Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1320409 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2840 dnia: Grudzień 18, 2012, 22:52:25 pm »

Offline Master82

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pabianice
Ja tam wolałem swoją wersję poloneza czyli Caro minusa w kolorze "ferrari" ;) :P
wszyscy mają tajne projekty, mam i ja ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2841 dnia: Grudzień 18, 2012, 23:19:56 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Jedyne słuszne atu,to atu orciari w rarytaśnym prospektowym kolorze

Takie Atu jest niczym spotkanie jednorożca na drodze, nic tylko stanąć i gały wpatrywać :P

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2842 dnia: Grudzień 18, 2012, 23:31:16 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
To trzeba ruszyć dupę i zrobić.Zamiast przerabiać plusa na borewicza itp,to ktoś by mógł zrobić takie ładne atu,cieszyło by oczy.Wszyscy się tu podniecają tym prospektowym atu spod Warszawy,czy tam skąd,a nikt się nie pokusi o zrobienie repliki.  ;-| ;-|

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2843 dnia: Grudzień 19, 2012, 00:05:11 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Nikt nie pisze o przerabianiu plusa na borka tylko na kupienie borka które mogło by być jako drugie auto. I powiem ci więcej, musiał bym mieć i trzecie auto bo ani larytasowy poldek atu ani borek nie mógł by być do pracy/szkoły/imprezy bo wszędzie chamy parkingowe :P

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2844 dnia: Grudzień 19, 2012, 00:16:08 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Sorki,ja tak pisałem ogólnie,bo tu różne rzeczy czytam i rożne ciekawe pomysły ludzie mają.Ja u siebie ograniczyłem się tylko do wymiany środka na plusowy,bo mi się bardziej podoba,ale z zewnątrz jest orginalny caro orciari,jak z fabryki wyszedł.Plusy ładne,ale jak bym kupił plusa,to robię go od razu na orciari,nie ma że boli.Oczywiście wszystko zrobione z głową (druga klapa itp) żeby można było wrócić do orginału w razie czego.Wielokrotnie już pisałem,że gdyby nie było przymusu rejestrowania samochodu po kupnie,jaki jest w naszym pięknym kraju,to dawno bym sobie skołował jakiegoś atu i zrobił bym go na orciari w jakimś ładnym kolorze i by sobie stał.Przepalił bym od czasu do czasu i pojeździł po wsi,nikt mi nie zabroni,byle na drogi publiczne nie wyjeżdżać.Fajnie by było.  <lol>
A co do parkingowych chamów,to 100% racji.Nieraz jak sobie siedzę w aucie i widzę,jak gościu stojący obok otwiera drzwi,to sobie myślę,że gdyby mnie tu nie było,to raczej by się nie przejął,tylko po chamsku wy*e*ał te drzwi na całego,żeby tylko przypie*do*ic gratowi.Nie wyobrażam sobie,żeby polakierować auto,włożyć w nie kupę serca i trochę kasy,a taki jeden z drugim burak ci poobija,bo to polonez i można,bo auto za parę groszy  <uoee>

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2845 dnia: Grudzień 19, 2012, 08:23:19 am »

Offline Misiek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 702
  • Płeć: Mężczyzna
  • HEBEL TEAM
    • 2010 Mercedes benz w204 c180 kompresor, 1993 FSO Polonez Caro 1.4 16v #wonskydziadek
To trzeba ruszyć dupę i zrobić.Zamiast przerabiać plusa na borewicza itp,to ktoś by mógł zrobić takie ładne atu,cieszyło by oczy.Wszyscy się tu podniecają tym prospektowym atu spod Warszawy,czy tam skąd,a nikt się nie pokusi o zrobienie repliki.  ;-| ;-|
Znam jedną osobe, co będzie się zabierała w przyszłym roku za taką replikę :D. I nie mówie tu o sobie tylko o pewnej osobie
Caro Plusa 1.6 GLI 99 rok. Lubie dynamiczną i czasami agresywną jazdę
Cytryn Michał.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2846 dnia: Grudzień 19, 2012, 09:56:40 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2847 dnia: Grudzień 19, 2012, 10:21:32 am »

piciek

  • Gość
http://www.geography-map-games.com/geography-games-Miasta-w-Polsce-_pageid156.html
A w to graliście? wciągające :)
Mam niezłe wyniki :d
grałem, wciągnęło mnie to któregoś dnia w pracy :D

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2848 dnia: Grudzień 19, 2012, 10:30:05 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2849 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:03:14 am »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Patrzcie co znowu wymyślają dla poprawy naszego "bezpieczeństwa"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13075438,Nowy_system_pomiaru_predkosci_na_drogach__A_mandaty.html
Chyba zacznę szukać Poloneza w Dieslu, to nie będzie mnie kusiło zapierdzielanie...

Ten system latwo oszukac. Jak sobie czlowiek uswiadomi ze za szybko leci przez wioske, to zatrzymujesz sie, czekasz z 5 minut i jedziesz dalej.



Mają kupić 300 fotoradarów. Co za banda kretynów. Tą kasę powinni przeznaczyć na jakieś rozszerzenie systemu nauki praktycznej w trakcie kursu prawa jazdy, zeby w koncu to byla nauka prowadzenia samochodu, a nie nauka zdania egzaminu :/
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2850 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:19:23 am »

Offline matucha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2701
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96
    • http://www.osp.piaski-wlkp.pl
Ten system latwo oszukac. Jak sobie czlowiek uswiadomi ze za szybko leci przez wioske, to zatrzymujesz sie, czekasz z 5 minut i jedziesz dalej.
Ogólnie jak jadę gdzieś w trasę, to średnia na całej trasie wychodzi koło 60km/h często, więc jeśli to nie będzie ustawione na zasadzie wlot i wylot z miejscowości to ciężko się będzie złapać na coś takiego poza terenem zabudowanym.

Chyba, że zaczną stawiać na początku i na końcu kawałka drogi na którym jest ograniczenie.
Ktoś, kto zaprojektował Poloneza, wiedział, że się kiedyś urodzimy...

Polonez Caro 1,6 GLI LPG, Polonez KOMBI 1,6 MPI LPG & Dacia Sandero Stepway 1,6MPI LPG
Lublin 3 KOMBI 2,4TD & Renault KANGOO Fairway 1,5 DCI Privilege ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2851 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:21:39 am »

Offline CSR_GTI

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 714
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Civic VI
Chyba zacznę szukać Poloneza w Dieslu, to nie będzie mnie kusiło zapierdzielanie...
Pewnego czasu tez miałem podobny pomysł i kupiłem malucha. Nie dość że zwracał na siebie uwagę (policji) to jeszcze 120 jezdził <lol2> także zmiana auta na takie co wolniej przyśpiesza ale i tak ma duży Vmax nie pomoże :P


Ten system latwo oszukac. Jak sobie czlowiek uswiadomi ze za szybko leci przez wioske, to zatrzymujesz sie, czekasz z 5 minut i jedziesz dalej.
Jeszcze łatwiej oszukać z prawnego punktu widzenia. Jeśli podczas wyprzedzania (wyprzedzanie to manewr w celu usprawnienia ruchu) jest dozwolone przekroczenie prędkości aby ułatwić manewr. To jeśli byśmy na odcinku 20km wyprzedzili 200 samochodów to podczas wyprzedzania została by na pewnym odcinku zwiększona prędkość a co za tym idzie prędkość przejazdu wzrasta. To że np nic nie jechało albo że nie było warunków do wyprzedzenia nikt nie udowodni.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2852 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:25:05 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Te 300 fotoradarów,to jest inwestycja długofalowa  :P :P Mają przynosić dochody,które nie dość,że zwrócą koszty,to jeszcze nabiją dodatkowe parę miliardów.Oczywiście do "państwowej" kasy.Ludziom się powie,że to po to,żeby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach i sprawa załatwiona.Będziemy jeździć bezpiecznie i nie będzie wypadków itd.Jak już każdy ze strachu bezie jeździł  przepisowo,to wymyślą jakieś inne durnoty,żeby nadal trzepać kasę.Może będzie obowiązek corocznej wymiany ogumienia na nowe?Albo np. wymiany szyb,bo stare są już przecież stare i utrudniają widoczność  :d Jak by nie patrzeć,to siedzą tam gdzieś ludzie kreatywni,którzy napewno jeszcze coś wymyślą,żeby bardziej pognębić bliźnich.Albo zaczną wystawiać mandaty za zbyt wolną jazdę i tamowanie ruchu,bo jak jest 50,to masz jechać 50,a nie 45,albo broń Boże 55  ]:->

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2853 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:41:02 am »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Trzeba sobie pozakładać ograniczniki jak mają w 'dużych' - 92-94km/h i koniec...

Zaczynam się poważnie zastanawiać czy jest sens coś kombinować z moim K16, celem wyciągnięcia z niego więcej KM niż seria. Już teraz w mojej okolicy nie ma gdzie przycisnąć. Jeżdżą 2 Camry nieoznakowane i to dość często je widać w akcji... Ustawiają się 2 albo 3 sztuki nieoznakowanej ITD i pstrykają zdjęcia w miejscach 'niezwykle niebezpiecznych - czyli tylko i wylacznie dochodowych'. Do tego niebawem ta sama ITD będzie pstrykała zdjęcia wmieszana w ruch drogowy, więc nawet się człowiek nie skapnie, że mu pstryknęli :/ powalony kraj...

Dlaczego nikt z rządzących tym krajem nie ogarnia jak bardzo poprawiło by się bezpieczeństwo, gdyby z dróg wykluczono ludzi o wieku ponad 70 lat ? To są potencjalnie niebezpieczni ludzie, wykonujący nieprzewidywalne manewry, gdyż myślą, że jak spędzili 30 czy 40 lat za kółkiem to są przezajebiści. Już niejednego takiego spotkalem na swej drodze i musiałem korzystać ze swych umiejętności celem uniknięcia zderzenia (chociażby manewr dziadka w Hyundaiu, ulica w mieście po 2 pasy w jednym kierunku, a on sobie uświadomił, że musi z prawego pasa pojechać w lewo i chyba nawet nie patrzył w lusterka...). Inny przypadek miałem ostatnio u siebie w sklepie, taksówkarz przywiózł pana, który już ledwo mówil, człapał o lasce, ale przyjechał z potrzebą kupna akumulatora do Matiza, bo on musi jeździć! Wg mnie taki człowiek już od kilku lat nie powinien jeździć samochodem za kierownicą, gdyż jego reakcja na cokolwiek co się dzieje na drodze - poprostu nie istnieje. Jak mu wyskoczy dziecko to je poprostu rozjedzie bo albo nie zauważy, albo zauważy, ale ze swoimi żółwimi ruchami nie zdąży nic zrobić :/
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2854 dnia: Grudzień 19, 2012, 12:18:14 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ha ha ha była już akcja "zabierz babci dowód" to teraz będzie "zabierz dziadkowi prawo jazdy"? Oczywiście po części się z Tobą zgadzam,większość starszych ludzi nie nadaje się do prowadzenia pojazdów,gdyż zwyczajnie brak im już,że tak powiem "ostrości ruchów" ale zapewne są też wyjątki,jak zawsze.Niektórzy młodzi ludzie też się nie nadają do prowadzenia i to wcale nie z tego samego powodu,ale to inna sprawa.
A tu jeszcze coś w temacie.Żniwa idą pełną parą  :d :d
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/radiowozy-itd-w-miesiac-zarobily-11-mln-zl,1874168

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2855 dnia: Grudzień 19, 2012, 12:56:56 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Takie paranoje drogowe dzieją się przez to, że jako kierowcy milczymy, gdybyśmy pourządzali parady krytykujące politykę drogową zaraz by się to zmieniło, a przynajmniej zelżało...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2856 dnia: Grudzień 19, 2012, 12:58:11 pm »

Offline Master82

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pabianice
No chłopaki muszą nawinąć tyle kasy Vincentowi, że zapie..rzają w pocie czoła i pstrykają fotki, szkoda tylko, że tylko dla nich suotkie ;/




p.s. może by się w itd zatrudnić? :d ;)
wszyscy mają tajne projekty, mam i ja ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2857 dnia: Grudzień 19, 2012, 12:58:47 pm »

Offline Master82

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pabianice
@Dawid nic by nie zelżało, oni już się nie kryją z tym, żeby nas okraść...
wszyscy mają tajne projekty, mam i ja ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2858 dnia: Grudzień 19, 2012, 13:23:35 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2235
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Dlatego tym bardziej trzeba ,,dać znać o sobie" górników jest dużo mnie a zawsze im ustępują , gdyby w większych miastach zaczęły się strajki od razu by zmiękli

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2859 dnia: Grudzień 19, 2012, 13:45:40 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI


Dlaczego nikt z rządzących tym krajem nie ogarnia jak bardzo poprawiło by się bezpieczeństwo (...)

Bądź poważny. Nic nie jest robione po to, aby masom było łatwiej i lepiej. Wszystko jest skrojone na zysk tych najwyżej postawionych. Oczywiście można mówić, że to przesada i coś tu się zmienia na lepsze, ale to są tylko ochłapy(i to jeszcze na unijny kredyt), żeby ludzie siedzieli otumanieni w swoich domkach na kredyt. Pieniądze z kredytów Gierka się skończyły, skończył się PRL. Skończą się pieniądze z Unii skończy się III RP. To kwestia czasu, bo wiecznie w takim marazmie żyć się nie da.