Autor Wątek: Problem z transakcją - Giełda ptk.  (Przeczytany 3379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z transakcją - Giełda ptk.
« dnia: Marzec 25, 2011, 09:12:43 am »

Offline krecik71

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 16V 94r.
Witam.
Z przykrością informuję iż mam problem z transakcją z użytkownikiem mirekpsary. W dziale Giełda/Kupię zgłosiłem chęć zakupu przepustnicy. Dzień później dostałem pw od ww użytkownika z propozycją sprzedaży, dogadaliśmy się co do ceny. Mirekpsary wysłał dane konta, po których od razu dokonałem przelewu na owe konto. Był to 28 stycznia 2011 roku. No i do dnia dzisiejszego jak przesyłki nie było, tak nie ma. Po tygodniu od wysłania pieniędzy wysłałem pw w stylu Czy udało się wysłać itp. W odpowiedzi dowiedziałem się, że paczka będzie wysłana w następnym tygodniu gdyż obecnie ów użytkownik ma bardzo dużo pracy i nie ma czasu. Jest to dla mnie zrozumiałe więc cierpliwie czekałem, no i do czekać do dziś się nie mogę. Wysłałem do mirekpsary kilka pw lecz na żadne nie dostałem już odpowiedzi, mimo iż użytkownik ten praktycznie codziennie logował się na forum ptk, na smsy również zero odpowiedzi ( no chyba, że numer w profilu jest nieaktualny ).

Może po przeczytaniu tego tematu mirekpsary przypomni sobie, że miał mi ją wysłać i to zrobi, lub może ktoś z forumowiczu ma jakiś kontakt z tym panem i mu przypomni delikatnie o tym.

Tak czy inaczej nie polecam transakcji z tym użytkownikiem.  

W regulaminie znalazłem coś takiego:
Cytuj (zaznaczone)
11. FSO Polonez Tuning Klub nie ponosi odpowiedzialności za transakcje przeprowadzane za pomocą działu „Giełda”. W przypadku stwierdzenia oszustwa, użytkownik zostanie natychmiast usunięty z forum. Treść ogłoszeń określa regulamin działu „Giełda”

Mam nadzieje, że problem szybko się rozwiąże i nikogo nie będzie trzeba usuwać, nie oto zupełnie chodzi mi w tym temacie, tylko o odzyskanie pieniędzy lub co bym bardziej wolał aby owa paczka znalazła się u mnie w domu ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 22:53:08 pm wysłana przez Excalibur#1937 »

Odp: Oszustwo w dziale Giełda.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2011, 16:18:11 pm »

Offline Szakal#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1669
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 4.2 V8 40V
Ja wcześniej prowadziłem transakcje z tym użytkownikiem i mogę powiedzieć, że jest bez zarzutu :) ... Może do niego zadzwoń, a nie pisz smsy ....
Był: Polonez Caro 1.4/1.6 GLI 16V 95' L-139
Był: Polonez Atu+ 1.6 GSI 01` 42U
Był: Polonez Caro 1.4/1.8 VVC GTI 16V 97`
Był: Polonez Caro 1.4 GLI 16V 96`

Odp: Oszustwo w dziale Giełda.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2011, 16:37:25 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Znam Mirka nie od dziś i nie od wczoraj - to pomówienie. Mirek istotnie jest zarobiony po czubek głowy. Nie mam numeru niestety więc nie mam jak zadzwonić i zapytać o co chodzi. Póki jednak nie otrzymasz odpowiedzi wyzywanie od oszustów jest trochę nie na miejscu. Nie lepiej było zapytać kogoś o niego? Może ma ktoś aktualny kontakt do Mirka?

Odp: Oszustwo w dziale Giełda.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2011, 18:02:16 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Ja wcześniej prowadziłem transakcje z tym użytkownikiem i mogę powiedzieć, że jest bez zarzutu
Również, potwierdzam, że mirekpsary pod względem transakcji jest bez zarzutu :)
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Oszustwo w dziale Giełda.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2011, 18:26:52 pm »

Offline krecik71

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 16V 94r.
Cytuj (zaznaczone)
mirekpsary pod względem transakcji jest bez zarzutu Uśmiech

Też mi się tak wydawało, więc bez wahania wysłałem pieniądze.

Cytuj (zaznaczone)
wyzywanie od oszustów jest trochę nie na miejscu

No fakt trochę przesadziłem.

Cytuj (zaznaczone)
Mirek istotnie jest zarobiony po czubek głowy

Dlatego też cierpliwie czekałem tyle czasu.

Mam nadzieję że sytuacja szybko się wyjaśni.

Odp: Problem z transakcją - Giełada ptk.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2011, 22:25:08 pm »

Offline Łukasz_ERW

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 372
  • Płeć: Mężczyzna
Zarobiony, zarobiony, ale ile kolega ma czekać? Chyba pora najwyższa...

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2011, 06:04:34 am »

Offline MichalSW

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 857
  • Płeć: Mężczyzna
Skoro wziął kasę, to powinien już dawno temu wysłać paczkę. Tak się nie robi, żeby dwa miesiące trzymać czyjeś pieniądze i zlewać wpłacającego. Nawet zarobienie nie jest tu wytłumaczeniem. Jeśli nie ma czasu, nie powinien handlować na forum PTK - czysta uczciwość.
Pomóżmy Jackowi!

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2011, 10:01:32 am »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Może poczekajmy aż się kolega mirekpsary wypowie zamiast filozofować na temat tego co powinien a co nie? :)

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2011, 10:33:37 am »

Offline Dj. Illusion

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polski Fiat 125p 1980 zwany Boguś
mirekpsary jest w porządku. Na jego loginie równie dobrze może logować się żona. Ja jestem mu bardzo wdzięczny bo od stycznia czeka aż dam kasę i zabiorę towar, który deklarowałem że kupię. Niestety co chwile musiało coś się stać że zamiast Mirkowi zapłacić musiałem wydać kasę na ważniejsze rzeczy (np. żona w szpitalu)
Polonez wymaga miłości! Mści się jeśli jej nie dostaje!
Był FSO 1500 85 r swap na 1.6 GLI
Był FSO Polonez Atu 96 1.4 GLI
Był Pushapek 1.4 GTI 16V

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2011, 11:36:46 am »

Offline Pedrogsi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 431
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN CARO - 1,6 16V 96' PN ATU+ 2,0 8V 97'
Wiecie jak juz powstał taki cudowny temat to tez zwróce tu uwage na osobe od ktrórej zakupiłem towar i nie zobaczyłem ani towaru ani pieniedzy spowrotem

Mowa tu o mrkita - swego czasu bo jakie poł roku temu kupiłem na giełdzie spolerowane kierunki, wpłąciłem kase i czekałem na towar ale po jakim czasie dostałem maila, ze "sorry stary ale  z barku czasu nie wyrobie sie bo to bo tamto studia robota.." oki no rozumiem wiec ceirpliwie czekałem no ale mineło juz poł roku i dalej nic :/ przeszedłem na kontakt przez GG - no i ostatnim czasem dostałem wiadomosc ze kolo wyjechał za granice i niby "odesłał" mi pieniadze, i że niby sie pomylił i odesłał je komus innemu i hasło "wybacz" miało załtwić sprawe :)

Szczerze nie polecam co kolwiek kupowac od tego uzytkownika
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 11:37:50 am wysłana przez pedrogsi#1961 »
The Worst Foe Lies Within The Self....

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2011, 12:36:04 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3440
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
wiadomo ze każdemu mozę sięzdarzyć jakiś poslizg itp , ale nie oczerniajcie odrazu kogos " złodziejem" itp , nie róbcie z giełdy allegro. mirekpsary jest gościem konkretnym, i nie miałem okazji być przez niego oszukany.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2011, 14:38:47 pm »

Offline xmaniekx

  • Macher
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 658
    • C+ pinto turbo
No cóż.. Ja wpłaciłem koledze kasę 20 grudnia i nadal czekam na sprężyny.

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2011, 18:10:22 pm »

iGa

  • Gość
kolega, kolegą.....
.........................interesy, interesami. Tu nie ma sentymentów.

A co do tematu, proponuje zadzwonić lub poprosic Admina czy tez Moda o pomoc...

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 27, 2011, 10:30:14 am »

Offline mirekpsary

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jo jest Jo!
    • PoldoFord 2.0 '91 - Tayniak
    • http://www.bruk-miko.psary.net.pl
Jeśli nie ma czasu, nie powinien handlować na forum PTK

Bardzo dobry pomysł,zastosuję się do Niego.
''W życiu piękne są tylko chwile"

tel.603476262

www.bruk-miko.psary.net.pl

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 27, 2011, 11:08:34 am »

Offline mirekpsary

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jo jest Jo!
    • PoldoFord 2.0 '91 - Tayniak
    • http://www.bruk-miko.psary.net.pl
,,Jeśli nie ma czasu, nie powinien handlować na forum PTK ,,

dostosuję się do Tego-równie dobrze mogę walnąć te taile na złom-mniej problemów!

http://sekcja-slask.pl/forum/viewtopic.php?t=249&postdays=0&postorder=asc&start=13665

Tutaj czytam co Innego,znaczy że jestem oszustem-możesz Mi to łaskawie wytłumaczyć?!

Młody
Moderator
   
Wysłany: Pią 25 Mar, 2011       
http://forum.fsoptk.imsho...8;boardseen#new

SKOPIOWANE Z PTK :
Cytat:
Witam.
Z przykrością informuję iż zostałem oszukany przez użytkownika mirekpsary. W dziale Giełda/Kupię zgłosiłem chęć zakupu przepustnicy. Dzień później dostałem pw od ww użytkownika z propozycją sprzedaży, dogadaliśmy się co do ceny. Mirekpsary wysłał dane konta, po których od razu dokonałem przelewu na owe konto. Był to 28 stycznia 2011 roku. No i do dnia dzisiejszego jak przesyłki nie było, tak nie ma. Po tygodniu od wysłania pieniędzy wysłałem pw w stylu Czy udało się wysłać itp. W odpowiedzi dowiedziałem się, że paczka będzie wysłana w następnym tygodniu gdyż obecnie ów użytkownik ma bardzo dużo pracy i nie ma czasu. Jest to dla mnie zrozumiałe więc cierpliwie czekałem, no i do czekać do dziś się nie mogę. Wysłałem do mirekpsary kilka pw lecz na żadne nie dostałem już odpowiedzi, mimo iż użytkownik ten praktycznie codziennie logował się na forum ptk, na smsy również zero odpowiedzi ( no chyba, że numer w profilu jest nieaktualny ).

Może po przeczytaniu tego tematu mirekpsary przypomni sobie, że miał mi ją wysłać i to zrobi, lub może ktoś z forumowiczu ma jakiś kontakt z tym panem i mu przypomni delikatnie o tym.

Tak czy inaczej nie polecam transakcji z tym użytkownikiem.

W regulaminie znalazłem coś takiego:
Cytuj
11. FSO Polonez Tuning Klub nie ponosi odpowiedzialności za transakcje przeprowadzane za pomocą działu „Giełda”. W przypadku stwierdzenia oszustwa, użytkownik zostanie natychmiast usunięty z forum. Treść ogłoszeń określa regulamin działu „Giełda”

Mam nadzieje, że problem szybko się rozwiąże i nikogo nie będzie trzeba usuwać, nie oto zupełnie chodzi mi w tym temacie, tylko o odzyskanie pieniędzy lub co bym bardziej wolał aby owa paczka znalazła się u mnie w domu

« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 11:12:54 am wysłana przez mirekpsary »
''W życiu piękne są tylko chwile"

tel.603476262

www.bruk-miko.psary.net.pl

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 27, 2011, 11:16:18 am »

Offline mirekpsary

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jo jest Jo!
    • PoldoFord 2.0 '91 - Tayniak
    • http://www.bruk-miko.psary.net.pl
No cóż.. Ja wpłaciłem koledze kasę 20 grudnia i nadal czekam na sprężyny.

No i myślę że Ten gratis który ugadaliśmy Cię zadowala,bo jak nie to dorzucę Ci jeszcze Coś do tego-mam pół Poldka który i tak poleci na złom.
''W życiu piękne są tylko chwile"

tel.603476262

www.bruk-miko.psary.net.pl

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 27, 2011, 11:23:41 am »

Offline mirekpsary

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jo jest Jo!
    • PoldoFord 2.0 '91 - Tayniak
    • http://www.bruk-miko.psary.net.pl
wiadomo ze każdemu mozę sięzdarzyć jakiś poslizg itp , ale nie oczerniajcie odrazu kogos " złodziejem" itp , nie róbcie z giełdy allegro. mirekpsary jest gościem konkretnym, i nie miałem okazji być przez niego oszukany.

nawet nie pamiętam żebyśmy handlowali,ale dzięki.

Fajnie być oszustem za 50zł-Ja czekam na swoje 10.000zł od pół roku,i próbuję Je wydobyć bez takich że koleś jest oszustem czy naciągaczem,mam też 20 razy tyle uludzi nie popłąone z ostatnich kilku lat i nawet o tym nie myślę bo bym se musiał w łeb strzelić.
Jeżeli rzeczywiście jestem oszustem to od razu likwiduję konto na tym forum.
sprawę definitywnie w tym tygodniu załatwię,najwyżej stracę jeszcze kilka tysiaków,ale mam na to wyjebane.
nara.
''W życiu piękne są tylko chwile"

tel.603476262

www.bruk-miko.psary.net.pl

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 27, 2011, 13:49:06 pm »

Offline krecik71

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 16V 94r.
Cytuj (zaznaczone)
Tutaj czytam co Innego,znaczy że jestem oszustem-możesz Mi to łaskawie wytłumaczyć?!

Nie miałem zamiaru nikogo obrazić urazić itd. Faktycznie z tym oszustem trochę mnie poniosło, było to niepotrzebne. Zmieniłem post i temat.

Nie interesują mnie twoje prywatne problemy. Sprawa jest prosta, jeśli nie jesteś w stanie wysłać paczki to po co oferujesz możliwość sprzedaży? Wiadomo zawsze może się coś wydarzyć być jakiś problem, wystarczy chociaż krótkie pw i odesłanie pieniędzy zajmuję to maksymalnie 10 minut.

Czekałem cierpliwie tydzień dwa, miesiąc ale dwa miesiące uznałem, że jest przegięciem, więc stworzyłem ten temat w celu wyjaśnienia tej sprawy i tyle, nie miałem zamiaru nikogo oczerniać. 
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 13:50:22 pm wysłana przez krecik71 »

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 27, 2011, 14:18:16 pm »

Offline mirekpsary

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jo jest Jo!
    • PoldoFord 2.0 '91 - Tayniak
    • http://www.bruk-miko.psary.net.pl
nie miałem zamiaru nikogo oczerniać.

mam nadzieję.

Sprawa jest prosta,

Dla Mnie też,prawie mi się zjebało to o co była gra przez ostatnie 3 m-ce,więc mam tylko swoją robotę to się tym zajmę w ciągu 2 dni.
Napisz Mi co byś chciał do tej przepustnicy dostać w gratisie,jak mam to dostaniesz,nie żebym chciał być fajny tylko jako za Twoje wqrwianie się że nie wysłałem w terminie paczki.


Czekałem cierpliwie tydzień dwa, miesiąc ale dwa miesiące uznałem, że jest przegięciem

Dzięki Tobie jeszcze paru moich kolegów dowiedziało się prawdy,a oprócz tego cierpliwość zawsze się opłaci.


Tyle miałbym do powiedzenia szanowni widzowie,teraz jest Niedziela więc idę zrobić se grilla,napić wódki czego Wam i Sobie życzę.
''W życiu piękne są tylko chwile"

tel.603476262

www.bruk-miko.psary.net.pl

Odp: Problem z transakcją - Giełda ptk.
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 27, 2011, 15:52:38 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Wydaje mi się, że temat został wyczerpany. Resztę niech koledzy sobie już PW pozałatwiają. Zamykam.