Autor Wątek: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba  (Przeczytany 2355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« dnia: Marzec 11, 2017, 16:23:39 pm »

Offline sebastian98

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro +
Przedstawiam wam mojego poloneza pierwszy właściciel dziadek mojej dziewczyny w moich rękach od roku wcześniej długo stał dopiero wskoczyło 70tyś
cały od nowości nic nie malowane można powiedzieć że nawet brak rdzy bo tylko od strony kierowcy na drzwiach kawałeczek a tak to 0 od spodu naprawdę w dobrym stanie żadnych dziur nic w ostatnim czasie zrobiona uszczelka pod głowicą + planowanie zmienione białe kierunki na pomarańczowe i zmienione halogeny na żółte oryginalne dorwałem jeszcze nowe w starych pudełkach :]







Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2017, 19:28:10 pm »

Offline Michu125p

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 188
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jeśli FSO, to tylko z dwoma wałkami rozrządu :)
    • 125p 1.4 16V / Caro 1.4 16V
Świetny kolor :)

Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2017, 08:54:43 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
69E :) Miałem boscha w tym kolorze. Przyjemny egzemplarz, jakie plany co do autka ?

Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2017, 10:23:43 am »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3440
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Ładny. Czemu założyłeś mu ala rynkowe kratki na halogeny? Nie lepiej trzeba było poszukać ładnych nowych plastikowych wesemów? Przód z pomarańczowymi kierunkami bardzo mi się podoba. Zostawiasz w ori czy będziesz cudował typu szerokie felgi, obniżanko przez ścięcie sprężyn czy magiczny rost i obklejanie naklejkami??:)
A co się stało ze znaczkiem z przodu.

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2017, 10:52:31 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5142
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
 Nawet tak nie żartuj.Trzeba by mieć nasrane we łbie, żeby praktycznie fabrycznego, ładnego plusa "tjuningować" jakimiś obniżaniami itd. Co jak co, ale wszelakie udziwnienia typu obniżania, jakieś szerokie felgi, z naciągniętymi oponami, rosty naklejki i inne cuda, to według mnie, nie do poloneza.Największa głupota, to hodowanie rdzy, której jak ognia, należy w polonezie unikać, a nie jeszcze jej pomagać.Ale już np. wsadzenie innego silnika, który oczywiście nie wymaga wycięcia polowy samochodu, jest całkiem spoko.Takie moje skromne zdanie.A co do kierunków, to rzeczywiście, w zestawieniu z podobnymi do tego kolorami, wyglądają bardzo fajnie, bo nie do każdego lakieru pasują.
I dopiero zauważyłem, że to jest dział auta sympatyków, a nie giełda, bo już myślałem, że to uto jest na sprzedaż  :jezyk2:

Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2017, 11:26:47 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Trzeba by mieć nasrane we łbie, żeby praktycznie fabrycznego, ładnego plusa "tjuningować" jakimiś obniżaniami itd. Co jak co, ale wszelakie udziwnienia typu obniżania, jakieś szerokie felgi, z naciągniętymi oponami, rosty naklejki i inne cuda, to według mnie, nie do poloneza.Największa głupota, to hodowanie rdzy, której jak ognia, należy w polonezie unikać, a nie jeszcze jej pomagać.

+1 :).
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2017, 11:28:14 am »

Offline sebastian98

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro +
raczej zostanie oryginalnie wszystko zrobię w niedługim czasie kawałek tego purchla co jest i tyle :] może jakiś alus
a co o halogenów to kratkę wsadziłem bo była w zestawie dostałem te halogeny przeleżały nowe u gosścia w pudełku może ze 20lat

Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2017, 16:10:29 pm »

Offline Bartek GSi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 739
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSI 1998r Zielono- Granatowy metalik 42U
Bardzo ładny, widać, że ktoś się o niego troszczył. Aczkolwiek dla mnie pomarańczowe kierunki się nie podobają. Do tego koloru pasuje najbardziej ciemny front czyli przyciemnione lampy przednie , kierunki i boczne. Żółte halogeny nawet spoko. Jakaś ładna felga by mu się przydała, nawet seryjna.

Plus za czarną blaszkę, ja niestety musiałem się z nimi rozstać i z salonowymi ramkami również  ;-|
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2017, 16:12:43 pm wysłana przez Bartek GSi »

Odp: Polonez Caro + 1.6 GLI 1997 Seba
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2017, 18:06:17 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Zółty kierunek jest passe. Jedyną rzeźbą jaką bym zrobił to wytłumienie wnętrza i ameliniowa felga.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.