Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1317781 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1000 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:56:26 pm »

Offline Gelu1991

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
    • Astra G coupe

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1001 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:23:13 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE

Jak się nie dokonuje wyboru tylko zostawia go innym, to się potem nie powinno narzekać.

Jakbym tvn oglądał.

Przecież on dokonał wyboru. Nie wybrał, żadnego z tych kłamców.
Inni się tvnu naoglądali i zagłosowali na Palikota i teraz chodzi taki dureń po sejmie i krzyż zdejmuje i dżojnty pali, zamiast zająć się problemami. Wolny wybór i demokracja, co za farsa.
http://www.youtube.com/watch?v=pteIYNTzdgE
Niech znika czym prędzej z razem z resztą tych pasożytów.



Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1002 dnia: Styczeń 29, 2012, 14:42:00 pm »

Offline P!otrek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
  • GSI power :P
    • malinka metalik :)
Jak się nie dokonuje wyboru tylko zostawia go innym, to się potem nie powinno narzekać.
głosowałem na innych kandydatów...
FSO Polonez 1.6GSI 280000km praktycznie 340000 Rest In Pepperoni... jeszcze doczeka się następcy :)
wiem że nie powinienem ale kupiłem passata :D

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1003 dnia: Styczeń 29, 2012, 15:25:24 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 15:31:13 pm wysłana przez Rafał#1951 »
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1004 dnia: Styczeń 29, 2012, 17:48:01 pm »

Offline poldon82

  • Dawid
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 678
  • Płeć: Mężczyzna
    • to co w sygnaturce :)
    • mój "Borewicz" z 1982r
Taka malo fajna ciekawostka...
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=34870

I jeszcze jedna ciekawostka:
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=28910
Fajna ta tempra :) A te Subaru to tragedia, czytałem kiedyś o tym  ;-|

--------------------------------

Heheh, czego to nie wymyślą:

"Syntezator IVONA zamawia pizzę"   <lol2>

http://www.youtube.com/watch?v=m8gtdC6-Z14&feature=player_embedded

"...Telewizor, meble, mały fiat
Oto marzeń szczyt..."

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1005 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:06:54 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1006 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:24:29 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
na ich miejsce dać młodych (jeszcze) nie skorumpowanych ludzi,

Buhahaha... Młody nie znaczy nie skorumpowany, przecież wokół rządów RP całe klany z pokolenia na pokolenie kręcą szmalec... Znam takiego jednego młodego co prezydentem miasta został, pierwsze co zrobił to kumpla nieograniętego wsadził na prezesa wodociągów.

bo nie głosowałem na żadny donków, bronków, palikotów.

Jak się olewa system to nie należy się potem dziwić jak system przyśle do ciebie panów w czarnych mundurach


Przecież on dokonał wyboru. Nie wybrał, żadnego z tych kłamców.

Interpretujemy że nie głosował w ogóle, jeżeli tak to de facto zaaprobował ich wszystkich. Jeżeli chcesz się wyborach sprzeciwić to powinieneś głosować na jakąś realną alternatywę, np. JKM , albo oddać głos nieważny, możesz sobie przy okazji zrobić jaja głosując na Edwarda Gierka, Józefa Piłsudskiego albo Świętego Mikołaja. Szkoda że w konstytucji nie ma zapisu że jeżeli odda się np. minimum 50% głosów nieważnych to obecne w sejmie partie zostają zdelegalizowane, pewnie frekwencja wzrosłaby zaraz do 80%.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1007 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:59:13 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Buhahaha... Młody nie znaczy nie skorumpowany, przecież wokół rządów RP całe klany z pokolenia na pokolenie kręcą szmalec... Znam takiego jednego młodego co prezydentem miasta został, pierwsze co zrobił to kumpla nieograniętego wsadził na prezesa wodociągów.
A więc wychodzi na to,że cały nasz naród jest chory i nie mamy tu już żadnego uczciwego człowieka?Cóż,nie od dziś się mówi,że władza korumpuje ludzi i to chyba prawda.Czyli z tego wychodzi,że plusem takiej zmiany pokoleniowej było by tylko to,ze przestalibyśmy oglądać w telewizji i gazetach ciągle te same mordy.Szkoda,że nie jestem nadczłowiekiem,bo przejął bym rządy w tym chorym kraju i wprowadził surowe,ale sprawiedliwe prawo dla wszystkich,zarówno biednych,jak i bogatych.Nie miało by znaczenia,czy masz miliony.Popełniłeś przestępstwo,to do lochu.Dla zwyrodniałych morderców od razu czapa,a nie wczasy na nasz koszt.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1008 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:09:33 pm »

Offline P!otrek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
  • GSI power :P
    • malinka metalik :)
Buźka na prezydenta!!! a tak serio zle interpretujecie moja wypowiedz... juz mowilem ze głosowałem na innych kandydatów niż PO PIS PSL itd... także nie zarzucajcie mi ze nie głosowałem... bo to troche boli
FSO Polonez 1.6GSI 280000km praktycznie 340000 Rest In Pepperoni... jeszcze doczeka się następcy :)
wiem że nie powinienem ale kupiłem passata :D

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1009 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:46:43 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1010 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:56:06 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
A więc wychodzi na to,że cały nasz naród jest chory i nie mamy tu już żadnego uczciwego człowieka?

Cały to nie ale wiesz jacy są ludzie... Nie mają żadnej idei w życiu i nie rozumieją zarazem że Polska jest taka kijowa i biedna do życia bo upychanie ziomków bez predyspozycji, kantowanie na podatkach, ustawianie przetargów itp. bezpośrednio się przedkłada na to że na połowę rzeczy brakuje ,a druga połowa jest zrobiona źle. Tymczasem drobna część ludzi w miarę poukładanych nie pcha się do takich miejsc ani nie ma tam wstępu ,a np. żaden szanujący się profesor nie pójdzie w politykę... Jeżeli w telewizji jakiś profesor się wypowiada na tematy polityczne to najczęściej palant ,a nie profesor albo robi to po raz pierwszy i ostatni.

Przecież jeżeli mamy ileś stopni urzędów i kilkanaście ministerstw, pół miliona ludzi na wszelkich urzędach itp. to przecież lekko licząc rocznie nam zmarnują ze 20-30 miliardów, a jeszcze z drugie tyle ukradną. Jak nie więcej...

przejął bym rządy w tym chorym kraju i wprowadził surowe,ale sprawiedliwe prawo dla wszystkich

Zapachniało kampanią wyborczą kogoś z bandy czworga  :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 23:02:00 pm wysłana przez Sparrow »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1011 dnia: Styczeń 29, 2012, 23:28:04 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
powinieneś głosować na jakąś realną alternatywę, np. JKM

Olaboga głowa mnie rozbolała na noc od tego JKM :).

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1012 dnia: Styczeń 29, 2012, 23:29:24 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01

przejął bym rządy w tym chorym kraju i wprowadził surowe,ale sprawiedliwe prawo dla wszystkich

Zapachniało kampanią wyborczą kogoś z bandy czworga  :P
Miałem raczej na myśli monarchię,jak w średniowieczu.Zatrudnił bym jakiegoś konkretnego "karka" jako kata i bym eliminował niewartościowe jednostki,które zagrażają życiu innych.Można mnie nazwać faszystą,ale tym sposobem najprędzej można zapewnić porządek.Strach jest zawsze najlepszym sposobem na zapewnienie posłuchu.Ale żeby była jasność,to dotyczy tylko bandytów,bo uczciwi ludzie nie mają się czego bać.Pierwszą moją decyzją było by przeprowadzenie publicznej egzekucji tych bandytów z sejmu.Cały komplet na sznurek,a tych najgorszych na krzesło elektryczne.
powinieneś głosować na jakąś realną alternatywę, np. JKM

Olaboga głowa mnie rozbolała na noc od tego JKM :).
Co do niego,to mam wrażenie,że cała reszta traktuje go jak o takiego "pożytecznego idiotę" który i tak w żaden sposób nie może im zagrozić.Gdyby było inaczej,to pewnie już dawno popełnił by "samobójstwo" albo zginął w nieszczęśliwym "wypadku".Ludzie przeważnie kiwają z politowaniem głową i mają go w dupie.On niby czasem dobrze mówi,ale nie ma żadnej siły przebicia.Od zawsze był obiektem drwin i tak chyba zostało do dziś.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 23:34:13 pm wysłana przez Buźka »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1013 dnia: Styczeń 29, 2012, 23:57:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Miałem raczej

Łatwo powiedzieć... Począwszy od tworzenia odpowiedniego do wykonania czegoś takiego prawa, bo w myśl niesprecyzowanych założeń które przedstawiłeś należałoby wymordować wszystkich.

On niby czasem dobrze mówi,ale nie ma żadnej siły przebicia.

Wystarczy że nawie feministki idiotką, albo użyje terminu "faszysta" i już ludzie się oburzają, nie zadając sobie trudu zrozumienia wypowiedzi. Mikke w przeciwieństwie do innych polityków w ogóle nie kalkuluje wypowiedzi, a większość ludzi jest po prostu za głupia żeby go zrozumieć, nie wspomniawszy już o braku zwyczaju dyskutowania w sposób logiczny, racjonalny i merytoryczny, odnoszę wrażenie jak Mikke z kimś rozmawia że wielu jego rozmówców w ogóle nie myśli co mówi.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1014 dnia: Styczeń 30, 2012, 00:00:11 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
Miałem raczej na myśli monarchię,jak w średniowieczu.Zatrudnił bym jakiegoś konkretnego "karka" jako kata i bym eliminował niewartościowe jednostki,które zagrażają życiu innych.Można mnie nazwać faszystą,ale tym sposobem najprędzej można zapewnić porządek.Strach jest zawsze najlepszym sposobem na zapewnienie posłuchu.Ale żeby była jasność,to dotyczy tylko bandytów,bo uczciwi ludzie nie mają się czego bać.Pierwszą moją decyzją było by przeprowadzenie publicznej egzekucji tych bandytów z sejmu.Cały komplet na sznurek,a tych najgorszych na krzesło elektryczne.
szkoda tylko, że to nierealne. a dla naszych rządzących to raczej kamienowanie, albo obdzieranie ze skóry żywcem, byłby odpowiednią karą.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1015 dnia: Styczeń 30, 2012, 00:09:38 am »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1016 dnia: Styczeń 30, 2012, 00:19:59 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
szkoda tylko, że to nierealne. a dla naszych rządzących to raczej kamienowanie, albo obdzieranie ze skóry żywcem, byłby odpowiednią karą.
Tutaj wachlarz możliwości mamy spory.Łamanie kołem,przypiekanie,ćwiartowanie żywcem,wyłupywanie oczy (też żywcem) itp. itd. albo ewentualnie bardziej "humanitarne" metody znane z amerykańskiej armii,jak podtapianie,duszenie.Zawsze można posłużyć się lekturą "filmów instruktażowych" takich jak np. Hostel,albo Dom 100 Trupów,lub Bękarty Diabła

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1017 dnia: Styczeń 30, 2012, 00:22:20 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
bardziej "humanitarne" metody znane z amerykańskiej armii

Jedną z ich metod jest torturowanie po podanie środka chemicznego uniemożliwiającego utratę przytomności. Po przekroczeniu pewnego progu bólu organizm idzie spać, USA już kilka lat temu rozwiązało ten "problem" i ochoczo stosuje to rozwiązanie.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1018 dnia: Styczeń 30, 2012, 00:24:49 am »

Offline Master82

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pabianice
Ludzie opanujcie się...
wszyscy mają tajne projekty, mam i ja ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #1019 dnia: Styczeń 30, 2012, 09:50:46 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01