Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 594855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2720 dnia: Sierpień 11, 2018, 23:14:14 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3128
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Ujmę to tak, nie pierwszy i nie ostatni raz. Będzie to trwało do najbliższej dekonspiracji i banicji, wtedy ponownie usłyszymy przyśpiewkę w stylu "ra ta ta, ra ta ta PeTek znowu hejtem sra", na kolejnej superprodukcji dedykowanej mentalnym gimbusom.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2721 dnia: Sierpień 11, 2018, 23:28:16 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
oj Buźka ty tez jestes tu wyrozniajaca sie postacia i w zadnym przypadku nie mam na mysli pozytywnego aspektu tego okreslenia,
ale Panowie, nie offtopikujcie, zalozylem temat naszemu milosnikowi - nie temu o ktorym pisze Gomulsky ,ale tez jest zajebiscie ;> i kazdy moj prywatny wrog ma pole do popisu
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2722 dnia: Sierpień 12, 2018, 00:42:53 am »

Offline golders

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Coupe + inne PN.
Cytuj (zaznaczone)
nie przejmuj sie, wkleilem to,zeby sie ludzie posmiali, tak jak ja wczoraj ze smiechu oplulem monitor,
ciekawi mnie tylko kwestia, czy on sam wierzy w to co pisze, czy rżnie głupa z mysla,ze mnie przestraszy - to drugie sie zupelnie nie udalo, bo do takich infantylnych zagrywek musi sobie poszukac glupszego od siebie,
tak czy inaczej to swiadczy jedynie o niedojrzalosci - ryzyko jest dla tych, ktorzy tu powierzyli swoja nie mala kase osobnikowi o mentalnosci nastolatka
 <lol>
[/i]
Nigdy do tego wątku nie zaglądałem , niesłusznie jak sie okazuje.
Kolega KaGeBe  dostarcza mi coraz lepszej rozrywki.

ps. Dodaj całą "smieszną " korespondecje prywatną ,co w samo w sobie jest objawem upadku <blee>

Korespondecje PRYWATNA należy uzupełnić

(Bez tematu)
« Wysłane do: KGB dnia: Listopad 10, 2017, 21:48:00 pm » OdpowiedzCytujUsuń
Witam
Szanowny kolego nie znam cie osobiscie ale po kilunastu postach jakie napisales juz mam pewne zdanie na twoj temat.
Nie bede po tobie jechal publicznie i wytykal ci niekompetencji (np. bespo to nie jest firma tylko znak towarowy bezpiecznego szkla za prl) braku czytania ze zrozumieniem(liczba posrednikow jakich sie doliczyles), hejtowania innych(paskudny oplowski),braku znajomisci pojecia klijent (w naszej akcji jest tylko relacja organizator/uczestnicy), posadzania o niezrozumiale intencje (musze namowic zeby samemu kupic).

Nie rozumiesz motywow zorganizowania takiej akcji.Tu nie ma relacji biznesowych "klijent placi i wymaga".Pytanie komu placi? Nie mi ani Tomkowi. Akcja to nie demokratyczne wybory ,przystepujesz na okreslonych warunkach akceptujesz badz nie.

To ze sie nie dorobiles to nie cnota tylko albo lenistwo albo gluoota albo jedno i drugie. I nie wypominaj nikomu majetnisci bo zamiast tracic czas na gadanie bezsensownych glupot na forum popracowal bys uczciwie albo przynajmniej ogarnal swoje Polonezy zeby wsydu marce nie przynoisic.
Ja teraz pisze do Ciebie choc wiem że to strata czasu i nic z tego zapewne nie zrozumiesz.
Stajesz sie posmiewiskiem przez swoje zacietrzewienie  i przekonanie o swoich racjach.
Skoncz porządną szkołe naucz sie jakiegoś zawodu pokaż ,zrób cos co cie uwiarygodni bo jak narazie to jetes zwyklym pieniaczem, za ktorego mi wstyd na tym forum.

Pozdrawiam Artur






Z nieustającym  FSOwsowskim pozdrowieniem
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 01:43:46 am wysłana przez golders »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2723 dnia: Sierpień 12, 2018, 02:02:39 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
no coz, jaki piekny przyklad zaorania siebie na forum - pewnie nawet nie widzisz w ktorym miejscu, ale to nie dziwne, co jak co, ale do porzadnej szkoly to by cie nie przyjeli
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2724 dnia: Sierpień 12, 2018, 02:15:39 am »

Offline golders

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Coupe + inne PN.
no coz, jaki piekny przyklad zaorania siebie na forum - pewnie nawet nie widzisz w ktorym miejscu, ale to nie dziwne, co jak co, ale do porzadnej szkoly to by cie nie przyjeli

Ogarnij swoje Polonezy, zamiast pisać bzdury na forum. Niestety nadal aktualne.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 03:08:15 am wysłana przez golders »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2725 dnia: Sierpień 12, 2018, 09:25:09 am »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Co to jest kliJent?

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2726 dnia: Sierpień 12, 2018, 10:08:53 am »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Co to jest kliJent?

Może kliJent to jak dawniej premJer ?  <lol2>
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2727 dnia: Sierpień 13, 2018, 18:31:40 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Niech Stalin będzie z wami!  <rotfl2>

https://www.youtube.com/watch?v=TgzrI1okwrQ
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2728 dnia: Sierpień 16, 2018, 08:14:16 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2729 dnia: Sierpień 16, 2018, 12:43:33 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Zastanawiałem się - humor, czy cebulandia, w sumie bardziej to jest bardziej tragiczne, niż śmieszne, ale chyba jednak ten temat będzie bardziej odpowiedni.

Janusz Biznesu, linkowy potentat chroni tajemnicy swojego bogactwa, nie dla was ta wiedza biedaki, nie dla psa, dla pana to  <rotfl2> <rotfl2> <rotfl2> Co prawda temat mnie nie dotyczył, bo żadnej linki nie potrzebuję, ale rozbroiło mnie podejście, bądź co bądź "miłośnika FSO" do innych pasjonatów. I to nie jest niestety wyjątek na tych rakowych grupach.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 12:58:16 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2730 dnia: Sierpień 16, 2018, 15:17:17 pm »

Offline michau

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1651
  • rover team
Widac bardzo smieszny jestes kolego. Po pierwsze jak napisalem - prowadze warsztat i nie wszystko co wiem skad mam musze opisywac calemu swiatu. Dlaczego jak ktos mial dojscie do materialow ig to sie nie podzielil tylko wykupil wszystko? Jak wchodzisz do warzywniaka to pytasz od kogo i po ile kupuje sklepikarz ziemniaki? No bo janusz cebulak musi dorwac sie do koryta. Ziolek bedzie mkal linki i nie narzeka a Ty sie nie wiem po uj wpier... ;) jak nie masz co robic - idz sobie do piaskownicy pobawic sie.
in garage : 1.4 16v, 1.5 8v  1.6 16v, 1.8 16v VVC, 2.0 OHC, 2.0DOHC
czy da się więcej? ;)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2731 dnia: Sierpień 16, 2018, 15:26:52 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Po pierwyj: używaj polskich znaków. Fajnie, że po raz pierwszy od 2 lat się zalogowałeś na forum, tylko po to, żeby się usprawiedliwić :).

Widac bardzo smieszny jestes kolego. Po pierwsze jak napisalem - prowadze warsztat i nie wszystko co wiem skad mam musze opisywac calemu swiatu.

Jak jesteś cebulakiem, to faktycznie nie musisz. W końcu po co sobie pomagać, nie? Ale czerpać wiedzę przez te 10 lat z grup i for, od tych głupków, co się jak frajerzy bezinteresownie dzielą wiedzą z innymi to jest fajnie, co nie? Trzeba na pasjonacie frajerze coś tam zarobić, a jak nie chce gnój kupić, to niech się męczy z badziewiem z linexu. Lepiej kupować część za 10zł i sprzedawać za 15zł, i jednocześnie ukrywać markę przed całym światem - wtedy może zostaniesz FSO-wskim linkowym potentatem niczym ze znanej produkcji z animowanym Korwinem  <rotfl2>

Dlaczego jak ktos mial dojscie do materialow ig to sie nie podzielil tylko wykupil wszystko

Widocznie śmierdział cebulą podobnie do Ciebie :) Cóż, trochę takich ludzi w środowisku FSO jest, stąd pewnie opinia o nim jest taka a nie inna, i pan J, choć go nie lubię, w tym punkcie ma trochę racji.

Co do reszty bełkotu to nie będę się odnosił, bo teksty o warzywniaku i piaskownicy są już poniżej poziomu i lepiej poświęcić czas nawet na składanie domków z zapałek czy ludzików z żołędzi, niż na takie dyskusje  :]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 15:28:47 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2732 dnia: Sierpień 16, 2018, 15:31:34 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Widac bardzo smieszny jestes kolego. Po pierwsze jak napisalem - prowadze warsztat i nie wszystko co wiem skad mam musze opisywac calemu swiatu. Dlaczego jak ktos mial dojscie do materialow ig to sie nie podzielil tylko wykupil wszystko?
kupujesz te linki hurtowo i sprzedajesz detalicznie ? jezeli nie, to udzielenie informacji jaka firma to sprzedaje nie jest zadna "własną tajemnicą handlową" tylko wlasnie zwyklym buractwem - przeciez nikt z mazowsza nie pojedzie na łysą górę wymienic linke sprzegla,
chyba ze liczysz na pielgrzymow <hahaha>
a do materialow w groclinie to ktos sie dobijal do nich ostro i nie wiem jak mial sie z kims dzielic,skoro tego bylo gora 3m^2
jezeli mowa o czarnych krzakach na szarym tle, bo o innej akcji z groclinem nie wiem

to nie jest niestety wyjątek na tych rakowych grupach.
rak jest tylko na grupach ?? nie zauwazyles nic nietypowego na forum, gdy pisales w pewnym temacie zupelnie nie na temat ;]
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2733 dnia: Sierpień 16, 2018, 15:41:25 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Po pierwsze jak napisalem - prowadze warsztat i nie wszystko co wiem skad mam musze opisywac calemu swiatu.
Jako warsztat masz u producenta warunki zakupu, o jakich byle ludzik z ulicy może tylko pomarzyć, więc na rabacie i tak zarabiasz. Trzeba to wytłumaczyć klientowi; no chyba że te linki bierzesz na jakiejś mecie, która dla każdego produkuje za psi ch...
Ostatecznie, mogłeś powiedzieć, że sam je produkujesz - przynajmniej byś się nie zbłaźnił. A tymczasem - mleko się wylało...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2734 dnia: Sierpień 16, 2018, 15:54:43 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3128
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Jak ktoś przywykł do jebania innych "miłośników" na larytasach do FSO bo w najgorszym okresie dla tych samochodów zaopatrzył się w 10cio letni zapas wszelkich "niestandardowych" gratów to się nie ma co dziwić, że gdy ktoś obnaża kulisy ich biznesu to się ciskają jak Brianek, któremu mame nie chciała kupić lizaka.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2735 dnia: Sierpień 16, 2018, 16:36:21 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
to nie jest niestety wyjątek na tych rakowych grupach.
rak jest tylko na grupach ?? nie zauwazyles nic nietypowego na forum, gdy pisales w pewnym temacie zupelnie nie na temat ;]

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2736 dnia: Sierpień 16, 2018, 16:39:22 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Rak jest wszędzie w jakiejś tam ilości, wejdźcie sobie na grupy facebookowe typu "FSO polonez fan club." i porównajcie poziom forum z poziomem na grupach. Gwarantuję, że na grupach będzie znacznie gorzej (mniej więcej jak tutaj w 2005 roku - bzdura na bzdurze i nieliczne głosy rozsądku przebijające się przez potok gówna) - dlatego z większości się wypisałem po paru tygodniach pobytu na nich i czytaniu idiotycznych porad udzielanych w jakimś dialekcie dalekim od języka polskiego.  :]
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2737 dnia: Sierpień 16, 2018, 16:52:01 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
nie narzekajcie :) tylko niech każdy zacznie od siebie :) niech pisze na temat, a nie obrażając innych :) i będzie dobrze...

Sytuacja jest czysto humorystyczna, tragikomedia, więc jak najbardziej na temat :) Podobna sytuacja była jakiś czas temu, jak szukałem końcówek RTS i spytałem na którejś grupie, w jakiej hurtowni je dostanę - odpowiedzi nie uzyskałem, za to dostałem propozycję w stylu "pojadę je kupić do sklepu, doliczę sobie 30 procent prowizji i ci wyślę, pasuje"?  <rotfl2> To, że ktoś sobie chomikuje części sprzed 20 lat to inna sprawa, ale jak jedzie do sklepu po nową część, dolicza sobie marżę i wysyła kosząc pieniądze na frajerach i ukrywając dystrybutora części/markę, to już szczyt Januszostwa. Takie moje zdanie :).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 16:56:10 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2738 dnia: Sierpień 16, 2018, 18:14:13 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
dolicza sobie marżę i wysyła kosząc pieniądze na frajerach i ukrywając dystrybutora części/markę
Jakiś rok temu miałem właśnie podobną sytuacje z przełącznikiem el lusterek. Okazało się, że normalnie można je kupić jako przełącznik z autobusu, ale nikt nie mówił, żeby tylko za dużo ludzi nie miało i żeby sobie hajs nabijać... Dobrze, że na forum mi ktoś podesłał bo bym się naciął  <spoko>
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2739 dnia: Sierpień 16, 2018, 19:17:41 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
No właśnie - "ktoś" - nawet nie pamiętasz, kto. Trochę to smutne, choć wątek nosi tytuł "Humor". Tak, jak na Syreniarzach jeden z użytkowników upublicznił info o wysłaniu "kolekcji" syren na skup złomu i adres tegoż skupu. Zjeżdżać się tam zaczęli z całej Polski, aż złomiarz zwietrzył interes i zaczął podnosić ceny części, które początkowo opychał jako złom. I - co najlepsze - w ferworze walki o części z syren nikt z przyjeżdżających tam syreniarzy nie pamiętał już o użytkowniku, dzięki któremu mieli możliwość je pozyskać. Bardzo "ciekawe" zjawisko... Zdumiało mnie to, że nikt go nawet na łamach forum wirtualnie po ramieniu nie poklepał w ramach podziękowań za podzielenie się z pozostałymi wartościową informacją. A mógł przecież sam po cichu tam pojechać, wyszarpać co lepsze kawałki padliny i też "kosić frajerów". Przykro to pisać, ale z pewnością znacznie lepiej by na tym wyszedł.