Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1655823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6900 dnia: Czerwiec 16, 2017, 09:17:47 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
pojedz w Polskę, na autostradzie zobaczysz bitwe na maczety miedzy lysymi katolikami,
zamieszkaj w Gdańsku to inny katolik spali ci samochod,
     
       I to jest problem ówczesnego świata, zamachy nazywacie "incydentami", mówicie że islam to religia pokoju i "incydentów" nie należy wiązać z tą religią ale bardzo gładko wam idzie wsadzanie do jednego wora kiboli, nie ważne że dokonuje tego mała grupa ludzi, wszyscy to kibole. Jak to sprawnie ująłeś, pewnie będąc w krzakach liczyłeś ilu ma różance bo tak tylko można stwierdzić że to katol.
Więc wg KGB zamachy dokonywane przez terrorystów(broń boże nie mylić z muzułmanami) są nie groźne bo dokonuje tego mała grupa a raz w tygodniu składamy kondolencie bo w jakimś mieście ktoś ginie od zamachu. Natomiast bójka 100 kibiców bijących się między sobą a nie mordujących dzieci i niewinnych (oczywiście katoli, no bo każdy kibić jest gorliwym katolikiem :P ) to zamach stanu i powinna pojawić się policja na ulicach.

      Piszesz o Polsce B, to ja mieszkając na śląsku pewnie jestem z Polski A, i kurde z tego co wiem to jeszcze chyba żaden rząd nie poradził sobie z Ruchem, Piastem, Górnikiem, Wisłą i Cracovią (bo pewnie o niech Ci chodzi nawiązując do bójek) chyba osiem lat rządów PO-PSL przeleżałeś pod Polonezem że teraz dopiero dostrzegasz problem kiboli.

Rasowy lewacki bełkot... Nie wiem, kim trzeba być, żeby mieć jakiś problem z katolikami.

      Dokładnie, to taka forumowa Monika "Stokrotka" Olejnik, ale nie ma co, to są skutki ukończenia szkół humanistycznych. Tak jak to kiedyś na 3 roku inżynierii powiedział nam wykładowca "przedstawisz jeden problem i pokażesz go 10 absolwentom szkół humanistycznych to otrzymasz 10 różnych odpowiedzi, jak pokażesz ten sam problem 10 inżynierom wszystkim wyjdzie to samo"
     Tak jest w tym przypadku, każdy zdrowo myślący człowiek wie że za zamachami stoi radykalny islam i niekontrolowany napływ imigrantów ale nas próbuje się straszyć że to PiS jest jest większym złem a kibice dokonują większych masakr. Niestety, statystyki pokazują jasno, to są liczby one nie kłamią. Mamy być anty-katoliccy natomiast nie przeszkadza Im głoszenie być pro-islamskimi. Coś tu kurde nie gra.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6901 dnia: Czerwiec 16, 2017, 14:30:23 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
A Koziej Wólki to nawet sobie nie kojarzę
napisalem kozia Wólka,
najwyrazniej masz problem z mapami google


Totalne wiochy? Czyli pasowałeś do otoczenia.
szczerze mowiac to pomyslalem o tobie przejezdzajac ta najdluzsza w Polsce, znana mi agropolie na drodze krajowej - mialem na to duzo czasu wypatrujac, czy jakies pieski nie czaja sie na ludzi, ktorym skonczyla sie cierpliwosc


Rasowy lewacki bełkot... Nie wiem, kim trzeba być, żeby mieć jakiś problem z katolikami.
trzeba byc przede wszystkim inteligentnym, wiec ze zrozumieniem problemu masz problem z glowy (doslownie),
trzeba byc tez uczciwym i dobrym,
przy czym nadmienie,ze ja nie mam problemu z katolikami jako takimi, tylko ze wszystkimi religiami - wszystkie sa dla mnie tak samo złe,
do lysych kiboli dodalem przymiotnik katolicki ,bo to przeciez najwieksi patrioci Wolski,
Polak podpalajacy samochody jest katolikiem,bo przeciez kazdy Polak to katolik,
sam twierdzisz, ze tożsame Polskę i KK  ,a do ciebie byla skierowana moja wypowiedz,
pislam jest tozsamy z KK, bo maja tych samych wyznawcow (przewazajaca wiekszosc) stad taki zabieg stylistyczny - bo przeciez tych "europejczykow" miales na mysli islamskich, a nie twoich ukochanych chrzescijanskich,
a jezeli mialbys znowu jakos nietrafnie lokowac moje sympatie, to wyjdz z zalozenia, ze gardze nimi wszystkimi, jezeli chodzi o wzgledy religijne

tak wiec wystarczylo uderzyc w stół, zeby nozyce sie odezwaly,
ciekaw jestem, czy sa w stanie przetrawic to co napisalem


P.S.
nie wiesz o co chodzi z Polska B i uwazasz to za ososbista obraze, to pociesze cie, ze ja mieszkam w Polsce C - w tym podziale chodzi roznice ekonomiczne

Tak jak to kiedyś na 3 roku inżynierii powiedział nam wykładowca "przedstawisz jeden problem i pokażesz go 10 absolwentom szkół humanistycznych to otrzymasz 10 różnych odpowiedzi, jak pokażesz ten sam problem 10 inżynierom wszystkim wyjdzie to samo"
no wlasnie widac jak tobie wychodzi rozumienie tresci - faktycznie robisz to w jeden sposob, wlasciwy jedynie dla jednostki,
wiec gdy bedzie 10 takich jednostej jak ty to co ?   przybijesz piątkę z humanistami :D
jako inzynier powinienes uwazac gospodarke planowana za najlepsze rowiazanie, czyz nie ? to jak tam, jestes socjalista ;>

ale jednak jestes tym pogardzanym przez siebie humanistą ,bo niczym wróżbita Maciej wiesz lepiej ode mnie co mysle i jakie mam wyksztalcenie ,o czym swiadczy ten monolog wyzej i widzisz swiat po swojemu ,a nie bazujac na faktach,
tak se sklada robaczku, ze moja edukacja ponadpodstawowa to technikum mechaniczne i dwa kierunki studiów na pojebudzie warszawskiej ,
wiec nie wroze ci kariery jako wrozbita

i skonczcie juz pisac swoje wynurzenia w tym temacie, bo slabo sie do tego nadaje,
sa lepsze na tego typu kwestie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 14:44:05 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6902 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:54:57 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
najdluzsza w Polsce, znana mi agropolie na drodze krajowej
Krajowej? A dopiero co sugerowałeś, że to ja nie potrafię korzystać z mapy...

Polak podpalajacy samochody jest katolikiem
W Szwecji "Szwedzi", którzy podpalają samochody, to zgodnie z twoim tokiem "rozumowania", zapewne luterani...

przeciez kazdy Polak to katolik,
sam twierdzisz, ze tożsame Polskę i KK  ,a do ciebie byla skierowana moja wypowiedz,
Sorry, ale... Czyś ty zdurniał już do reszty? Gdzie ja coś takiego napisałem? :-) I co prawda to nie twój zasmarkany interes, ale nie jestem i nigdy nie byłem katolikiem. Czy to znaczy, że ich obecność w Polsce ma mi przeszkadzać? Że skoro są większością, to mam ich uważać za wrogów większych niż hordy troglodytów z Czeczenii? Cóż, widocznie, w odróżnieniu od ciebie, nie mam "nowoczesnej" mentalności. Ty możesz sobie przybijać piątkę z kozojebcami i chodzić z nimi na dziewczyny, dowolnego gatunku. ;-)

skonczcie juz pisac swoje wynurzenia w tym temacie, bo slabo sie do tego nadaje
Następnym razem nie zaczynaj, bo znowu zrobiłeś chlew w temacie. Mam nadzieję, że ktoś tu szybko posprząta.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6903 dnia: Czerwiec 16, 2017, 16:01:49 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Jak to sprawnie ująłeś, pewnie będąc w krzakach liczyłeś ilu ma różance bo tak tylko można stwierdzić że to katol.
Może okładali się krzyżami, bo przecież podobno każdy polski łobuz legitymuje się takim właśnie znakiem. No i każdy katolik jest członkiem sekty smoleńskiej - przecież nie może być inaczej, no nie? ;)

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6904 dnia: Czerwiec 16, 2017, 16:55:04 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
 
       I to jest problem ówczesnego świata, zamachy nazywacie "incydentami"
Nie wchodząc wam w rozmowę, chciałbym tylko delikatnie zauważyć, że nie zawsze "incident"(en) znaczy tyle samo co incydent(pl).
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6905 dnia: Czerwiec 16, 2017, 19:51:01 pm »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900
czytam to i rzygać mi sie chce,w kółko to samo

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6906 dnia: Czerwiec 16, 2017, 21:59:46 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiem, kim trzeba być, żeby mieć jakiś problem z katolikami.

Wystarczy znać historię nowożytną, choć to nie dotyczy tylko katolików bo luteranie i kalwini byli równie źli. Prawie do końca XVII wieku, jak jakieś wyznanie nie chciało wymordować albo co najmniej wygnać drugiego, to był to kompletny ewenement, właściwie to tylko socynianie i może arminianie nie chcieli zatłuc pozostałych.
Ja poza tym mam problem, bo katolik spalił jedną z moich książek, bo sobie ubzdurał że była "dziełem szatana".

mówicie że islam to religia pokoju

To się nazywa argument słomianej kukły. Nawet zachodnia lewica nie mówi że Islam jest religią pokoju, to wyłącznie twierdzenie muzułmanów.

"incydentów" nie należy wiązać z tą religią

Tego też nie mówię ani ja, ani nikt na tym forum więc nie imputuj takich wypowiedzi. To o czym mówisz to była początkowo propaganda rzeczników policji, głównie w Szwecji skierowana do obywateli o warzywnym poziomie rozumów żeby zapobiegać rozróbom odwetowym (jak z tym żołnierzem w Niemczech np. albo Breivikiem który rozwalił 50 osób "zapobiegawczo") i trochę warzywnego lewactwa to podchwyciło, ale krytykowanie tej retoryki w Polsce albo manipulacja albo walka z rojeniami.

bardzo gładko wam idzie wsadzanie do jednego wora kiboli, nie ważne że dokonuje tego mała grupa ludzi, wszyscy to kibole.

Widzisz, to tak jak z muzułmanami. Zamachów dokonuje mniej niż 0,5% muzułmanów ale wrzuca się do jednego worka, bo bardziej prawdopodobne jest oberwać od muzułmanina niż od chińczyka i ludzie się od nich izolują więc znają ich jeszcze gorzej. Tak samo jest jest zapalonymi kibicami piłki nożnej- większość może być ok, ale bardziej prawdopodobne jest oberwać od kibica piłki nożnej niż miłośnika szermierki. Nawiasem mówiąc, w II RP miałbyś takie same pretensje jak teraz, bo piłka nożna była "sportem dla lumpen-proletariatu" i oficerowi Wojska Polskiego nie wypadało się pokazać na stadionie.

powinna pojawić się policja na ulicach.

Problem polega na tym że oni się biją, a potem wszyscy płacą za zszywanie i składanie ich po szpitalach.

Monika "Stokrotka" Olejnik, ale nie ma co, to są skutki ukończenia szkół humanistycznych

Monika Olejnik nie ukończyła uczelni humanistycznej, ona jest ZOOTECHNIKIEM!
Problemem nie jest posiadanie wiedzy nt. historii, filozofii politycznej, zjawisk socjologicznych i statystyki, tylko to że dopuszcza się na studia debili po nowej maturze, bez egzaminu wstępnego, i jak ktoś źle liczy to wylatuje z uczelni technicznej albo jest kiepskim inżynierem i przechodzi bez echa, a jak ktoś przejdzie studia humanistyczne i przebije się do mediów to później paru taki idiotów robi antyreklamę całej reszcie.

"przedstawisz jeden problem i pokażesz go 10 absolwentom szkół humanistycznych to otrzymasz 10 różnych odpowiedzi, jak pokażesz ten sam problem 10 inżynierom wszystkim wyjdzie to samo"

To zapytaj 10 kolegów inżynierów jaki wg. ich zdaniem powinien być model ekonomiczny Polski, albo jaką funkcję w państwie ma pełnić rozporządzenie ministra, to ciekawe co im wyjdzie :]
Jeszcze ze swoją pogardą dla humanistyki powtórz bzdurę że Sobieski uratował Europę przed Islamem, albo mordując Popiełuszkę milicja tylko broniła prawa twój upadek będzie kompletny.


Niestety, statystyki pokazują jasno, to są liczby one nie kłamią.

Statystyki pokazują że w 2016 terroryści zabili w Europie mniej niż 200 osób, a Polacy w tym czasie popełnili ponad 500 morderstw. Biorąc pod uwagę że u nas ataku terrorystycznego nie było żadnego, zająłbym się własnym podwórkiem.

Mamy być anty-katoliccy natomiast nie przeszkadza Im głoszenie być pro-islamskimi. Coś tu kurde nie gra.

Nie wiem co ty czytasz, ale radzę zmienić tytuł bo taki bzdur dawno nie słyszałem. Owszem, jest trochę potłuczonych i debili wśród figur politycznych odnoście islamu, tak samo jak są potłuczeni względem katastrof lotniczych na rosyjskich lotniskach wojskowych. Natomiast w sensie społecznym islam od katolicyzmu różni się tylko 300 latami zacofania. Kiedyś katolicy mordowali za przekonania, teraz już tylko pozywają do sądów, a islamiści są jeszcze na etapie mordowania.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 22:46:41 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6907 dnia: Czerwiec 16, 2017, 23:14:04 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak

Niestety, statystyki pokazują jasno, to są liczby one nie kłamią.

Statystyki pokazują że w 2016 terroryści zabili w Europie mniej niż 200 osób, a Polacy w tym czasie popełnili ponad 500 morderstw. Biorąc pod uwagę że u nas ataku terrorystycznego nie było żadnego, zająłbym się własnym podwórkiem.


Nie znam osoby która bałaby się wyjść na ulicę w Polsce. Najwięcej morderstw popełnianych jest w "domach", "kochających" się rodzinach. Jak zająć się puszczającymi się babami, bzykającymi wszytko jak leci facetami bo to są często przyczyny morderstw. W jaki sposób wyedukować alkoholików z małą tolerancją? Gdzie przetrzymywać teściowe wk.....jące zięciów?

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6908 dnia: Czerwiec 16, 2017, 23:51:15 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5136
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
W związku z powyższym, postuluję o założenie nowego działu pod tytułem "Polityka i inne pierdoły" w którym moderatorem będzie KGB i będzie sobie do woli usuwał wszystko, co mu się nie spodoba i rozdawał bany.Będzie trochę spokoju w innych tematach.  <lol2> Niektórym, to już się wybitnie nudzi.Rozumiem potrzebę utrzymania tego forum i generowania ruchu na nim, wszelakimi sposobami, ale to już jest przesada.I tak do niczego nie dojdziecie, bo każdy ma swoje poglądy, za które ten drugi, najchętniej by go poćwiartował, albo przynajmniej zdrowo obił mordę.Wy się wyzywacie, a politycy się śmieją i poklepują po plecach.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6909 dnia: Czerwiec 17, 2017, 00:39:59 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Macie racje Polska to kraj terroru i strach po ulicach chodzić a niektórzy piszą jak by byli za młodu molestowani w zakrystii i mają wewnętrzny uraz.
Ja czekam aż Poldek przejdzie przegląd i wstawię fotki, pogoda się zapowiada więc Misiek trochę odpocznie i w lato zacznę korzystać bardziej z jednośladu i Poloneza bo moja pani mi już wierci dziurę w brzuchu "czamu on stoi i nie jeździ". Zatem politykę zostawiam ekspertom z Polski A,B...H i 8 :P  Mi się w Polsce żyje dobrze a od 2 lat mój zakład pracy odbija się od dna i jest szansa że dorobię do pensyji mogąc dalej pakować hajs w browary i moje pojazdy :)

Moja mi jakiś czas temu wysłała takie foto z targu w Żywcu :)



Pozdrawiam

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6910 dnia: Czerwiec 17, 2017, 16:54:05 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Macie racje Polska to kraj terroru i strach po ulicach chodzić

Nikt tak nie pisze, po raz kolejny tworzysz fałszywe stanowisko przeciwnika, bo z prawdziwym najwyraźniej nie umiesz dyskutować. Jak się znasz na inżynierii, to znasz się na inżynierii, a nie na prawodawstwie, przestępczości albo historii. Panowie inżynierowie niech lepiej uzgodnią stanowisko co do tego jak się zachowuje samolot po oderwaniu lotki, a rzeczy o których czytali tylko w gazetach niech zostawią w spokoju.

A Polska nie jest krajem terroru, tylko lekko zacofanym krajem rolniczym z chaosem w prawodawstwie, państwową mafią w której układy z układami walczą o stołki pod płaszczykiem szczytnych haseł, oraz podkładaniem świni sąsiadom i kolegom z pracy oraz powszechnego złodziejstwa i Januszostwa.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2017, 17:02:20 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6911 dnia: Czerwiec 17, 2017, 18:30:53 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
" podkładaniem świni sąsiadom i kolegom z pracy oraz powszechnego złodziejstwa i Januszostwa." - wcale tak nie jest. To są patologiczne przypadki, a nie norma. Zwyczajnie my Polacy jesteśmy przewrażliwieni na swoim punkcie i się nam wydaje, że Polska to jakiś horror. A tak naprawdę na całym cywilizowanym świecie ludzie są tacy sami. Mają te same problemy, upodobania, emocje, oczekiwania i kompleksy. :)

A wracając do tematu - Plusik na terenie szpitala w Wieliszewie:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2017, 18:35:14 pm wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6912 dnia: Czerwiec 17, 2017, 19:03:33 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Co prawda nie FSO, ale też ciekawy dinozaur...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6913 dnia: Czerwiec 17, 2017, 22:14:09 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
" podkładaniem świni sąsiadom i kolegom z pracy oraz powszechnego złodziejstwa i Januszostwa." - wcale tak nie jest. To są patologiczne przypadki, a nie norma. Zwyczajnie my Polacy jesteśmy przewrażliwieni na swoim punkcie i się nam wydaje, że Polska to jakiś horror. A tak naprawdę na całym cywilizowanym świecie ludzie są tacy sami. Mają te same problemy, upodobania, emocje, oczekiwania i kompleksy. :)

A wracając do tematu - Plusik na terenie szpitala w Wieliszewie:


Taki sobie składak.
Modne takie były w latach 90.

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6914 dnia: Czerwiec 17, 2017, 22:45:46 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Nikt tak nie pisze
To było ironiczne, Twój kolega pisze od 2 lat "pislamiści"mi się to kojarzy z terroryzmem, nie wiem dlaczego. Co do statystyk morderstw, racja ~2 mln=200 zabójstw, 38 mln=500 zabójstw, nie żebym się czepiał. Co do inżynierii, nie jestem inżynierem; było blisko ale wykopali mnie za lenistwo a nawet jak bym nim został to mój kierunek był bardziej przyziemny, mówiąc prościej, podziemny i to głęboko więc kaj mi do wiyrchu.
Co do badania katastrof, jakichkolwiek też jestem zdania że powinni to robić fachowcy, najlepsi z najlepszych a nie grupa ludzi którzy na siłę szukają dowodów swoich tez, to przecież jakiś absurd. Ja żeby móc jeździć motorem musiałem zdać prawo jazdy, nie wystarczyło ze oglądam MotoGP :P

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6915 dnia: Czerwiec 17, 2017, 23:10:12 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Co do statystyk morderstw, racja ~2 mln=200 zabójstw, 38 mln=500 zabójstw, nie żebym się czepiał.

Jak żeś to policzył to ja nie wiem, ale zmień metodę. W samej Francji mieszka ponad 6 mln muzułmanów i przytłaczająca większość nie ma nic wspólnego z tzw. kryzysem imigracyjnym. Poza tym nie zajmowałeś się tym nigdy na poważnie więc nie wiesz że większość zamachów w Europie to póki co sprawka muzułmanów urodzonych właśnie tutaj, a nie tych świeżych migrantów. Ci świezi to głównie dopuszczają się się lekkich i trochę cięższych przestępstw (jak w Kolonii), a przedewszystkim zostawiają niewiarygodny syf na ulicach, ale jakiś większy terroryzm z ich strony to najwcześniej za parę lat (w sensie, że nie odosobnione przypadki, dopiero jak tu osiądą i stwierdzą że im nie aż tak dobrze, to zaczną się na radykalizować, a do tego czasu będą tylko nieproporcjonalnie zwiększać drobną przestępczość).

Co do inżynierii, nie jestem inżynierem; było blisko ale wykopali mnie za lenistwo a nawet jak bym nim został to mój kierunek był bardziej przyziemny, mówiąc prościej, podziemny i to głęboko więc kaj mi do wiyrchu.

O kto pisał o tym że 10 inż. dojdzie do jednego wyniku? Jak sam widzisz, nie doszli. A w naukach społecznych siłą rzeczy musi być więcej różnych wyników, bo jest znacznie więcej danych i znacznie mniej rzeczy które można jednoznacznie policzyć.

"pislamiści"mi się to kojarzy z terroryzmem

Bo to podobna mentalność. Dla islamistów liczy się tylko zdanie ich przywódców duchowych, a zachód to samo zło z którego nic nie można brać (poza bronią maszynową), a dla pislamistów liczy się tylko zdanie prezesa i jego pomagierów i absolutnie nie wolno słuchać niczego czego nie mówi pis, bo to same kłamstwa.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6916 dnia: Czerwiec 17, 2017, 23:32:45 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Ok, nie dogadamy się tu nigdy i nigdzie, Ty masz swoje zdanie i ludzi którzy je popierają a ja mam swoje z którymi też zgadza się pewna część społeczeństwa. Czy Islam opanuje Europe jak mawiał Kadafi tego dowiemy się w przyszłości. Dlatego jedyne co powinniśmy zrobić to skończyć nasze projekty i pochwalić się nimi tutaj na forum, ja już wiem że swoje auto zepsułem bo przód działa jak ping pong i muszę poczytać co z tym fantem zrobić a Ty poćwicz zrywanie przyczepności i pochwalmy się w tym dziale. Ludzie widząc podświetlony dział "FOTKI" myślą że ktoś wrzuci fajnego poldka a tu znowu przegadywanie.

Dlatego dodaję fotkę mojego Atu+, kurcze może trzeba było go tak zostawić


Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6917 dnia: Czerwiec 18, 2017, 01:23:55 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Ok, nie dogadamy się tu nigdy i nigdzie, Ty masz swoje zdanie i ludzi którzy je popierają a ja mam swoje z którymi też zgadza się pewna część społeczeństwa.

Tu nie ma zdania, tylko są obiektywne fakty, jak taki że w Europie nie ma 2mln muzułmanów, tylko znacznie, znacznie więcej.
Tak samo obiektywnym faktem jest, że nawet w kwestiach technicznych inżynierowie nie potrafią dojść do identycznych wniosków (chyba że zagadnienie jest bardzo wąskie i ściśle w ich kompetencjach, ale przykład o 10vs10 był znacznie bardziej ogólny), więc Twój wykładowca próbował się tylko dowartościować, bo to że fakty przeczą jego twierdzeniu jest tak samo logiczne jak to że 2+2-3=1.
Nawiasem mówiąc, to inżynierowie śmieją się z humanistów, filozofowie śmieją się z inżynierów, a dla matematyka inżynier jest tylko użytkownikiem matematyki który nie rozumie tego czego używa.

Czy Islam opanuje Europe
O tym nie było dotąd mowy. Ja nie mówię że tak nie będzie, tylko że większość pieprzy jak potłuczona nie sprawdzając faktów, oskarża o to samo drugą i w efekcie nie można dojść do żadnych wspólnych konkluzji, bo wszyscy się oskarżają o kłamstwa i wszyscy mają w tym trochę racji, tylko nikt nie potrafi objąć całości.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2017, 01:34:45 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6918 dnia: Czerwiec 18, 2017, 02:45:37 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Nie będę się z Tobą kłócił bo do listopada mam warunek za mówienie jak jest.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #6919 dnia: Czerwiec 18, 2017, 11:33:59 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Statystyki pokazują że w 2016 terroryści zabili w Europie mniej niż 200 osób, a Polacy w tym czasie popełnili ponad 500 morderstw.
Z ciekawości macie takie dane dla ddr czy żabojadów? Myślę że jakoś bardzo od średniej europejskiej nie odbiegamy...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.