Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020  (Przeczytany 169296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1480 dnia: Listopad 12, 2020, 17:57:32 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 648
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
Przepaliłem wąskiego po ok 2 miesiącach, zaczekałem aż złapie temperaturę i włączy się wentylator chłodnicy, posprawdzałem czy wszystko działa/świeci, za jakiś czas znów go przepalę.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1481 dnia: Listopad 12, 2020, 18:44:09 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ja swojego też co jakiś czas tak przepalam, tyle że po zgaszeniu nie mogę go już odpalić <lol2>
Nęci mnie w ramach tego przepalania machnięcie rundki po osiedlu, ale jak po drodze zdechnie, to będzie naprawdę obciach.  <gafa>

Lublinka za to przepaliłem dziś przy okazji jeżdżenia.  <spoko>

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1482 dnia: Listopad 12, 2020, 19:09:56 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2085
Byłem wczoraj na marszu Polonezem. TVP zrobił wywiad , bo jak bardzo miła pani dziennikarka zobaczyła plusika to sama podbiegła . Pewnie tego nie puszczą ale ...
Co najciekawsze w 50km padło łożysko w kole z przodu. Najpierw była cisza , potem dudniło, myślałem że to nawierzchnia i w kolejne 20 km był już koszmar. Wracałem max 80km/h i wszystko mi buczało już w głowie ;) Defilada oczywiście się nie udała przez niebieskich:(

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1483 dnia: Listopad 12, 2020, 19:24:02 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1168
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
A może wystarczy tylko wyregulować łożysko. Bo przednie dają się regulować, chyba , że bieżnia już wywalona i ma rysy to trza nowe założyć.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1484 dnia: Listopad 12, 2020, 19:32:10 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2085
mam już naszykowane Koyo Japan i zestawy naprawcze MARGO.
Jutro może uda mi się rozebrać i sprawdzić co się stało.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1485 dnia: Listopad 12, 2020, 20:39:30 pm »

Offline AndrzejP

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro Plus GSI
Trafił się okazyjnie (znaczy się za tyle, ile to warte, a nie jak to zwykle, że cena z kosmosu) komplet stalówek 15stek 5.5".


Kurde, chyba muszę trochę innych starych felg sprzedać, bo już się nie mieszczę z kolejnymi :)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1486 dnia: Listopad 12, 2020, 21:37:47 pm »

Offline bodzioklb

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi 1.6GSI
Ja zaczynam kombiaka rozbierać do robienia blachy i malowania...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1487 dnia: Listopad 13, 2020, 05:40:11 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Byłem wczoraj na marszu Polonezem. TVP zrobił wywiad , bo jak bardzo miła pani dziennikarka zobaczyła plusika to sama podbiegła . Pewnie tego nie puszczą ale ...
Co najciekawsze w 50km padło łożysko w kole z przodu. Najpierw była cisza , potem dudniło, myślałem że to nawierzchnia i w kolejne 20 km był już koszmar. Wracałem max 80km/h i wszystko mi buczało już w głowie ;) Defilada oczywiście się nie udała przez niebieskich:(

Kurwie Kurskiemu pomagasz?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1488 dnia: Listopad 13, 2020, 06:15:03 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Przecież napisał, że pewnie tego nie puszczą, czyli raczej powiedział im prawdę i nie rzucał tekstami typu "chwała wielkiemu wodzowi"  ;>

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1489 dnia: Listopad 13, 2020, 08:13:51 am »

Offline bodzioklb

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi 1.6GSI
Przecież napisał, że pewnie tego nie puszczą, czyli raczej powiedział im prawdę i nie rzucał tekstami typu "chwała wielkiemu wodzowi"  ;>


Sam fakt rozmowy z przedstawicielem tuby reżimowej nie najlepiej świadczy o koledze...
Nikt normalny i myślący nie ogląda TVP

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1490 dnia: Listopad 13, 2020, 08:47:21 am »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Sam fakt rozmowy z przedstawicielem tuby reżimowej nie najlepiej świadczy o koledze...
Nikt normalny i myślący nie ogląda TVP
Hm... Poglądy osób o innych przekonaniach politycznych warto znać, można spróbować zrozumieć... A w regionach górskich tylko MUX3 jest dostępny
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1491 dnia: Listopad 13, 2020, 08:51:00 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Przecież napisał, że pewnie tego nie puszczą, czyli raczej powiedział im prawdę i nie rzucał tekstami typu "chwała wielkiemu wodzowi"  ;>


Sam fakt rozmowy z przedstawicielem tuby reżimowej nie najlepiej świadczy o koledze...
Nikt normalny i myślący nie ogląda TVP

Poczytaj o poglądach kolegi w innym temacie. M.in. o zabitych w Smoleńsku itd.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1492 dnia: Listopad 13, 2020, 12:29:49 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Pięknym widok jakieś 2-3 miesiące temu widziałem. TVP próbowało dosłownie złapać kogokolwiek do wywiadu w centrum Katowic, specjalnie siadłem na ławce, żeby pooglądać jak ludzie odwracają głowę/przyśpieszają kroku, widząc logo na mikrofonie <lol2> Udało się im urobić bez problemu dopiero starszą babcię, co było do przewidzenia :d

Cytuj (zaznaczone)
Poczytaj o poglądach kolegi w innym temacie. M.in. o zabitych w Smoleńsku itd.

Po przeczytaniu ich sam byłem trochę zdziwiony... Myślałem, że nikt z obecnych stałych bywalców forum, w mniej więcej podobnym wieku do mojego, nie uwierzy w tego typu teorie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2020, 12:36:07 pm wysłana przez Daniel22#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1493 dnia: Listopad 13, 2020, 12:40:14 pm »

Offline bodzioklb

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi 1.6GSI
Mnie na ulicy kilkukrotnie zaczepiali jak robili uliczne sondy czy wywiady... Za każdym razem gest Lichockiej pokazywałem i to wystarczyło by się oddalili ode mnie

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1494 dnia: Listopad 13, 2020, 12:58:47 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3033
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Panowie, to nie jest forum polityczne. Kto komu daje wywiady to nie jest wasza ani nasza (moderacji) sprawa!

Proszę zdecydowanie odpuścić albo będą przedsięwzięte kroki zapobiegawcze w postaci ostrzeżeń.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1495 dnia: Listopad 13, 2020, 15:23:55 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2233
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Strasznie skrajni jesteście. Oglądać to jedno, a być zapatrzonym to drugie, wywiadu sam bym udzielił ;) Szkoda, że opinii zrównoważonych nie puszczą...

Polonezem uskuteczniłem krótką przejażdżkę, na dniach go umyję i schowam do garażu na zimowanie :)


Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1496 dnia: Listopad 13, 2020, 19:35:14 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Favoritka zrobiła trasę 300km bez awarii, jednak wiem, że fajnie by było, jakby kumpel po odebraniu jej ode mnie zmienił opony z aktualnych 155 na szerokość min. 165-175 na alufelgach. Hamowanie na mokrym to dramat...

Jadąc 30 minut w sznureczku aut, miałem co najmniej pół godziny na głębokie przymyślenia, dotyczące oświetlenia zewnętrznego współczesnych samochodów. LEDówki nowego suva BMW były fe-no-me-nal-ne, nie widziałem zupełnie nic na drodze, za to mogłem podziwiać jego reflektory, jak na zdjęciu poniżej.  <lol2>



Wyginanie się w lewo, w prawo, kulenie, żeby wzrok celował w drogę tuż nad zegarami pomagało na chwilę, dobre efekty przyniosło dopiero złożenie zewnętrznych lusterek i wywinięcie do góry środkowego <ok>
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1497 dnia: Listopad 13, 2020, 20:55:58 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Przeciwmgielne tylne trzeba było zapodać - przydają się w takich sytuacjach  ]:->

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1498 dnia: Listopad 13, 2020, 21:04:04 pm »

Offline AndrzejP

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro Plus GSI
miałem co najmniej pół godziny na głębokie przymyślenia, dotyczące oświetlenia zewnętrznego współczesnych samochodów. LEDówki nowego suva BMW były fe-no-me-nal-ne, nie widziałem zupełnie nic na drodze, za to mogłem podziwiać jego reflektory, jak na zdjęciu poniżej.
Skąd ja to znam - często, jak jadę po zmroku (teraz to już często - bo już po 17tej) to też to zauważam. Już pomijam kwestię źle ustawionych świateł (tu nieważne, czy tradycyjne reflektory, czy xenony itp.), ale właśnie efektywność oświetlenia.

Btw. jak co, to w trasę przydają się np. zółte okulary ochronne - światła tak nie walą po oczach.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2020
« Odpowiedź #1499 dnia: Listopad 13, 2020, 21:45:43 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2085
Skąd ja to znam - często, jak jadę po zmroku (teraz to już często - bo już po 17tej) to też to zauważam.
W UK zrobili sondaż w śród kierowców i 70% powiedziało, że lampy ledowe oślepiają i nie funkcjonują jak powinny. Oczywiście nikt wniosków nie wyciągnął.