Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1317737 razy)

mihals i 11 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5680 dnia: Grudzień 17, 2017, 18:05:18 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Na żywo tego nie słychać

Aż ciężko mi w to uwierzyć. Klepie jak głupi  ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2017, 18:13:21 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5681 dnia: Grudzień 17, 2017, 18:25:39 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Ciężko mi w to uwierzyć.  ;p
a mi nie, bo juz kilka filmikow, przy ktorych kreceniu bylem, widzialem - mozliwosci mikrofonow w kamerach i telefonach sa mocno ograniczone, co powoduje swego rodzaju filtracje dzwiekow,
jedne sa uwypuklane przez to,ze inne nie sa rejestrowane,
tutaj zawory ewidentnie do regulacji, ale jak najbardziej na zywo moga byc zupelnie inaczej slyszalne
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5682 dnia: Grudzień 19, 2017, 11:37:58 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3130
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Ciekawe animacja z OHVką w roli głównej: https://www.youtube.com/watch?v=qVkqyo_plIk

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5683 dnia: Grudzień 20, 2017, 17:31:14 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5684 dnia: Grudzień 20, 2017, 18:19:46 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 655
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
Cóż, palenie szkodzi, dobrze że nigdy tego świństwa do ust nie wziąłem ;), z drugiej strony można nowy obrazek na paczce papierosów umieścić, spalone bmw ;p

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5685 dnia: Grudzień 20, 2017, 19:07:17 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
dobrze że nigdy tego świństwa do ust nie wziąłem
Witam w klubie.Ale i tak, mądrzejszych jest mniej, niż tych głupszych, więc koncerny koszą szmal.
A co do tematu, to miałem to nawet wklejać.Konkretny przypadek wrodzonego debilizmu.Zapomnieć o czymś, co się samemu chwilę temu robiło.To i tak mieli szczęście, że się gorzej nie skończyło.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5686 dnia: Grudzień 20, 2017, 22:45:31 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Cytuj (zaznaczone)
wymontował z samochodu butlę gazową, aby obniżyć koszty badań technicznych
No to, q'rwa, zaoszczędził...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5687 dnia: Grudzień 20, 2017, 23:01:55 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
zly dzial - kandydaci do nagrody Darwina powinni ladowac w humorze
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5688 dnia: Grudzień 20, 2017, 23:05:00 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Cóż, palenie szkodzi, dobrze że nigdy tego świństwa do ust nie wziąłem ;), z drugiej strony można nowy obrazek na paczce papierosów umieścić, spalone bmw ;p

To raczej wrodzony debilizm.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5689 dnia: Grudzień 23, 2017, 20:03:07 pm »

Offline Tomek1994

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus GSI `99

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5690 dnia: Grudzień 23, 2017, 20:21:47 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Czerniawy "Rumun" z zamiłowaniem do cudzej własności - prawdopodobnie cyganeria. Takich ze Szwecji nie wydalają na zawsze, bo to by był "rasizm" przecie, "faszym", czy jak to tam jeszcze inaczej zwą. Teraz deportują, a za chwilę przyjmą z powrotem i jeszcze odszkodowanie dadzą.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5691 dnia: Grudzień 24, 2017, 11:35:46 am »

Offline sova

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 678
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychowany na tylnym napędzie
    • PN Coupe--> home made
naoglądali się  F&F 1 i wdrożyli :-D

 a tutaj pech na VSR 2017

to kogos z forum?
https://www.youtube.com/watch?v=ORQo-Td37Qg
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2017, 11:38:20 am wysłana przez sova »
FSO Motoklub Polska---> www.fsomoto.xip.pl
Mercedes C180 Esprit kombi
Historia mojego PN 1,4 Coupe zaczyna się tu ->www.fsomoto.xip.pl/forum/viewtopic.php?t=1143&postdays=0&postorder=asc&start=360

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5692 dnia: Grudzień 24, 2017, 13:25:43 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Wtrysk wielopunktowy w syrenowym silniku S-31... Chylę czoła przed jego wiedzą i CHĘCIAMI przede wszystkim, masa jest teoretyków z takimi pomysłami, ale mało kto realizuje tego typu pomysły:

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewtopic.php?p=235924#235924
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5693 dnia: Grudzień 24, 2017, 13:56:43 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Że też się chłopu chciało... Dobry temat na pracę dyplomową, ale czy coś poza tym? Nie udało mi się znaleźć wyjaśnienia, czym zostało podyktowane przeprowadzenie tego karkołomnego eksperymentu. Z perspektywy laika wygląda mi raczej na cel nieuświęcający środków.
Czyżby chodziło o dostępność oryginalnych części, a raczej jej brak i szukanie alternatywnych, bardziej współczesnych rozwiązań?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2017, 14:00:00 pm wysłana przez mp79 »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5694 dnia: Grudzień 24, 2017, 14:56:56 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ja myślę, że ma podobne pomysły jak ja - usprawnienianie konstrukcji sprzed kilkudziesięciu lat współczesnymi nowinkami technicznymi to sama przyjemność,a w przypadku zapłonu mikroprocesorowego - konieczna, jeśli lubi się jeździć bez ciągłych napraw :).

Druga nowinka, Gargamelowi (myślę, że większość o nim słyszała) ufundowano idealnego wartburga 353. Ciekawe, czy jakbym przestał się myć, wylał wiadro z odchodami na dach poloneza, okopał go z każdej strony, przestał robić przeglądy i jeździł bez sprawnej instalacji elektrycznej, też by mi jakaś grupka ufundowała nowe, wypucowane caro.

https://www.facebook.com/GargamelMareckiCelebryta/videos/2002190326723003/?hc_ref=ARS8LxuXS5OHqokP_S2y4SJWo-bH8MxwUqm6vvWAh11kMN6Ntic-eN-s3frxwb4abw0&fref=nf
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5695 dnia: Grudzień 24, 2017, 15:05:33 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ladnie i fachowo zrobione, ale bez sensu,
autor pisze tez cos o ustawianiu (w sensie,ze nie robil jeszcze) na sondzie szerokopasmowej - chyba bedzie pionierem i ciekawe jak mu sie ta sonda zapcha spalinami po oleju ;p ,
generalnie nic nowego nie wymyslil, wtrysk w dwusuwie na rozne sposoby jest opisany juz w ksiazkach z lat siedemdziesiatych z pomiarami i wzglednie dobre efekty daje umieszczenie wtryskiwacza w kanale przeplywowym ,ale dopiero wtrysk bezposredni zupelnie zmienia przydatnosc dwusuwa w dzisiejszych czasach,

gosc wlozyl duzo pracy i ma teraz jedyna dusuwowa Syrene na wtrysku - podziwiam,ze mu sie chcialo, jednak to faktycznie temat akademicki, na prace dyplomowa (jak na dzisiejsze standardy to na doktorską),
ale jest tak blisko wtrysku bezposredniego, ze zdecydowanie skrecil na koncu nie w ta uliczke - czesci powinno byc sporo ze szrotwagenow, a nawet innych marek,

daniel22 jezeli jestes tam zarejestrowany to rzuc gosciowi pomysl na zastosowanie wtrysku bezposredniego - niech ma o czym myslec ;>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5696 dnia: Grudzień 24, 2017, 15:05:43 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3765
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Hobby.

Sam gdybym miał wolne środki to kupiłbym OHV 2300 R6, postawił na EMU, 6 indywidualnych przepustnicach i wystroił w AlphaN, z czystej ciekawości.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5697 dnia: Grudzień 24, 2017, 16:26:26 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Druga nowinka, Gargamelowi (myślę, że większość o nim słyszała) ufundowano idealnego wartburga 353. Ciekawe, czy jakbym przestał się myć, wylał wiadro z odchodami na dach poloneza, okopał go z każdej strony, przestał robić przeglądy i jeździł bez sprawnej instalacji elektrycznej, też by mi jakaś grupka ufundowała nowe, wypucowane caro.

https://www.facebook.com/GargamelMareckiCelebryta/videos/2002190326723003/?hc_ref=ARS8LxuXS5OHqokP_S2y4SJWo-bH8MxwUqm6vvWAh11kMN6Ntic-eN-s3frxwb4abw0&fref=nf

A ja głupi ratuję swoje truckło, zamiast porządnie je wylansować, jeżdżąc na zloty bez ważnych badań.  ;-|

daniel22 jezeli jestes tam zarejestrowany to rzuc gosciowi pomysl na zastosowanie wtrysku bezposredniego - niech ma o czym myslec ;>

Ja mam u nich konto, ale idiotyczne sugestie zostawiam dla ich autorów. Nie mają o czym myśleć raczej ci, którzy nigdy niczego sami nie wymyślili.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5698 dnia: Grudzień 24, 2017, 17:07:35 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
daniel22 jezeli jestes tam zarejestrowany to rzuc gosciowi pomysl na zastosowanie wtrysku bezposredniego - niech ma o czym myslec ;>

Ja mam u nich konto, ale idiotyczne sugestie zostawiam dla ich autorów. Nie mają o czym myśleć raczej ci, którzy nigdy niczego sami nie wymyślili.
wierze na slowo, bo zapewne masz to opanowane do perfekcji ;]

ale skad wiesz, czy sugestia jest idiotyczna,skoro nie masz mozliwosci, by ja ocenic ?
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5699 dnia: Grudzień 24, 2017, 17:41:38 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
wierze na slowo, bo zapewne masz to opanowane do perfekcji
Odbijanie piłeczki na poziomie naćpanego gimnazjalisty - czego innego można się było spodziewać. :)

ale skad wiesz, czy sugestia jest idiotyczna,skoro nie masz mozliwosci, by ja ocenic ?
Nie chcę niczego idiotycznie sugerować, ale musiałbyś po prostu założyć konto na forum syreniarzy i sam się przekonać.