Autor Wątek: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??  (Przeczytany 43038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 05, 2011, 20:46:44 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Nic ci to nie da jak to wszystko kupisz, wręcz przeciwnie ;]

Ja tam krotko trzymam .Nie sprzedam Poldona!Koniec,KROPKA! Niestety kobiety to kobiety :D
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 05, 2011, 20:49:09 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Jak usunac własny Post?Przy tym wygladzie wszystko mi sie miesza a danej opcji nie widze nigdzie ;/

« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 20:55:11 pm wysłana przez danieldeni20 »
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 05, 2011, 21:38:56 pm »

Sroka

  • Gość
Na daną chwilę kobiety/dziewczyny nie posiadam, ale jeżeli jakaś mi powie, że nie wsiądzie ze mną do auta bo to Polonez, to od razu za drzwi...

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 06, 2011, 01:53:11 am »

MarcinVK

  • Gość
Mój Polonez grał we wstępie do studniówki w tamtym roku (krótka scena ale dał radę) oraz uczestniczył w sesji zdjęciowej Miss Szkoły do której chodziłem  ;D Do dziś jak tam przyjeżdżam w odwiedziny to często słyszę pierwsze słowa "jak Polonez, masz go jeszcze?"  ;D

A tak co do krytykowania czyjegoś samochodu, to mnie śmieszą ludzie którzy jeżdżą zazwyczaj PKS-em, a śmieją się z kierowców Maluchów czy innych starszych aut. Raz uświadomiłem paru osobą, żeby się zamknęli bo sami nie mają w ogóle samochodów, to jakim prawem się śmieją, ze ktoś maluchem jedzie?!
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 01:59:57 am wysłana przez MarcinVK »

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 06, 2011, 05:18:51 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
A tak co do krytykowania czyjegoś samochodu, to mnie śmieszą ludzie którzy jeżdżą zazwyczaj PKS-em, a śmieją się z kierowców Maluchów czy innych starszych aut. Raz uświadomiłem paru osobom, żeby się zamknęli bo sami nie mają w ogóle samochodów, to jakim prawem się śmieją, ze ktoś maluchem jedzie?!
Robią to żeby sobie poprawić samopoczucie. :D Jak czegoś nie mogą mieć, to starają się to zdeprecjonować.
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 06, 2011, 09:54:49 am »

Offline Piotr_T

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 954
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 C6
Lepiej jest w nagrzanym(a nawet i nie) polonezie czy maluszku jechać do domu "pod same drzwi" niż zasuwać piechtą na przystanek pks i w autobusie wdychać zarazki od obcych ludzi.
Caro Plus 1.6 GLI --> 1.4 GTI 74U - był
Caro Plus 1.4 GTI 23E - był ;(
Audi A6 C6 - tatusiowóz

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 06, 2011, 11:11:52 am »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Nie wspomne o nie miłym zapachu...
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 07, 2011, 13:53:23 pm »

Offline Fist

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 574
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rover 25 1.6 16v
    • http://www.TutorialsBase.pl
a w zimę przynajmniej w warszawie ciężko znaleźć autobus lub tramwaj bez menela.

Ja zawsze trafiałem na dziewczyny które akceptowały poldka ale niebyły zachwycone że nim jeżdżę albo że one mają nim jechać. Teraz moja dziewczyna bardzo lubi mojego poldka. Po skasowaniu czarnego był smutna że nie mam samochodu. Pomagała mi w szukaniu nowego. Tolerowała to że po zakupie nowego nasze spotkania bardzo stały się rzadsze bo musiałem zająć się swapem i sprawami związanymi z nim. Teraz jak już jest wszystko gotowe wie że poldek nas nie zawiedzie. Zdziwiło ją, że nowego poldka pokochałem tak samo jak kochałem poprzedniego :)
Szanuje to że Poldek jest moją pasją to że coby się nie działo to będę wiedział jak to naprawić. Dzięki mojej pasji wie że jeżeli ona będzie maiła problemy z sowim autkiem (Lanos) to też jej pomogę a nie odeślę do jakiegoś warsztatu. Jej ojciec ostatnio umawiał ją do warsztatu już 2 razy i za każdym razem jak wracaliśmy razem do domu mówiliśmy mu że może odwołać mechanika bo samochód jest już naprawiony :)
Strasznie mi się podoba podejście jej do moich "upodobań" oraz miłości do mnie i mojego poldka. I wiem, że trafiłem już na tą jedyną dla mnie i jedyną dla mojego poldka :)
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 13:53:49 pm wysłana przez Fist#1947 »
Rover 25 1.6 16v
Cytuj (zaznaczone)
"J: Do 100 i ja odpuszczam
G: Ja nie patrze na zegary "

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 13, 2011, 09:40:59 am »

mieciur

  • Gość
Odświeże trochę temat :)
Dziewczyny nie mam, ale moja bliska przyjaciółka jak się dowiedziała, że chcę kupić Poloneza to też była zmieszana, narzekała, że dużo pali psuje się itd. Czyli standardowe stereotypy. Poloneza kupiłem trochę z konieczności ale nie do końca. Poprzednio miałem Tico, ale mieliśmy poważny wypadek (dachowanie) nic nam się nie stało (jej i mi - ona prowadziła hi hi ). Musiałem kupić "nowy samochód" do wyboru miałem: przejeżdzony zachodni plastik typu Golf itp., Tico albo Polonez. Golf odpadał - nie bede tym jeździł, Tico - złe wspomnienia pozatym drugi raz mogło się już nie udać wybór padł na Poloneza. Polonezem zaraził mnie mój brat, pozatym chciałem mieć auto tylnonapędowe. Teraz jestem bardzo zadowolony. Znajomi którzy odradzali mi kupno Poloneza teraz patrzą na niego z podziwem jak jest zrobiony bo kupiłem go tanio ale w kiepskim stanie. Teraz nikt nie narzeka a w gronie znajomych jestem znany z miłości do mojego Poldolota  :-)

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 13, 2011, 10:17:37 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Miłość do polskiej motoryzacji od małego zaszczepiać:


Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 13, 2011, 11:20:33 am »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
Stingerek pogratulować pociechy która taka zadowolona w Poldku siedzi :)

Moja dziewczyna z kolei na początku neutralnie podchodziła, ot samochód jak każdy inny. Dopiero jak zacząłem dbać o samochód jak o dziecko to zauważyła że "coś się dzieje" :P
Teraz mówi mi że widziała gdzieś poloneza albo fiata i ze spaczyłem ją na ty punkcie ;) Ostatnio jak mijaliśmy jakieś auto powiedziałem, że fajne to odrzekła, że ona woli jeździć naszym Podkiem :)
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 13, 2011, 11:34:36 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
Stingerek pogratulować pociechy która taka zadowolona w Poldku siedzi

http://www.youtube.com/watch?v=arDs6z7CM5I



Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 13, 2011, 15:45:25 pm »

Offline RSilak

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GT
moja nadal ma trochę sceptyczne nastawienia do helikoptera bądź wiatraka jak to ona go nazywa i nawet ostatnio nim jeździła ale bała się wrzucić 5tki bo mówiła że odleci :d ale chyba zaczyna przyzwyczajać się do niego bo mówi już o nim nasz auto i na urodziny kupiła mi plaka i mówi masz dbaj żebyśmy w czystości jeździli :)
FSO Polonez ATU GT
(Polsko-Japońsko-Szwedzka hybryda)
Serwis Bartniki. Mechanika Pojazdowa, Diagnostyka Komputerowa.
Jest 2.0 16v

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 13, 2011, 19:50:58 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
Teraz moja chce sprzedac cc i kupic wlasnie o to poloneza bo powiedziala ze lepiej jej sie jezdzi poldziem niz cc i ojca focusem :) Wiec cos kuuufa musi w tym byc ze fso to nie byle co
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 13, 2011, 20:46:31 pm »

Offline seba601s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez 1.9 GLD
A moja Żona nie lubi nim jezdzić,zwłaszcza jako kierowca,co prawda radzi sobie nim i Fiatem 125 też sobie radziła nawet w zimie,ale jak sie człowiek do luksusu przyzwyczai czyli wspomagania i klimy to potem takim autem zle sie jezdzi...ja tam wole Poldkiem bo lubie te autko,ale tak jak mówie żona w te upały nawet nie chce słyszeć o Poldku,woli naszego kombika Daihatsu...
Tylko tchórze obwiniają innych za swoje porażki...

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 13, 2011, 21:43:40 pm »

Offline Piotr_T

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 954
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 C6
Ostatnio jak mijaliśmy jakieś auto powiedziałem, że fajne to odrzekła, że ona woli jeździć naszym Podkiem
To tak jak u mnie. Jak pokażę mojej żonie jakieś ładne autko to odpowiada: no ładne, ale ja i tak wolę Twojego Polonezika i nie chcę żebyś go zamieniał na innego!!!
Caro Plus 1.6 GLI --> 1.4 GTI 74U - był
Caro Plus 1.4 GTI 23E - był ;(
Audi A6 C6 - tatusiowóz