Autor Wątek: mokra pompa paliwa  (Przeczytany 9095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mokra pompa paliwa
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 05, 2009, 19:17:21 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Kolego.. leć na szrot... przecież w abimexah czy boschu ssą fabryczne zaślepki pompy z grubej blachy :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

mokra pompa paliwa
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 05, 2009, 20:37:28 pm »

Offline radosław91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Aktualnie posiadany: PN caro+ '99 1.6 GLi
ja mam boscha z hydraulika i w miejscu pompy paliwowej jest przykrecona solidna podstawa z grubej blachy do mocowania pompy od wspomagania, tyle ze pod ta blacha nie ma otworu tzn. nadlewka na bloku jest i otwory tez, ale nia ma przelotu do skrzyni korbowej, jest zaslepione, tak jest w boschu a w abimexie to nie wiem ale pewnie tez, mówie wam jesli juz to bym zrobił taka zaslepke z blachy o gróbosci 5mm albo i więcej wkońcu tej blachy tak duzo nie trzeba tylko kawałek wyciąc w miare mozliwosci kawałek zblizony kształtem do pompki zrobic otwory i dobrze przykręcic, dla pewnosci posmarowac silikonem i nie ma opcii zeby pusciło :D  POZODRO
Powered by Lpg.

mokra pompa paliwa
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 05, 2009, 21:20:43 pm »

Offline FaZi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez, Mercedes, Fiat 125p
radzio_1991, dobrze prawisz, zobacze jak tamoja bedzie sie sprawowac, jak zle to wezme kawal grubachnej blachy :D Wytne i wlasnie na silikon albo ma jakas uszczelke. Ale przeciez nie ma takiego cisnienia olej zeby ta blache odginało :|

mokra pompa paliwa
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 05, 2009, 23:55:57 pm »

Tomek_

  • Gość
no ja odkręciłem moje cudo i było mokre na dole, dobrze że kupiłem nowe uszczelki bo tamte były mokre, założyłem pompe ale bez popychacza, z pośpiechu zapomniałem sprawdzić czy nie cieknie XD ale to akurat małoprawdopodobne, mo sposób wydaje się być idealny, nie trzeba rozkręcać zacisków, wyjmować przewodów paliwowych, biegac po szrtach i kombinować z zaślepkami, dlaczego ktos inny na to nie wpadł wcześniej ?  :roll:

mokra pompa paliwa
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 06, 2009, 00:45:19 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)

dlaczego ktos inny na to nie wpadł wcześniej ?


A wiesz że gość ktory wymyślił plastikowe końcówki sznurówek zadał sobie to samo pytanie ?

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

mokra pompa paliwa
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 06, 2009, 09:45:18 am »

Tomek_

  • Gość
Cytat: "Stingerek"
Cytuj (zaznaczone)

dlaczego ktos inny na to nie wpadł wcześniej ?


A wiesz że gość ktory wymyślił plastikowe końcówki sznurówek zadał sobie to samo pytanie ?


leże  :mrgreen: