GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > AUTA SYMPATYKÓW KLUBU

Polonez 1500 '80 zieleń stepowa,oryginał 7 tys km by Tomekk

<< < (9/10) > >>

Tomekk:

--- Cytat: zazikupl w Styczeń 01, 2014, 19:30:49 pm ---polonez robi niesamowite wrażenie :) lepszego borewicza nie widziałem, aż szkoda nabijac mu kolejne kilometry

--- Koniec cytatu ---
Dziękuję. Wiem wiem, jeździ sporadycznie, wyłącznie w suche i ciepłe dni. Problem polega na tym że jazda nim to tak wielka przyjemność że nie potrafię sobie odmówić przejażdżek po 10 - 15 km, maksymalnie 2-3 razy do roku. Jakość auta, dźwięk i komfort nieporównywalne do aut z późniejszej produkcji :)

utek:
W jakiej miejscowości kupiłeś tego rarytasa:) ? Tablice wskazują na dawne woj. włocławskie, ale jaka miejscowość?

Tomekk:

--- Cytat: utek w Styczeń 08, 2014, 22:36:54 pm ---W jakiej miejscowości kupiłeś tego rarytasa:) ? Tablice wskazują na dawne woj. włocławskie, ale jaka miejscowość?

--- Koniec cytatu ---
Autko przyjechało do mnie z Aleksandrowa Kujawskiego.

utek:
W takim razie gratuluje. Praktycznie mój teren działania:)

Tomekk:
Nie wiem czy pamiętacie to auto. Przypomnę że jest nim Polonez Borewicz z 1980 roku w 100% stanie zachowania z przebiegiem teraz ok. 8 tys km od nowości. W tym roku wyciągnięty z garażu, "odkurzony", nawoskowany, przejechane z 50 km, kilka zdjęć powstałych z tej okazji:























Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej