ce wypowiedzi  :D

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 09, 2006, 01:40:34 am »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
nie nie ja poprostu jestem dlugi i wyczerpujacy  :roll:

a powazniej to korzystam czesto z morawskiego i schematu elektrycznego plusa oraz wlasnego jakiegos tam doswiadczenia z polonezami... watpie abym jednak przekroczyl ten poziom zanim sprzedam swojego poldzia...

macie tu naprawde kilku swietnych fachowcow... zeby daleko nie szukac... kolega Mrozek :)
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 09, 2006, 01:50:21 am »

Drobek

  • Gość
haha ty pewnie studencikiem jestes cio?  :D  :D  tak mi sie jako? wydaje........

kostka w stacyjce
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2006, 01:51:23 am »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
gorzej... nauczycielem akademickim  :mrgreen:
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)