Autor Wątek: Jaka realna cena poloneza.  (Przeczytany 2349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Jaka realna cena poloneza.
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 22, 2024, 19:19:01 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Są w życiu o wiele ważniejsze rzeczy, niż pieniądze, pomijając oczywiście zdarzenia losowe typu ciężka choroba itp, kiedy to właściwie najczęściej upłynnia się wszystko co można, by zdobyć parę groszy na leczenie, gdy w grę wchodzą spore sumy, ale jak mówię, to jest ostateczność, bo w normalnych warunkach, gdy mamy w miarę wszystko ok i nie chodzimy głodni, to jeszcze można się zastanowić nad podobnymi decyzjami. Fakt nr. 1, tego już nie kupimy, bo tego nie ma, jak wiadomo, a fakt nr. 2, niejeden sprzedał, a po czasie żałował i znów na powrót szukał (czasem bezskutecznie) auta w dobrym stanie. Albo na tym wygramy, albo stracimy, bo tak do końca nie wiadomo, co się stanie z całym rynkiem i zainteresowaniem tematem FSO, a po drugie, nie wiemy, co mogą za jakiś czas wymyślić w temacie starych aut, ale jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije.

Odp: Jaka realna cena poloneza.
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 23, 2024, 10:46:49 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3033
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Cały mój strychowy Polmozbyt wklepany w Excela, wyceniony i gotowy do wrzucenia na grupki fb celem upłynnienia

Oj to kolejny temat który mi się ciągnie już latami.. Mam nazbierane towaru ale póki co trzymam się zasady, że póki mam dane auto w stajni to trzymam. Magazynowanie na strychu nie kosztuje ale jakby coś teraz przyszło kupić.... Wole nie myśleć jakbym sobie pluł w brodę.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Jaka realna cena poloneza.
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 23, 2024, 15:27:21 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Dobrze, jak się ma ten strych. Ja się o "magazyn" czasem potykam, jak wchodzę do garażu (w ciągu garażowym na blokowisku)... i tak pozbyłem się nawet wartościowych części, i ograniczyłem tylko do tych "wyjątkowo potrzebnych".
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...