GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > AUTA SYMPATYKÓW KLUBU

Caro 1.4 K16 Rover - 117 zieleń Capri by siarczanwisni

(1/5) > >>

siarczanwisni:
Kupiłem go niecały miesiąc temu, autko zostało kupione w salonie w Łodzi przez starszego Pana pod koniec 1994 roku. Gdy starszy Pan zmarł (w 2006), autko przejął jego siostrzeniec. Od tego czasu zrobił w nim zawieszenie, przez 6 lat posiadania zrobił nim cały 1000km. Auto nigdy nie jeździło w zimę, całe życie garażowane. Do Polda mam wszystkie książeczki gwarancyjne, a nawet fakturę zakupu! Pod maską zadbane 1.4 z przebiegiem prawie 91 000 km.
Do ogarnięcia parę pierdółek po jedynej przygodzie w swoim żywocie i kosmetyka.
Plany - trzeba koniecznie zrobić coś z zawiasem (jest podwyższony, a ja preferuję w drugą stronę), jak starczy cierpliwości to koło pójdzie w polerkę, a jak nie to zapewne coś innego wskoczy, radio!
Fotki:











Daniel#1981:
Mmmm szesnacha 1994 rok najlepsze wtedy były ale masz chłopie szczęscie że ją dorwałeś. Zapewne ma porządnego ''powera''  :D . Czy on był nie dawno na allegro za 2000 zł ?? To ten ??

Arti28:
Elegant Jednak oryginał to oryginał ;) Szanuj poldzia DANIELxD a w czym one były lepsze ? blacha jedynie  ,minus tego powera  to    hamulce  starego typu ... :-)

siarczanwisni:

--- Cytat: DANIELxD w Sierpień 28, 2011, 23:00:48 pm ---Czy on był nie dawno na allegro za 2000 zł ?? To ten ??
--- Koniec cytatu ---
Tak, to ten ;)

Buźka:
Achhh,mój kolorek  <zakochany> Szkoda,że na zdjęciach on wychodzi zupełnie inaczej,niż w rzeczywistości,taki jego urok  <uoee> Poza tym,teraz widzę,ile daje do wyglądu orciari w kolorze nadwozia.Niby taki sam,a już wygląda lepiej.  <cwaniak> Poza tym,bardzo ładny i zadbany  :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej